K U 3 dagen Giethoorn diner Vakantiepark Veluwe reiskatern.nl op binnenafwerking en onze vensterbanken Exclusieve Lezersreizen Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Thuis 'ui?'tussen binnen en buiten. Voorjaarsvoordeel Van plan om je huis te voorzien van duurzame kunststof kozijnen? Dan hebben we goed nieuws. Tijdens de ALKU® Open Dagen krijg je een gratis hor bij ieder draai-kiepraam. Ook krijg je 50% korting op de binnenafwerking en onze vensterbanken. Kijk, dat schiet lekker op. Kom 23 of 24 maart naar het ALKU Ontdekkingscentrum en profiteer van be-hor-lijk veel voordeel. ALKU Ontdekkingscentrum Middelburg: Klarinetweg 5 www.alku.nl Openingstijden: vr. 23 maart 09:30 - 18:00 uur I za. 24 maart 09:30 - 16:00 uur Duurzame geveltoepassingen Hajé Hotel Heerenveen Vanaf per chalet Roompot De Schaapskooi1 Weekend, midweek of week 50% KORTING *vraag naar de actievoorwaarden Aankomsten t/m september 2018 2 nachten incl. ontbijt en 1 avond diner Incl, rondvaart door Giethoorn Aankomsten t/m juli 2018 4-persoons vrijstaande chalet Verblijf op de prachtige Veluwe Heerenveen en omgeving Het Hajé Hotel Heerenveen is gelegen in het prachtige Friesland op slechts 30 kilometer afstand van de bekende plaats Giethoorn en Nationaal Park Weerribben-Wieden. Het pitto reske Giethoorn staat ook wel bekend als 'het Venetië van het Noorden' en moet je minimaal een keer in je leven hebben gezien. Ook een bezoek aan de Friese plaatsen Leeuwarden en Sneek is zeer zeker de moeite waard. Haje Hotel Heerenveen Het hotel (gastbeoordeling 7,6) beschikt over 55 rustig gelegen kamers. Deze zijn voorzien van een badkamer met bad of douche, föhn en toiletartikelen. Verder beschikken de kamers over een flatscreen tv en gratis wifi. Iedere ochtend genietje van een heerlijk ontbijt en op de dag van aankomst wordt er een 2-gan- gen diner geserveerd, Tevens is een rond vaart van 1 uur door Giethoorn inbegrepen. Inbegrepen: 2 nachten in een tweepersoonskamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx een 2-gangen diner met koffie/thee na Incl. een rondvaart van 1 uur door Giethoorn Gratis parkeren bij het hotel Gratis gebruik van wifi Prijs p.p. en o.b.v. 2 personen en beschikbaarheid, excl. 20,- reserveringskosten en 1,- p.p.p.n. toeristenbelasting Omgeving Roompot Bospark De Schaapskooi (gastbe oordeling 8,1) is een rustig gelegen park in het plaatsje Epe. Alle 4-persoons chalets zijn vrijstaand en beschikken over een woonka mer met een open keuken. Op de Veluwe kun je eindeloos wandelen en fietsen, maar ook het Dolfinarium, Walibi Holland en Hanzestad Zwolle liggen dichtbij. Het park Het park beschikt o.a. over een supermarkt, fietsenverhuur, jeu de boulesbaan, sportvel den, tennisbanen en een kids club. Inbegrepen: Weekend of midweek in een vrijstaande 4-persoons chalet Gratis: overdekt zwembad, indoor-speeltuin en sport en animatie Periode Weekend Midweek Week maart €59,- 59,- 110,- april €79,- 59,- 132,- mei 117,- €93,- 189,- juni 117,- €105,- €189,- juli 199,- €169,- 386,- Vanafprijs per chalet per maand Prijs per chalet o.b.v. beschikbaarheid, excl. reserveringskos- ten 27,- en lokale heffingen 1,63 p.p.p.n. Meer informatie en boeken: Ga voor 3 dagen Giethoorn naar onze website reiskatern.nl/pzc/zoweg1804 en voor Roompot Bospark De Schaapskooi naar reiskatern.nl/pzc/zoweg1805 of bel met Zoweg.nl 0900-2359693 0,70 per gesprek)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 18