m i D-BiWiaiuigifig 26 FAMILIEBERICHTEN BEDANKT Q fïlensen inq.nl Pieternella Scheele-Durink Willem Andreas Latumeten Willem Andreas Latumeten tf», Wim de Putter Johnny de Dobbelaere Georges Jozef Irma Martens t v._ fe M Suus Dieleman-Verpoorte kijk ook op zaterdag 17 maart 2018 Ik heb lang en gelukkig geleefd niets gevraagd en veel gekregen en ben van alle dingen voldaan, stilletjes ter Here gegaan. (Stijn Streuvels) Dankbaar voor de vele goede herinneringen meld ik u het overlijden van mijn lieve pa De heer weduwnaar van mevrouw Henriëtte 'Jet' Maerman Kieldrecht t Koewacht 25 november 1926 14 maart 2018 Dit melden U: Paul Martens t Paul Martens zijn zoon Delen in het verlies: zijn schoonzusters, neven en nichten De families: Martens, Maerman, Verdickt en Verdurmen Wij nodigen u vriendelijk uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de uitvaartliturgie die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen op dinsdag 20 maart 2018 om 10.30 uur waarna wij hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het R.K. kerkhof aldaar. Samenkomst en gelegenheid tot groeten achter in de kerk vanaf 10.10 uur. Rouwadres: Hombachstraat 27,4568 AW Nieuw-Namen. Uitvaartverzorging Waem/Boonman, Nieuw-Namen. Tel. 0114345695 "Komt herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven" Mattheiis 11:28 Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen na een periode van afnemende gedachten, onze zorgzame moeder, schoonmoeder, trotse oma, en schoonzus sinds 16 februari 2018 weduwe van Geerard Scheele. Nieuw- en St Joosland 26 juni 1930 Middelburg 15 maart 2018 Oud-Vossemeer Lia en Leunis Oud-GastelRineke en Foort Nieuw- en Sint Joosland Leo en Tineke Vlissingen Jacqueline en Peter BrakelGerdien en Wim Arnemuiden L. Scheele klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: familie Scheele Mortierepolder 2, 4339 PL Nieuw- en Sint Joosland Onze moeder is opgebaard in zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg, waar er gelegenheid is tot condoleren en persoonlijk afscheid nemen op dinsdagavond 20 maart van half acht tot half negen. De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten familiekring plaatsvinden. Whenever God shines his light on me Opens up my eyes so I can see When I look np in the dnrkest night And I knozv everything's going to be alright We hebben onze lieve pa en opa in liefde losgelaten. Zijn humor en strijd was onuitputtelijk. Sabang, 10 februari 1949 t Goes, 16 maart 2018 Jordi en Larissa Dawken Samira U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum "Adagio", Buitenhovelaan 1 te Middelburg, op zaterdag 17 maart van 17.00 tot 17.30 uur. De Vertroostingsdienst zal gehouden worden op dinsdag 20 maart om 19.00 uur en de uitvaartdienst op woensdag 21 maart om 10.00 uur. Beide diensten worden gehouden in de Molukse Evangelische kerk "Bethlehem", Rijnstaat 40 te Middelburg en zullen worden geleid door Dhr. D. Noya. De teraardebestelling zal woensdag aansluitend plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Jou bewaren we voor altijd Jou bewaren wij in onze verhalen Jou bewaren wij in ons hart jou bewaren wij in ons gemis Jouw naam brengen we ter sprake als anderen zwijgen Jouw naam noemen wij als anderen denken al zo lang geleden Jou bewaren wij VOOR ALTIJD Zo gedenken wij onze lieve broer, oom en opa Hij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Nonna en Pablo Dika en Ot Nina en Willem Lodiek en Irene Ninus en Ella Lientje en P.J. Antje Helena en Joes Kinderen en kleinkinderen. Éfc ife ,-r SM Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij. Is ons een troost in deze moeilijke tijd. 't &eeft ons moed om verder te leven. Daarvoor onze grote dank. Sanne Gert en families Willem Silvia en families Voor uw steun en medeleven die wij ontvingen tijdens en na het afscheid van mijn lieve man, lieve pa en opa willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Isabel de Putter-van Zwienen Caroline, Arnoud, Nina Ernst, Bianca, Thijs, Kevin Judith, Silvester, Suzanne Zaamslag, maart 2018 Het leven is overgegaan in herinneringen. In de afgelopen weken hebben we gemerkt dat velen met ons mee voelden toen mijn lieve man, onze vader en opa zo plotseling overleed. Voor alle blijken van meeleven willen wij u hartelijk danken. Olga de Dobbelaere-Baas Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluis, maart 2018 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij eenieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van onze zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en omi De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brieven en kaarten hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Rinus Dieleman en Marena Buysse Ina en Chiel de Pooter-Dieleman klein- en achterkleinkinderen Hoek, maart 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62