OyarJaderi 'd V» Dankbetuiging Joop Minderhoud V _Y 25 FAMI (Hensenlinq.nl flavwie, wmwA Ijmmie QjrimmA femme, Marie-Jeanne der Weduwe-van Leuven Ijunmxi fymwÜA Marie-Jeanne van Leuven O Mensen inq.nl fyavwie, femme, omwmA Lieve jammie. Jannie je wordt nu al gemist Afscheid nemen is het moeilijkst in het leven. Men leert het nooit... Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos... Intens verdrietig zijn wij, nu wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve mama en oma weduwe van Lex der Weduwe Zij overleed op 15 maart 2018 in de leeftijd van 74 jaar. Claudia Demi, Lisa, Sem Cindy Correspondentieadres: Jacob Catslaan 14, 4561 LK Hulst U kunt afscheid nemen van Marie-Jeanne in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 21 maart van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 22 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het cremato rium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de aula. Met ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze schoonzus weduwe van onze broer Alex der Weduwe Namens de familie der Weduwe Neven en nichten Hulst 15 maart 2018 Bobby Henri van Deursen De liefde zoekt zichzelf niet. 1 kor. 13:5B Dankbaar voor de mooie jaren die hij ons heeft gegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Adriaan Jannis Oosterling echtgenoot van Pieternella Catharina Jansen in de leeftijd van 75 jaar. Nelly Oosterling-Jansen Elize en Arjen Tycho, Selma Wim en Miranda Daphne, Amber Jan en Suzanne Rien, Boaz 16 maart 2018 Sperwer 6 4533 GL Terneuzen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen na zijn overlijden. Cok Minderhoud - Openeer kinderen en kleinkinderen kijk ook op Als mijn tijd gekomen Is, ik afscheid neem van het leven merk jij, in al je eenzaamheid, dat ik onzichtbaar bij jou ben gebleven. Met grote bewondering en dankbaarheid voor wie zij voor ons was, nemen wij met veel verdriet afscheid van onze dierbare vrouw van Frans Maas in de leeftijd van 61 jaar. Frans Maas Remco en Monica Jayden, Zoë, Ashiey Jeffrey en Virginia Elena Desiree en Yannick 15 maart 2018 Lorentzlaan 26 4532 KP Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 21 maart van 19.00 - 19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Flughersluys 37 te Terneuzen. De plechtigheid, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op donderdag 22 maart om 14.00 uur in De Brouwzaele, Mr.F.J.Haarmanweg 52-54. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Lieve Je stond altijd voor ons klaar. Wat zullen we je missen. Schoonbroers en Schoonzussen Neven en Nichten Wij zijn geschokt en diep geraakt door het plotseling overlijden van Wij wensen Frans, Remco, Jeffrey, Desiree en hun hele familie veel sterkte toe om dit zware verlies te verwerken. Kees en Fleleen Muller Eline Muller en Paul Surry Pepijn en Joan Nuijten-Muller en kinderen Bedankt voor je nooit aflatende vriendschap, we zullen je erg missen. Johnnij en Ria Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen de familie veel sterkte in deze moeilijke periode. Bestuur Stichting Carlot en al haar vrijwilligers Geschokt vernamen wij het bericht van overlijden van Moeder van onze collega's Remco van Gils en Desiree Muller. We wensen haar partner Frans, kinderen Remco, Jeffrey, Desiree en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Directie en medewerkers Multraship Towage Salvage Hetty Rinus Marleen Lion Sandra Walter Winnie Mike Maddy Theo len Martijn Ineke Wij zijn geschokt en diep geraakt door het plotseling overlijden van Wij wensen Frans, Remco, Jeffrey, Desiree en hun hele familie veel sterkte toe om dit zware verlies te verwerken. Families Muller Terneuzen - Amsterdam - Hulst Het was een veelbewogen begin van het jaar. Vooruit nu, verder, samen naar het zekere ongewisse. Maar wat zullen wij onze pa, opa daarbij missen. Te kort na elkaar hebben wij nu afscheid moeten nemen van onze vader en opa weduwnaar van Agnes Colleta van Dorsselaer t 6-3-2018 Amsterdam, 22-1 -1930 t Hulst, 16-3-2018 Ilse en Henri Kay Kyra Correspondentieadres: Inghelosenberghe 15 4564 DK Sintjansteen henrilse@hotmail.com De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 22 maart om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. m Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio volg ons op V3 likeonsop Twitter Bi Facebook COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25