Wat weet u van uw woonplaats? 3 dgn Duitsland**** 4 f 4 dagen 69, Test uw kennis J www.Zoweg.nl/dagblad of 0900-2359693 70 =pg 3 dgn Arnhem diner Thermen Bussloo hotel Aankomende week mogen we weer naar de stembus, maar hoe goed kent u uw woonplaats eigenlijk? Waakhond lekt zelf namen kocht, zoals in het geval van Daniels. Co- hen houdt vol dat de overeenkomst zijn initiatief was. De pornoactrice wil zich niet meer hou den aan de afspraak, omdat die volgens haar niet geldig is. In het contract dat ze ondertekende, zou de handtekening van de president ontbreken. Daniels wil zich bovendien niet langer de mond laten snoeren. Het is haar om de waarheid te doen. Maar ook haar zakeninstinct speelt op. Sinds de affaire bekend is, doet ze goede zaken met haar wulpse optredens onder de naam Make America horny again. Juridische strijd Om haar handen vrij te hebben, wil de pornoactrice de 130.000 dollar terugbeta len. Ze is deze week een onlinecrowdfun- ding gestart en de eerste dagen werden al tienduizenden dollars toegezegd. In de tussentijd maken Trumps advocaten en Daniels' raadsman Michael Avenatti zich op voor de juridische strijd. De ene aan klacht wordt beantwoord met een andere. Avenatti is een tegenstander van formaat, een geharde jurist die in heel Amerika de ene na de andere overwinning boekt in rechtszalen. „Mijn cliënt moet niet alleen de waarheid mogen vertellen. Ook doof potten doen ertoe. Cohen beweert dat Donald Trump hier niets vanaf wist. Het Witte Huis claimt hetzelfde", aldus Ave natti. „Dat is onjuist, op basis van sub stantieel bewijs en feiten." Er hangt nóg een donkere wolk boven het Witte Huis. Volgens Avenatti hebben zich zes andere vrouwen gemeld 'met de zelfde ervaringen' als Daniels. Sommigen hebben ook overeenkomsten gesloten over geheimhouding. „We moeten deze meldingen nog helemaal uitwerken, maar de eerste contacten laten zien dat er een treffende gelijkenis is met het verhaal van Miss Clifford", aldus Avenatti. Daarmee dreigt de affaire uit te groeien tot een schandaal. Een ontwikkeling die Trump niet kan gebruiken nu hij ook onder vuur ligt in het onderzoek naar de Russische banden met zijn campagneteam in aan loop naar de verkiezingen. Verschillende Amerikaanse media mel den dat het gesprek op zondag 25 maart uitgezonden wordt. CBS heeft dat nog niet bevestigd. Oud-president Zuma vervolgd Het stilzwijgen van Stormy Daniels over haar escapades met Donald Trump leek afgekocht. Maar de pornoster wil haar verhaal alsnog aan de grote klok hangen in een populair tv-programma. Botresten niet van zeelieden Wanneer zendt de Amerikaanse zender CBS de al opgenomen aflevering van het populaire programma 60 minutes uit? In de aflevering doet pornoactrice Stormy Da niels een boekje open over haar seksuele escapades met Donald Trump. Stormy zou in 2006 tijdens een golftoernooi in Lake Tahoe seks met Trump hebben ge had. Hij was toen een jaar getrouwd met Melania die pas was bevallen van zoon Barron. Daniels zegt ook dat zij tot 2010 contact hield met Trump. De president ontkent, maar hij heeft de schijn tegen. Trump heeft al vaker avontuurtjes afge kocht en de relatie met Melania is zicht baar bekoeld sinds het verhaal met Da niels uitlekte. Zware druk De advocaten van de president oefenen zware druk uit op de bazen van tv-zender CBS om af te zien van de uitzending, maar het lijkt erop dat die niet willen wijken. In dat geval zou het interview van Anderson Cooper met Stephanie Clifford - Daniels echte naam - in de eerstvolgende afleve ring van 60 minutes kunnen worden uitge zonden. Miljoenen Amerikanen zitten er klaar voor om de rondborstige Daniels, hoofdrolspeelster in films als Heat en The 40-Year-Old Virgin, aan te horen. De afwikkeling van de affaire met de 38-jarige pornoster, geboren in 1979 in Ba ton Rouge (Louisiana), leek lange tijd voor Trump afgedaan. Zijn advocaat Michael Cohen had haar 130.000 dollar betaald in ruil voor haar stilzwijgen. Volgens Cohen heeft hij het geldbedrag uit eigen zak be taald, net voor de presidentsverkiezingen. De beruchte 'fïxer' van Trump gebruikt in de afhandeling van de getuigenissen over slippertjes altijd dezelfde tactiek, zo blijkt uit onderzoek van The New York Ti mes. Eerst reageert hij boos en grof en dreigt met enorme schadeclaims. Als dat niet helpt, wordt het stilzwijgen afge- zaterdag 17 maart 2018 GO Voor maar: Voor maar: V Kijk op onze site bij /gemeentequiz Prijs per persoon o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, exclusief reserveringskosten en toeristenbelasting 4* Best Western Plus Haarhuis (8,4) 4* Fletcher Hotel De Wipselberg (7,8) 2 nachten incl. uitgebreid ontbijt Incl. Thermen Bussloo t.w.v. 34,50 lx 2-gangen diner JLO 2 nachten incl. ontbijt Gratis gebruik van wifi O jt Gratis parkeren en wifi O jt Test het zelf in de digitale gemeentequiz van deze krant. Selecteer op onze site uw gemeente en laat u verrassen door de opmer kelijke feiten over de plek waar u woont. Hoogtepunt nadert: Stormy gaat praten PRETORIA Het Zuid-Afri kaanse OM vervolgt oud president Jacob Zuma als nog voor corruptie. In 2009 werden eerdere aanklach ten tegen Zuma ingetrok ken, net voordat hij presi dent werd. Het OM be schuldigt Zuma nu van zes tien strafbare feiten. Het gaat onder meer om cor ruptie en fraude. Zuma ont kent alle beschuldigingen. DEN HAAG De Autoriteit Persoonsgegevens, de pri- vacywaakhond van de overheid, heeft zelf per on geluk de namen van zijn eigen medewerkers naar buiten gebracht. De namen waren verborgen in de ge gevens van ongeveer 800 pdf-bestanden. Sommige documenten hebben waar schijnlijk enkele jaren zo online gestaan. Slaap in het landelijke Niederkassel nabij Keulen (20km) en Bonn (15km). 2 nachten in 4* Hotel Clostermanns Hof (8,4) 2 keer uitgebreid ontbijtbuffet Gratis parkeren, gebruik sauna en fitness Aankomsten t/m dec. Betaal pas bij aankomst! DEN HAAG De gevonden botresten in Indonesië zijn niet afkomstig van Neder landse zeelieden die om kwamen bij de Slag om de Javazee in 1942. Experts van de Bergings- en Identi- ficatiedienst van de Ko ninklijke Landmacht hiel pen in Indonesië bij de identificatie van de op Java gevonden resten. Het gaat om dierlijk bot, blijkt uit het onderzoek. Hans van Zon Rotterdam/Washington Stormy Daniels. FOTO PHOTO NEWS

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 4