Clown Willem is niet vies van aandacht 9 Thunderdome is voor Cerezo van Aerde uit Goes een jeugdliefde. In zijn mancave kan hij zich verliezen in alles wat met deze hardcore housescene uit de jaren 90 te maken heeft. Een klein kamertje bovenin het huis van Cerezo, Linda en ko nijn Dex. Een logeerbed, een gevuld wasrek en Thunderdome, het legendarische Nederlandse festival waar liefhebbers in de jaren 90 uit hun plaat gingen op hardcore house van 'The Dreamteam'-dj's. In de mancave van Cerezo waan je je back in da day. Hij vertelt met trots en een gepassioneerde blik in zijn ogen. „Ik verzamel alles wat ik kan vin den. Posters, blikjes, petjes, aanste kers, magazines. En natuurlijk al bums op vinyl, cd of cassettebandje. Ik ben al gek van Thunderdome sinds de basisschool. Via vriendjes kwam ik voor de eerste keer aan de muziek. Van het salaris van mijn eerste bij baantjes ging ik in het weekend hele maal los op hardcorefeesten in El Toro. Ik kocht ook echt veel cd's. Daarvan ben ik er later een groot aantal kwijtgeraakt; vergeten in de trein op weg naar mijn werk. Dat vond ik zó klote, dat voel ik nu nog. Mijn moeder was er niet zo van on der de indruk. Ze was altijd wel een beetje huiverig door de beeldvor ming over de hardcorecultuur. De verhalen over hardcorefeesten zijn nu nog berucht, maar iedereen die er stond voelde de liefde. Onze zolder was een onbestemde ruimte na de verhuizing. We beslo ten samen heel gericht dat die kamer voor mij zou zijn. Het is ook eigenlijk de enige ruimte waaraan we weinig hebben geklust. De muren waren al wit en strak, een goed kamertje voor mijn hobby. Ik heb alleen met plan ken een indeling gebouwd voor mijn spullen. Al mijn collector's items staan in de vitrinekasten en de merchan- dise is netjes georganiseerd. Daar ben ik heel voorzichtig mee. De maga zines bewaar ik op volgorde van uit gave, heel overzichtelijk. Ik ben best graag op mezelf en kom hier een paar keer per week als Linda Ik ben een groot aantal cd's kwijtgeraakt. Vergeten in de trein beneden zit te werken of een pro gramma kijkt dat ik niet zo interes sant vind. Wasophangen Ze komt hier alleen om de was op te hangen. Samen delen we goede din gen. We sporten iedere dag met el kaar en werken hard aan onze web shop Way of Health. En ik sleep haar altijd mee naar platenzaken. Het is heerlijk om hier alleen te zit ten. Dan draai ik plaatjes en zoek ik op Facebook naar advertenties van spullen. Ik lees een boek over muziek of een biografie of ik kijk Uitzending Gemist op mijn telefoon. In deze kamer zie en voel ik ook mijn eigen geschiedenis en de mo menten die ik wil vasthouden. Soms neem ik Dex mee naar boven; voor hem ook een feestje. Af en toe kom ik hier een paar minuten alleen maar kijken naar mijn spulletjes. Ik ben trots op wat ik heb en ik word er blij van; mijn kamer is toegewijd aan Thunderdome en aan mezelf." LESLEY& WILLEM vrijdag 16 maart 2018 M Cerezo van Aerde vindt het heerlijk om alleen in zijn mancave te zitten. FOTOMARCELLE DAVIDSE Gek van Thunderdome Marloes Hoeks —Cerezo van Aerde Dolblij is Lesley Oden- daal uit Bathmen met Franse bulldog Willem. Hoewel hij soms wel on deugend is. „Als iets niet mag, doet hij het natuur lijk nog een keertje." „Het was liefde op het eerste gezicht, nu zo'n vijf maanden geleden. Mijn vriend en ik hadden geluk: we konden kiezen uit drie reutjes. Dat het Willem moest zijn, wisten we direct. Het is een feest om hem rond te hebben lopen. Willem is een clown, hij maakt altijd iedereen aan het lachen. En dat komt goed uit, want hij is niet vies van een beetje aan dacht. Dan laat hij zich bijvoorbeeld een paar keer achter elkaar van de bank afrollen, of gaat in de vensterbank staan of bovenop zijn bench zitten. Willem houdt ook van spelen. Hij is gek op bal letjes. En wandelen vindt hij mooi. Maar fijn met ons op de bank luieren als wij televisie kijken is ook geen probleem. Het is echt een gezelschaps hond. Hij kan gelukkig ook goed met ons konijn Tommie. Ik laat ze vaak samen door de kamer wandelen, en ze liggen weieens samen in de mand. Omdat Willem zo jong is, is hij nog wel ondeugend. Hij zoekt graag de gren zen op. En als we dan duidelijk maken dat wat hij doet nou net niet de bedoeling is, doet hij het natuurlijk nog een keertje. Maar we volgen een op- voedcursus, dus dat komt vast goed." —Karin Veldwachter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 53