Overladen FAMILIEBERICHTEN 13 Joop Schram V Tannetje Elizabeth Jopse-Melse Pieter Kuzee COLOFONFamilieberichten Q ITIensen inq.nl Ans van der Linden-van de Rijt Johanna Franc is ca Leonarda echtgenote van Jos van der Linden Leo Smit Cecile Valentina de Vos - van de Walle Willy Franciscus de Vos woensdag 14 maart 2018 kijk ook op Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze ma en oma Zij overleed in de leeftijd van 72 jaar. Axel: Jos Axel: Audrey en Eugène Dagmar, Lars Breda: Ans 7 maart 201 8 Hulsterseweg 65, 4571 RJ Axel We hebben afscheid van haar genomen in het crematorium te Terneuzen op 13 maart 2018. Met veel dankbaarheid en liefde, nemen we na een zorgzaam en vaardig leven, afscheid van onze geliefde papa en opa - Johannes Gerardus - weduwnaar van Bets Schram-Poelwijk Amsterdam, 29 november 1934 t 's-Heerenberg, 9 maart 2018 Paulien en Piet Keim-Schram Larisse en Stefan Mirelle en Matthijs Ronald André en Anja Schram-Machielse Kim Evi Max Correspondentieadres: Jan Oomenstraat 10 4854 BC Bavel Op zaterdag 17 maart om 10.30 uur vindt de uitvaartdienst voor Joop plaats in de Pancratius- kerk, Hofstraat 2 in 's-Heerenberg. Joop kende veel mensen. Voelt u zich met hem verbonden, dan bent u na afloop van de dienst van harte welkom bij zaal De Gracht, Marktstraat 1 in 's-Heerenberg. Hier is ook gelegenheid de familie te condoleren. De crematiedienst vindt plaats in besloten kring. Na een zeer geslaagde 19e Scratch Messiah is onze 'FoundingFather' ons ontvallen. We wensen Truus, dochters, schoonzoons en vrienden veel sterkte met de verwerking van dit grote verlies. Leo, As ever! Bestuur Stichting Scratch Messiah Zeeland Afscheid nemen is het moeilijkste in het leven, men leert het nooit Na een mooi leven vol aandacht en zorg voor haar gezin is op 91-jarige leeftijd van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Westdorpe, 16-05-1926 Clinge: Vera de Vos t Hulst, 11-03-2018 Kloosterzande: Lizet Warrens - de Vos Fons Warrens (in herinnering) Clinge: Matthieu en joyce Warrens-van den Branden Sharon Demi Correspondentieadres: Hof te Zandeplein 23, 4587 CK Kloosterzande apwarrens@zeelandnet.nl De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 19 maart 2018 om 11:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van verzorgingshuizen "Antonius" te Kloosterzande en "De Blaauwe Hoeve" te Hulst voor alle goede zorgen. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Psalm 23 vers 4 Toch nog onverwacht is, na een periode waarin haar gezondheid langzaam minder werd, overleden onze lieve moeder, oma en 'oma-Goes' sinds 6 november 2004 weduwe van Cornelis Jopse in de leeftijd van 96 jaar. Piet en Riet Ditty en Henk Rinus, in liefdevolle herinnering en Nel Ria en André Wim, in liefdevolle herinnering Klein- en achterkleinkinderen Goes, 11 maart 2018 Correspondentieadres Albert Schweitzerstraat 10, 4416 CX Kruiningen De dienst van Woord en Gebed, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op vrijdag 16 maart om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de condoléanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum. Wij bedanken huisarts Posthumus en het team van SVRZErasmuspark voor hun liefdevolle verzorging. Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en onze trotse opa Oud strijder van de Prinses Irene Brigade en drager van het Mobilisatie-Oorlogskruis Nieuw- en Sint Joosland, 15 maart 1925 Middelburg, 12 maart 2018 J.A. Kuzee-Buijs Jaap Lia en Adrie Ruud en Tanja Ilona en Jark Onze dank gaat uit naar een ieder die hem liefdevol heeft verzorgd. Kerkstraat 7 4339 AL Nieuw- en Sint Joosland De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 1 5.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen besteilen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45