I ms ei FAMILIEBERICHTEN 27 O fTlensen ng.nl Cees Corstanje Rob Polderman Gilda Verheije-van Pamelen Matty Benne - Boomert zeggen wij u hartelijk dank. Hoek, maart 2018 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij u van mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, groot- en overgrootvader Jacobus de Putter Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze geliefde oom en oud-oom zeggen wij u hartelijk dank. Terneuzen, maart 2018 Cornelis Staal Neven en nichten familie Staal Neven en nichten familie Michielsen Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens zijn ziekbed en na zijn overlijden. Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons een grote troost zijn bij de verwerking van het heengaan van onze vader en lieve opa Frans Zegers Kinderen en kleinkinderen Zaamslag, maart 2018 Bij het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze papa en schoonvader hebben zo ontzettend veel mensen ons gesteund. Wij zijn hier heel erg door geroerd en danken iedereen hartelijk. Wilna Joensen-Meeusen Turid en Willem Laurens en Annelies Terneuzen, 17 maart 2018 Lieve mensen Dank u wel voor alle kaarten, telefoontjes en medeleven tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Anton Steijn Veel dank aan St. lans Hospice de Casembroot en dokter W.L. v.d. Meer voor de goede zorg. Corrie Steijn kinderen en kleinkinderen hoorbaar is de stilte, voelbaar is de leegte. Na het overlijden van onze lieve moeder en oma Janneke Brouwer-Klaassen willen wij u hartelijk danken voor uw medeleven in welke vorm dan ook. Het is ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, maart 2018 Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 17 maart 2018 Mensen vergeten watje zei Mensen zullen vergeten watje deed Maar ze zullen nooit vergeten welk gevoel je hen gaf Maya Angelou In de afgelopen weken hebben we gemerkt dat heel veel mensen met ons meeleven na het plotselinge overlijden van We willen jullie laten weten dat we alle belangstelling, de aanwezigheid van zovelen bij de afscheidsdienst, de brieven, kaarten en persoonlijke woorden als hartverwarmend hebben ervaren. We danken u voor uw steun. Marianne Corstanje Kinderen en kleinkinderen Wij zijn als familie ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en trotse opa Een handdruk, even een arm om ons heen, de vele kaartjes,telefoontjes en de prachtige bloemen. Het heeft ons goed gedaan. Dank aan iedereen die op welke wijze met ons hebben meegeleefd. Elsie Polderman-Quataert Kinderen en kleinkinderen Knokke-Heist, maart 2018 Na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma was het fijn om te merken dat ook in verdrietige tijden er zo velen waren die met ons meeleefden. Graag willen wij u hiervoor hartelijk bedanken. Het was voor ons ook een grote troost te merken hoe velen onze beide ouders hebben leren kennen en waarderen. Moge zij zo in onze herinneringen voortbestaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostburg, maart 2018 Voor de vele blijken van medeleven die we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma zeggen wij U hartelijk dank. Uw belangstelling heeft ons goed gedaan. kinderen en kleinkinderen Sluis maart 2018. UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 623359 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63