s 12 FAMILIEBERICHTEN ÜTdt leden A Cornelis Kaas Kees Edgard Izaak Willem de Rooij Rust zacht lieve Edgard Q [flensen inq.nl Jacobus Gijsbrecht Buijze -Ko- Dankbaar voor de mooie herinneringen die wij samen hebben gedeeld, heb ik afscheid genomen van mijn lieve schoonzus Lijna Deurloo - de Bruijne Marie de Bruijne - Provoost Rilland Marie-Jeanne van Velthoven Edgard de Rooij Edgard de Rooij DE BLANKE TOP Krijn DirkTroost Krijn DirkTroost Krijn DirkTroost Krijn-DirkTroost kijk ook op dinsdag 13 maart 2018 Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het te vechten bij het ontbreken van kracht. Maar ondanks je verlies van de strijd om het leven heb je ons veel geluk en liefde gegeven. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zorgzame pa weduwnaar van Lola Frablewicz Axel, 20 november 1929 t Axel, 11 maart 2018 Vivian en Martin van Hove-Buijze Pardoes 'JÉ' Pebbles correspondentieadres: Eisenhowerlaan 14 4571 JB Axel De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum De Vurssche' voor alle goede zorgen en aandacht. Als verder teven lijden wordt, is rusten goed. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid en liefde, is toch nog onverwacht van ons heengegaan, mijn dierbare man, onze zorgzame vader en lieve opa echtgenoot van Hoedekenskerke, 10 januari 1936 t Roosendaal, 6 maart 2018 Marie-Jeanne Kaas-van Velthoven Michèle en Cees Bas, Jos Christiane en Bram Lauren, Anne-Sophie Perry en Helen Jordan, Nullah, Nimué Correspondentieadres: Madeliefberg 88 4708 NP Roosendaal De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Speciale dank aan het personeel van Heerma State, afd. 91 voor de liefdevolle verzorging". "In zekere zin ben ik waarschijnlijk onsterfelijk". Johan Cruijff Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader en trotse opa echtgenoot van Sylvia de Rooij-Faes in de leeftijd van 56 jaar Oostburg: Sylvia de Rooij-Faes Eliza en Joey Jan-Willem en Anna bel, Daan Michaël en Esmee, Siem Justin Jason Megan en Ricky Oostburg, 10 maart 2018 Correspondentieadres: Poolster 47, 4501 GP Oostburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 16 maart om 14.00 uur in de kerk aan de Kerkstraat te Sluis. Aansluitend is de begrafenis in beslotenkring op de begraafplaats te Sint Anna ter Muiden. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Helaas hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze onvergetelijke broer, schoonbroer, schoonzoon, oom en oudoom Wij wensen Sylvia en de kinderen heel veel sterkte toe en we zijn er voor jullie. Families De Rooij, Faas, Faes en Leurgans Mooie herinneringen weerspiegeld in drie prachtkids. Beiden het levensgeluk opnieuw gevonden. Er was nog zoveel voor jouw om van te genieten. Wij wensen Sylvia en alle kinderen veel sterkte dit verlies te verwerken. Vera Patrick Met groot verdriet nemen wij geheel onverwacht afscheid van onze zeer gewaarde medewerker en collega Sociaal, collegiaal, oprecht geïnteresseerd met aandacht en tijd voor iedereen. Zijn toewijding, vriendschap en warmte gaan wij voor altijd missen. Wij leven intens mee met zijn familie en vrienden. Wij wensen Silvia, zijn kinderen en de familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens familie de Milliano en collega's Hotel de Blanke Top LUXURY BOUTIQUE HOTEL Met verdriet in ons hart, maar ook met berusting, laten wij u weten dat mijn dappere, strijdlustige man, onze trotse vader en onze moedige zoon op 57-jarige leeftijd is overleden 30 maart 1960 f I I maart 2018 Axel JeannetteTroost-Zegers Breda Abel en Elsa Amsterdam Ruben Zaamslag Dirk en JannekeTroost-F-lamelink Vrijdag I 6 maart om I 1.00 uur gedenken wij Krijn zijn leven en nemen we afscheid in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.00 - 10,50 uur gelegenheid tot condoleren voor in de kerk. In besloten kring brengen we Krijn naar zijn laatste rustplaats. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Plattedijk 2, 4571 PW Axel Verdrietig, maar dankbaar dat een verder lijden hem be spaard is gebleven, namen wij kennis dat na een langdurige ziekte rustig is overleden onze (schoon) broer en oom I I maart 2018 Klaaske Verlinde-Troost en GerritVerlinde RoelieTroost en Jan van derVeken Neven en nichten Na een langdurig ziekbed is zacht en kalm overleden onze zwager en oom Nelly en Wim Ineke en Han Jas en Marjolein Jannie en Frits Ria Neven en nichten "Heuii" Zo kwam je binnen en nam je de telefoon op. Flet gevecht is zwaar als je niet kan winnen, het is soms zo oneerlijk. Een markant persoon, onze vriend en oom is niet meer Talrijk waren onze bezoekjes over en weer veel hebben we gelachen en zijn we op pad geweest. Veel hebben we besproken en van je geleerd, behalve hoe wij jou moeten missen!! Bedankt voor alles Krijn. Jeannette, Abel en Ruben en verdere familie: we zullen Krijn nooit vergeten. Peter Martijn en Niels Risseeuw

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44