OysrJsdsn V FAMILIEBERICHTEN 25 Vischer - Weijens Q IHensen.inq.nl Ria de Silva Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ma en oma weduwe van Bèr van Dorsselaer St. Jansteen, 14 april 1945 t Edegem, 15 maart 2018 Heikant: Carlo en Marjan joanne, Justin Walter en Trix van Overmeir-Penneman Margot, Jos en Deveney Correspondentieadres: Vylainlaan 38a, 4566 AW Heikant U kunt afscheid nemen van Ria in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 20 maart van 18.30 tot 19.00 uur. We nemen afscheid van haar tijdens de dienst in de kerk van Heikant op woensdag 21 maart om 14.00 uur. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Het onverwachte en intens verdrietige bericht dat Tom de Bree zoon van onze mede masterzwemster Geesje de Bree, is overleden door een tragisch ongeval, raakt ons allen diep. Wij wensen familie en vrienden alle kracht en sterkte met die enorme verlies. Namens alle masterzwemmers van Z&PC De Zeeuwse Kust, Marijke van Hoek Tom de Bree Wij zijn diepgeraakt door het plotseling overlijden van onze oud-leerling Tom de Bree Door een ongeluk uit het leven weggerukt. Een afschuwelijk bericht. Woorden schieten tekort. Wij wensen Geesje, Erwin, Loura, Daan, familie en vrienden heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Team Louise de Colignyschool Vlissingen In plaats van kaarten Naar waarde genoten Plotseling is van ons weggenomen onze lieve, zorgzame man, vader en zoon Dingenis Marinus Schipper -Dies - in de leeftijd van 69 jaar. Marian Schipper-Pekaar Danny C.M. Schipper-van Boven 15 maart 2018 van Tienhovenstraat 11 4401 KJYerseke De afscheidsdienst wordt woensdag 21 maart om 14.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Verdrietig geven wij kennis dat we onverwachts afscheid hebben moeten nemen van onze geliefde zwager en oom Dies Schipper Peter en Liesbeth Pekaar Benny Astrid en Leo Julian Ank de Kort-Peek Aan zijn laatste reis begonnen mijn man, onze broer, zwager en oom Jacobus Johannes Polderman Ko 2 januari 1944 Middelburg 13 maart 2018 Ineke Wil en Chris (in liefdevolle herinnering) Elly en Ad Ankie en Leo (in liefdevolle herinnering) Ruud enjolanda Neven en nichten Hof ter Veste 55 4333 HG Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Ik bedank de medewerkers van Kranesteyn voor de liefdevolle gorg en dat ge Ko in gijn waarde hebben gelaten. Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. voor hen die ik achterlaat: vaarwel en wees tevreden. Wij nemen afscheid van mijn liefste zus en schoonzus, onze tante en nicht Adriana Dieleman-Oosterloo - Lida - weduwe van Wim Dieleman Blaricum, 4-8-1928 f Temeuzen, 8-3-2018 Arizona (USA)Gretha en Bram t Verloop-Oosterloo DelftCor en Marianne Dieleman Familie Oosterloo Familie Dieleman Correspondentieadres: Yvonne van Meerveld Kanaalpark 19 4553 EA Philippine De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. zaterdag 17 maart 2018 kijk ook op Wij zijn diep geraakt en geschokt door het plotseling overlijden van oud-lid en vriend Een groot deel van zijn jeugd was hij een vrolijk en enthouasiast lid van onze groep en bracht hij leven in de brouwerij. Wij zullen hem ons nog vaak herinneren, moppen tappend bij het kampvuur. Namens het bestuur, de leden en alle leiding van Scouting de Watergeuzen wensen wij Erwin, Geesje, Loura en Daan, familie en vrienden ontzettend veel sterkte toe met het verwerken van dit enorme verlies. Laat mij vliegen met de vleugels van de wind naar het licht waar mijn liefste zich bevindt Echtgenote van Martin, die zij sinds 19 november 2012 zo erg heeft gemist. Schiedam 10 september 1936 Goes 14 maart 2018 Jacqueline en Ben Willemsen-de Kort Ruben Willemsen en Aurora Krekel Kelderman Kris Willemsen Correspondentieadres: Fam. Willemsen Nagtglasstraat 25 4331 WK Middelburg Tel: 0118-769085 Ank ligt opgebaard in een familiekamer van uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Hier kunt u alvast bloemstukken afgeven of laten bezorgen. Ze hield van roze bloemen en rode rozen. De uitvaart vindt plaats op woensdag 21 maart. U kunt in het genoemde uitvaartcentrum persoonlijk afscheid van Ank nemen van 13.15 tot 13.45 uur. De bijeenkomst begint om 14.00 uur. Ank kende veel mensen. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan nodigen wij u hierbij uit. Ondanks de aanwezigheid van haar geliefde Guus en andere dierbaren, viel het leven haar te zwaar. Door ons gesteund in haar besluit heeft ze in diepe vrede en zachtheid afscheid kunnen nemen van het leven 9 december 1929 Vlissingen 13 maart 2018 Rob Wilma Gita Jeremy Karun Guus Ellen Leo Jelmer Christina Martin Lotte Joyce Cofi \'s Elena \'s Els is thuis. Thorbeckelaan 19, 4384 CB Vlissingen De samenkomst waarin wij haar gedenken wordt ge houden op maandag 19 maart om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de samenkomst ontmoeten wij elkaar, voor een informeel samenzijn, in Hotel Restaurant Arion, Boulevard Bankert 266, 4382 AC Vlissingen. Dames van Zorgstroom, team Paauwenburg, bedankt voor jullie liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 61