RENATE WENNEM ARS i »A. II— An nl @088 - 70 70 600 StlP zonvakanties rondreizen Wageningen Universiteit 6 10% Middellandse Zee cruise Vkor,mV nu v.a. 10% Caribbean - Europa Wtina/nu v.a. Column k zoek een ontbijtbordje met ribbeltjes van Wedgwood I Windsor, van de AH-actie van een paar jaar geleden'. Daar kan ik nog inkomen. Er sneuvelt nog wel eens wat. En een complete set van zes borden is toch leuker. Maar deze: 'Kan iemand mij hel pen aan een brochure uit de jaren 1960-70 van bungalow-bouwbe drijf Fort Montagebouw uit Wou- drichem?' Wow. Wat zit daar ach ter? Heeft deze meneer daar vroe ger gewerkt? En is hij een verza meling begonnen met bewijzen van zijn werkzame leven? Of heeft hij ooit de ontwerpen gemaakt? Staat zijn bungalow uit de six- ties misschien op instorten? Naast het voorpaginage- weld over op handen zijnde kernoorlogen, elkaar bestrijdende politici en vergiftigde spionnen, is de rubriek 'Lezers helpen le zers' een verademing. Het maakt de wereld weer een beetje klein. Ik ging er altijd maar van uit dat geen hond reageert op die oproepjes, maar vandaag viel mijn oog op een berichtje. De schrijfster geeft aan dat er ruim 150 mails bin nen zijn gekomen op haar aanbod van Eftelingkaarten. Dus toch? Er schuilt een wonderlijke we reld achter de oproepjes over koe koeksklokken, nooit ontwikkelde filmrolletjes en gehaakte wc-rol- hoedjes. Het is smullen als je wat fantasie hebt. Mijnheer Van Born doet zijn zonnebank de deur uit. Waarom? Is hij al bruin genoeg? Gaat hij verhuizen naar een kleine flat? Is er een mevrouw Van Born? En Ruud doet zijn 60 verschil lende bierglazen van de hand. Bierglazen. Dus ergens in het leven van Ruud heeft hij gedacht: 'Hé, laat ik bierglazen gaan spa- I0, ft ren!' Misschien had hij een bijzondere gekregen, in zo'n bierpakket dat mensen zon der fantasie weieens op verjaardagen als cadeau geven. En voor hij het wist had hij er twee. Een verzameling was geboren. Maar nu kijkt hij naar de glazen en denkt: 'Waarom eigen lijk? Wat was hier leuk aan?' Gelukkig is daar dan Lezers hel pen lezers. Het heeft iets stoffigs natuurlijk, deze rubriek. Maar dat maakt het juist zo interessant. Deze oproepjes, dat is Nederland. Wie wat bewaart, die heeft wat. Heeft iemand trouwens nog jaar gangen van Donald Duck van vóór 2016? Daar maak je de 10-jarige dochter van RemcoDupuis blij mee (Remdu68@gmail.com staat er bij en dan denk ik meteen: een 10-jarige en hij is zelf uit 1968. Laat vader geworden? Tweede leg?). Er gens tussen Deventer en Zwolle is iemand een wieldop kwijtgeraakt. Gevonden toevallig? Er staat VMB op. Graag terugbrengen naar het Thomashuis in Olst. Remco, voor jou duik ik wel even in de bakken achter de schuifwanden. Verder nog iemand interesse in een jaar gang National Geographic junior! 'Lezers helpen lezers' is een verademing. Het maakt de wereld weer een beetje klein Wetenschappers hebben een poeder ontwikkeld, waardoor kinderen sneller over een koemelkallergie heen kunnen groeien. Ze zoeken ouders die hun kind het product willen laten uitproberen. Kijk voor alle aanbiedingen en ons volledige aanbod op onze website! reizen «nl vrijdag 16 maart 2018 GO Lezers hel een ezers Renate Wennemars vervangt Nynke de Jong tijdens haar zwangerschapsverlof. Verhit eiwit helpt kind met allergie sneller wennen aan koemelk entekriebel (10% korting op a,ie *?ïstliSSSv All Inclusive pullmantur Villefranche-sur S Civitavecchia Barceiona Een volledig verzorgde 8-daagse cruise op de Middellandse Zee per 4* MS Sovereign, met vertrek van april t/m november, o.b.v. All Inclusive. Normaal gesproken kost deze cruise al gauw €1098: nu bij ons v.a.slechts €647! U vaart een volle week naar o.a. Napels, Rome en Monaco. stipreizen.nl/crpsob stipreizen.nl/crpseb 647 Vliegreis vanaf Amsterdam of Eindhoven Alle maaltijden en drankjes O.a. Napels, Civitavecchia (Rome) Livorno All Inclusive 944 Santo Domingo iasseterre^ Lissabon/ Ponta Delgada Een adembenemende Grand Voyage van de Caribbean naar Europa voor een ongekend lage prijs! Per 3*+ MS Zenith vaart u in 14 dagen volledig verzorgd van de Dominicaanse Republiek via o.a. St. Kitts en Antigua naar Lissabon. Het verblijf aan boord is op basis van All Inclusive. Op Op! zie stipreizen.nl/crptrb Slechts beperkt plaats! Ind. vliegreis, transfers cruise O.a. St. Kitts, Antigua de Azoren stipreizen.nl Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut exd. Calamiteitenfonds reserveringskosten. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. Voor deze reizen zijn de ANVR voorwaarden van toepassing, kortingen variëren per reis en zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Zie ae website voor alle voorwaarden en kortingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 6