p 4 HEILIG HUISJE Frans Schrik (48) en Jan Siereveld (45) komen, na een dag hard werken in hun zaak 'Pluk de Dag', tot rust in hun heilig huisje in Middelburg.. Frans: „Er staat geluk(t) op het balkon geschreven. En zo voelt het ook echt: wij zijn hier heel gelukkig." Huizenpaspoort Dit hebben onze lezers allemaal in huis r-Si f! V-H rans: „We woonden hiervoor in Oost- Souburg, maar mijn hart ging altijd uit naar Middelburg." Jan: „Ik ging alleen mee als we een wo ning zouden vinden aan de Singel." Frans: „Dit huis was vreselijk om te zien. Je moest er echt doorheen kij ken. Toch vonden we het meteen leuk. Het zicht op de Koepoort, lek ker dichtbij de Singels... Nadat we een bod hadden gedaan, liepen we naar het park om alles even te laten bezinken. Na tien minuten werden we gebeld: het huis was van ons." Jan: „In het halfjaar dat we nog moesten wachten, hebben we veel Op dag één trapte meneer met zijn voet door de muur heen getwijfeld of dit het nu was." Frans: „Toch kon het niet snel ge noeg gaan. We wilden het plaatje dat we in ons hoofd hadden aan mensen laten zien, want iedereen was ver baasd dat wij hier gingen wonen. Na twee jaar is het echt onze rustplek. We zijn heel druk met de winkel, dus dit is ons heilig huisje." Frans: „Als wij iets doen, doen we het meteen goed. We hebben drie weken dag en nacht gewerkt. Toen ik mijn schoonouders uitnodigde voor kerst, geloofden ze me eerst niet. Maar alles was spie en span, inclusief kerstboom." Strandhuisjes Jan: „De kamer en suite hebben we laten doen, verder hebben we alles zelf gedaan. De lambrisering is ge maakt van oude strandhuisjes." Frans: „De gipsmuren in de woon kamer waren degelijk, maar ik wilde weten wat erachter zat." Jan: „Op dag één. We hadden net de sleutel en meneer trapt met zijn voet door die muur heen..." Frans: „Maar er zat een mooie muur achter! Het is de buitenmuur van het huis hiernaast. Sommige mensen denken dat het nog geverfd moet worden. Ach, je moet het snap pen. Sommige mensen zullen ons in- MIDDELBURG vrijdag 16 maart 2018 PZ Aan de tafel wordt alles Gertie De Boey 44 —Jan Siereveld Frans Schrik en Jan Siereveld kochten het huis aan de Veer- sesingel 286 twee jaar geleden. De wo ning ligt aan het water, aan de rand van het centrum en heeft een tuintje en een balkon.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 48