LEZING 19 APRIL EN 8 MEI vermogen s ma na^ev\ev\. VERWER Tegelijkertijd blijft degelijkheid troef. De informele cultuur, effectieve methodiek en laagdrempeligheid van Verwer Janssen en VIP Vermogensbeheer sluiten naadloos op elkaar aan. Bovendien biedt de bundeling van krachten diverse synergievoordelen. Met toetreding van de twee partners van VIP Vermo gensbeheer, Paul Verhoef uit Geertruidenberg en Roger van Jaarsveld uit Eindhoven, is het team van Verwer Janssen inmiddels uitgebreid tot twaalf medewerkers waarvan acht vermogensbeheerders. Zij opereren allen vanuit het mooie kantoor van Verwer Janssen Vermogensmanagement in Roosen daal, recht tegenover het station. Speerpunten van beleid zijn maatwerk, betrouwbaarheid, deskundig heid en onafhankelijkheid. Laagdrempelig Binnen het bedrijf is sprake van een grote mate van vakbekwaamheid, mede door de ruime ervaring van de accountmanagers in de bancaire wereld. „In 2016 werden de eerste contacten gelegd met VIP Vermo gensbeheer. Paul Verhoef kende ik al sinds 1994 toen hij hoofd Private Banking van ABN AMRO regio Zuidwest was en ik voor die bank maandelijks aan schoof voor het beleggersoverleg op het Chasséveld in Breda. Onze werkwijze komt in grote lijnen met die van Paul en Roger overeen. We spreken letterlijk en figuurlijk dezelfde taal en gaan op dezelfde manier met de klanten om", aldus algemeen directeur Evert Verwer. Het bedrijf kenmerkt zich door een familiale sfeer, waar de klanten zich echt thuis voelen. De ver mogensbeheerders van Verwer Janssen ontvangen de klanten in principe op kantoor, maar komen ook graag naar de klant toe. De medewerkers van Verwer Janssen zijn altijd bereikbaar, ook buiten de regu liere kantoortijden. Prima rendementen Evert Verwer startte in maart 2003, precies 15 jaar geleden, met zijn compagnons ing. drs. Walter Janssen RBA en mr. Johan van Sprundel het bedrijf in vermo gensbeheer op. De gedegen en consistente aanpak, op basis van gestructureerde maatwerkportefeuilles, heeft geresulteerd in een jaarlijkse groei van klanten bestand en beheerd vermogen. Zo steeg in 2017 op nieuw het klantenbestand en vermogen onder beheer met ongeveer tien procent. De klanten van Verwer Janssen Vermogensmanagement realiseerden in de afgelopen jaren prima rendementen, in de pas met het gekozen beleggingsprofiel. De hoge klanttevre denheid en het geringe verloop spreken voor zich. Spreiding Spreiding is zeer belangrijk. Binnen de portefeuilles kiest Verwer Janssen ook voor bepaalde thema's voor de langere termijn zoals 'Duurzaam beleggen in eersteklas fondsen', 'beleggen in Robotica', 'Milieu' of beleggen in bepaalde regio's zoals momenteel de voorkeur voor Europa en Emerging Markets. Vermo gensbeheer betekent met name ontzorgen. De meeste klanten zijn vermogende particulieren en/of (oud) ondernemers. „Wij zorgen er voor dat onze klanten dié dingen kunnen doen die ze leuk vinden, terwijl wij op hun vermogen passen. Via duidelijke rappor tages en de mogelijkheid om ten allen tijde in te log gen blijven de klanten altijd op de hoogte", verklaart de algemeen directeur van Verwer Janssen, dat ook vermogensbeheer doet voor een aantal Belgische en Luxemburgse verzekeringsmaatschappijen. Automatisering „De afgelopen jaren hebben we zwaar ingezet op au tomatisering om de klantengroei de baas te kunnen blijven. We hebben flink geïnvesteerd in IT. Dit is ook nodig omdat de autoriteiten, zowel in Nederland als Europa, steeds meer van ons als vermogensbe heerder verlangen op het gebied van risicobewaking en beleggersbescherming. Het vermogen van onze klanten wordt op hun eigen naam geplaatst bij BinckBank en ABN AMRO Bank in Nederland en België. Alleen de klant kan er over beschikken. Als deze wil stoppen met vermogensbeheer staat het geld binnen enkele dagen terug op de rekening." VenJ-online.nl Naast maatwerk, vanaf 100.000 euro, kan men via de website VenJ-online.nl al beleggen vanaf 5.000 euro (kinderen vanaf 2.000 euro). Voor alle klanten wordt in een van de drie profielen op dezelfde wijze belegd. Dit platform is in 2017 flink gegroeid en alles is on- line te regelen. In 20 minuten kan het proces worden doorlopen en is iemand klant. Beleggen met de handrem Evert legt uit dat de wijze van beleggen van Verwer Janssen altijd ongewijzigd is gebleven. Wel mee kun nen profiteren van mogelijk stijgende markten, maar niet tegen iedere prijs. Ofwel beleggen met de hand rem erop. „Als goed huisvader passen we op de vaak duur verdiende centen van onze klanten, zodat zij goed kunnen slapen. Veel startende beleggers probe ren het zelf te doen waarna ze na enkele jaren een il lusie armer onze kant op komen. Vermogensbeheer is echter een fulltime job. Niet dat wij als V&J de wijsheid in pacht hebben want we weten ook niet wat de aandelenmarkten of rentestanden gaan doen, maar we weten in ieder geval wel door onze jaren lange ervaring wat we niet moeten doen. Wij beleg gen dus niet in de waan van de dag. We kijken naar de langere termijn en proberen daarin een mooi ren dement te realiseren tegen een beperkt risico." De cij fers in de afgelopen 15 jaar bewijzen de effectiviteit van de methodiek van Verwer Janssen Vermogens management. Het derde lustrum zal op donderdag 4 oktober op gepaste wijze worden gevierd met een grote happening voor haar klanten en relaties in Roosendaal. tekst HENK VAN DE VOORDE beeld CHRIS PLATTEEUW Evert Verwer, Walter Janssen en Johan van Sprundel gingen in maart 2003 van start. Als goed huisvader passen ze op de vaak duur verdiende centen van hun klanten. V&J organiseert op donderdag 19 april en dinsdag 8 mei van 20.00 tot ongeveer 22.00 uur weer een interessante lezing op haar kantoor in Roosendaal. Tijdens deze avonden worden (potentiële) klanten vrijblijvend geïnformeerd over de effec tieve methodiek van deze vermogensbeheerder. In een infor mele sfeer kunnen belangstellenden kennis maken met Verwer Janssen en de mensen achter dit bedrijf. Er wordt ingezoomd op vermogensbeheer onder de huidige macro-economische en geopolitieke omstandigheden. De ontvangst is om 19.30 uur en de entree is gratis. Opgave voor 10 respectievelijk 30 april via e-mail info@ivermogensmanagers.nl of telefonisch via 0165-572 900. vermogensmanagers.nl 21

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 77