A TT SERIERW U 2 Nieuwe Gamma in Goes gaat woensdag open Gaslek in belangrijke toevoer 7 In zowel de nieuwe als de oude vestiging wordt hard gewerkt door de medewerkers van de Gamma in Goes. ■B>fliA,ei/un/u*rtet ei/u opeiA, dag uitgesteld i/vaar 2.ju.ia,l Boomgaardwinkel. Welkom in de grootste bouw markt van Zee land! Goedge luimd komt bouwmarktmanager Jacco de Vis servan de Gamma in Goes vrij dagochtend de schuifdeur van de nieuwe vestiging aan het Tienden plein opendoen. Zomaar naar bin nen lopen is er nog niet bij. „We houden de deuren bewust nog ge sloten, want anders staan de klan ten al binnen", legt De Visser uit. Eenmaal binnen is er geen twij fel meer mogelijk: de nieuwe Gamma is stukken groter dan de huidige aan de Marconistraat. Door onder meer het gebruik van lage stellingen is de gigantische hal goed te overzien. „We hebben hier 6.000 vierkante meter tot onze beschikking", zegt de bouw marktmanager. „Daarmee worden we bijna twee keer zo groot." Het in het oog springende complex op de Goese Poort is zelfs zo groot dat voor 900 'overgebleven' vierkante meter iets nieuws moest worden bedacht. Dat is een tuinafdeling geworden, mede ingegeven door het feit dat Goes geen groot tuin centrum meer heeft. „We zijn er bijzonder trots op, want geen en kele andere Gamma heeft dit", zegt De Visser. Op de afdeling zit straks een specialist door wie klanten hun tuin kunnen laten in tekenen. Een grote variatie aan on der meer tegels, grind, vlonders en schuttingen kan ter plaatsen wor- den bekeken. Dat is eigenlijk het verhaal van alle afdelingen: het aanbod is enorm uitgebreid. „Je kunt het zo gek niet bedenken of we hebben het", zegt De Visser. „Stel dat je fan bent van PSV en je wil een rode lamp installeren die drie keer gaat flikkeren elke keer als de club scoort... wij hebben er het materiaal voor." De winkelmanager legt uit dat de bouwmarkt is ingericht volgens het nog relatief nieuwe Gamma Focus-concept. Daarbij wordt de nadruk meer op de bouw gelegd en minder op decoratie. „Voor dat laatste hebben we binnen het con cern de Karwei al", legt de mana ger van de Goese bouwmarkt uit. We zijn bijzonder trots op de tuinafdeling, want geen enkele andere Gamma heeft dit „Onze bouwafdeling is flink ver groot en we verkopen straks meer professioneel gereedschap." Tientallen mensen zijn vrijdag druk in de weer om ervoor te zor gen dat de nieuwe bouwmarkt woensdag de deuren kan openen. Ondanks al het werk dat nog moet worden verzet, gaat het er rustig en beheerst aan toe. Hoe anders is dat al een paar dagen in de 'oude' bouwmarkt aan de Marconistraat, waar kortingen van 70 procent worden gegeven. „Het is daar een gekkenhuis", zegt De Visser la chend. „Gisteravond ging ik even poolshoogte nemen. Ik ben met een maar gebleven om te helpen, want ze konden het bijna niet aan." Na vandaag gaan de deuren aan de Marconistraat definitief op slot. Althans, voor wat de Gamma be treft. Het pand is inmiddels ver kocht. Binnenkort komt er duide lijkheid over de nieuwe invulling. Voor De Visser en zijn medewer kers komt de verhuizing geen mo ment te vroeg. „Het pand op de meubelboulevard was echt te klein geworden. We hadden geen mogelijkheid meer om uit te brei den. Ons nieuwe concept uitrollen was daar al helemaal niet aan de orde." Feestweek Vanaf woensdagochtend zijn klan ten welkom in de nieuwe bouw markt. De eerste vijftig bezoekers krijgen een gratis accuboorma chine en de hele week wordt gratis potgrond weggegeven. „We gaan er een feestweek van maken", besluit De Visser. De banenmarkt en open dag die vandaag zouden plaatsvinden in het ADRZ in Goes en Vlissingen zijn uitgesteld vanwege de aanhoudende drukte, onder andere veroorzaakt door de griepepidemie. Wij hopen u 2 juni te zien! GOES Aan het Geldeloozepad in Goes is gisterochtend een gaslekkage ontstaan tijdens werkzaamheden. De brand weer werd rond u.00 uur ge alarmeerd. Volgens een omstander zou het er ook flink naar gas stin ken. Na metingen van de brandweer is het gaslek ook bevestigd. Een monteur is gekomen om het lek te dich ten. Volgens de bevelvoerder van de brandweer zou het een be langrijke toevoer zijn voor de wijk. V 1 NA 46 JAAR GAAT BOOMGAARDWINKEL SERIER VOORGOED DE DEUR SLUITEN! zaterdag 17 maart 2018 BE Meer bouw en minder decoratie Rob Paardekam Jacco de Visser (links) in overleg met Dennis in de nieuwe Gamma aan het Tiendenplein, fotomarcelledavidse - Jacco de Visser, Gamma ADMIRAAL DE RUYTER ZIEKENHUIS 11*' 1 n .ik 1 U kunt nog tot 19 mei 2018 terecht voor fruit en appelsap Boomgaardwinkel SERIER Jac. v. Beierenweg 2, Koudekerke Geopend: Di en vr 13.00 -17.00 uur, za 9.00 -16.00 uur www.boomgaardwinkelserier.nl Tuin aanleggen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 128