5 Huizen met balkon aan het water m Sommige mensen vinden ons interieur te druk, maar dit zijn 'wij' terieur te druk vinden, maar dit zijn 'wij'. Toen we zeventien jaar geleden een relatie kregen, was Jan van het strak en ik juist van de oude dingen. In het begin hebben we dat heel erg vastgehouden, maar nu zijn we bij el kaar gekomen. Nu is het óns." Jan: „Wij veranderen ons interieur regelmatig. Niet dat we elke week een andere bank kopen, maar wel vaak andere lampen. Zo blijft ons huis ver rassend. En met een bloemist in huis heb je altijd verse bloemen." Frans: „Bloemen kleuren je dag." Jan: „Met de feesten zorg ik voor het eten en Frans voor de aankleding. Mensen zijn altijd verbaasd: het is ie der jaar weer anders." Jan: „De woonkeuken is het hart van het huis. We hebben een grote tafel, waar veel mensen aan kunnen zitten. Als we bezoek hebben, blijven we hier altijd lang hangen." Frans: „Alles wordt hier besproken, ook met de kinderen." Emmer latex Jan: „De tafel was zwart, maar Frans gooide er meteen een emmer latex overheen. Ik dacht: Meen je dit seri eus? Op mijn nieuwe tafel? Maar hij is prachtig geworden." Frans: „Enkel die tafel is nieuw. Wij vinden het leuk om oude meu bels zelf op te knappen. Het mixen van oude en nieuwe elementen brengt sfeer." Frans: „We brengen veel uren door in de 'veranda', een schuur die we verbouwd hebben, 's Middags draait de zon weg, maar dan hebben we het park als voortuin." Jan: „In de zomer zitten we vaak op het balkon. Een balkon heeft iets ma gisch, als kind wilde ik er al eentje." Jan: „Dit is een heerlijk huis. Als we de loterij winnen, blijven we hier." Frans: „Er zijn veel mensen om ons heen die decadent wonen en dat vin den we prachtig, maar wij wonen hier om te leven. Hiernaast kunnen we nog van alles doen." Jan: „We zitten op tien minuten fietsen van het centrum." Frans: „En we zien de Lange Jan." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 16 maart 2018 Jan Siereveld (links) en Frans Schrik hebben in huis oude en nieuwe elementen gemixt. FOTO'S MECHTELD JANSEN besproken —Frans Schrik Frans Schrik (48) is bloemist en heeft sinds tien jaar een eigen bloemen- en in terieurzaak: Pluk de Dag in Middelburg. Jan Siereveld (45) runt sinds september 2017 de brasserie En dan... is er koffie! bij Pluk de Dag. Ze hebben twee zonen, Bouke (23) en Jesse (20), en hond Zara. Middelburg Adres: Loskade 9 Prijs: €589.000 k.k. Bouwjaar: voor 1906 Kenmerken: Heren huis met een per ceeloppervlakte van 182 m2 en zeven slaapkamers. Met vrij uitzicht en aan een vaarwater. Met ach tertuin, een balkon en een vrijstaande hou ten berging. Wemeldinge Adres: Buitenhaven 16 Prijs: €495.000 k.k. Bouwjaar: 2001 Kenmerken: Heren huis met vier slaap kamers en een bad kamer met ligbad en twee douches. Aan een rustige weg aan het water. Er is een balkon. Middelburg Adres: Herengracht 120 Prijs: €788.000 k.k. Bouwjaar: 1902 Kenmerken: Tussen woning met een per ceeloppervlakte van 2890 m2. Zes slaap kamers, achtertuin, balkon en houten berging. In het cen trum, aan het water. Middelburg Adres: Dam 40 Prijs: €329.000 k.k. Bouwjaar: 1930 Kenmerken: Tussen woning met een per ceeloppervlakte van 129 m2. Met vijf slaapkamers, een tuin op het zuiden en een balkon. Aan het water, in een woon wijk in het centrum van Middelburg. Bruinisse Adres: Grevelingenhout 38 Prijs: €475.000 k.k. Bouwjaar: 1993 Kenmerken: Villa met vier slaapka mers. Perceelopper vlakte van 720 m2. Aan een rustige weg aan het water met beschutte ligging. Met balkon en tuin.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49