fcl Wilson blijft Hoek trouw, Tiebosch sluit aan O O) CD O 9 Zeeuwse zondag hoofdklasser is in Wijchen Woezik met 0-3 de baas en houdt nummer twee Halsteren dankzij de zege in zicht. zv Avontuur Erwin Franse bewijst opnieuw zijn waarde Deprez Godschalk De voetballers van Goes houden Halsteren - de nummer twee op de ranglijst - in het vizier. Het verschil is 'maar' vier punten. Gisteren versloeg de Beve- landse zondag-hoofdklasser Woezik met 0-3. Pas in de slotminuten kreeg de promovendus de hekkensluiter de finitief door de knieën. Erwin Franse was betrokken bij alle doelpunten. Het doelpunt in de 80ste minuut, van Raymond Wolff, voelde voor Goes als een bevrijding. De invaller schoot de bezoekers, op aangeven van buitenspeler Franse, in veilige haven: 0-2. Twee minuten later was het duel definitief gespeeld. Franse, die tevens voor de assist bij de 0-1 zorgde, pikte zelf ook een doelpuntje mee en be paalde daarmee de einduitslag op 0-3. De 0-2 was een aanval uit het boekje. Franse werd via een ingooi de diepte in gestuurd. Wolff kon ter hoogte van de penaltystip afdrukken. „Ik ben gretig op zulke momenten", stelde de aanvallende middenvelder na afloop. „Ik zie het juiste moment en Erwin weet blindelings dat ik er sta." Net niet Goes maakte het zichzelf onnodig las tig in het verre Wijchen, gelegen naast Nijmegen. „Voor rust kregen we vier a vijf kansen", aldus Wolff. „Het was een middag van 'net niet' in de afronding. Soms heb je zulke dagen er wel eens tussen zitten." De bezoekers scoorden slechts eenmaal voor rust. Spits Daniël Wissel maakte halverwege het eerste bedrijf de 0-1 voor de ploeg uit Goes. Invaller Wolff was niet te spreken over het optreden van de thuisploeg. „We hadden het eigenlijk helemaal We hadden het niet lastig, het was een slecht team niet lastig. Het was een slecht team. In de tweede helft gingen we mee in hun spel. Toen kregen zij zelfs een paar goede kansen. Op het laatst hadden we de score verder op kunnen voe ren." In de laatste tien minuten speelde Goes zichzelf in veilige haven door de 0-2 en 0-3 te maken. „We hebben goede spelers op de bank zitten, onder wie ik. Ik ben op de weg terug. Ik ben altijd een beetje te zwaar geweest. Te genwoordig ga ik veel naar de sport school. Ik heb volgens mij nog nooit zo weinig gewogen. Ik wacht mijn kans af en blijf voor hevige concur rentie zorgen." Komende zondag wacht in Goes de derby tegen Vlissingen. Wolff keert na de zomerstop terug in het elftal van de Vlissingers, waar hij al eerder speelde (in twee periodes). Ook in dat duel hoopt hij belangrijk te zijn, net zoals gisteren. „In de uitwedstrijd eer der dit seizoen was ik extra gemoti veerd. Nu zie ik de wedstrijd als een duel dat we moeten winnen om bo venin mee te blijven doen." KARAKTERISTIEK Bovendien maakte de Zeeuws- Vlaamse club ook bekend een nieuwe speler te hebben aangetrokken. Gianni Tiebosch komt in de zomer over van zondag-hoofdklasser Baronie. Dat Wilson nog minimaal een jaar langer voor de zaterdag-hoofdklasser uitkomt, werd door velen met gejuich ontvangen. De rechtsback is al jaren een belangrijke schakel (gaf tegen Ar gon drie assists) en twijfelde - mede door een aanbod uit België - of hij op nieuw wilde bijtekenen. In Tiebosch vond Hoek de vijfde nieuweling. De 21-jarige middenvelder werd opgeleid bij Unitas'30 in Etten- Leur en kwam via Rood-Wit W. bij Ba ronie terecht. In december speelde hij een sterke bekerwedstrijd in en tegen Hoek, dat die avond na strafschoppen werd uitgeschakeld. Op 21 januari stond hij vervolgens met de Bredase ploeg tegenover VC Vlissingen (1-1). Tijdens dat competitieduel werd hij bekeken door Dennis de Nooijer, de nieuwe trainer van Hoek. Die club haalde eerder al Gert-Jan van Leiden (ADO'20), Lionel Fitsch (Barendrecht), Jonathan Constansia (Halsteren) en Yves Nyemb terug naar de club. De hoofdklasser heeft nu dertien spelers vastliggen voor volgend seizoen. Daniël Akindayini, de Engelse spits die zaterdag ook in zijn vijfde duel in Zeeuws-Vlaamse dienst scoorde, kan nummer veertien worden. Hoek heeft een optie om zijn contract met één jaar te verlengen, wil die optie graag lich ten, maar er moet nog wel over de voorwaarden worden gesproken. Het langer vastleggen van Fabian Wilson leidde zaterdag in ieder geval al tot veel tevreden gezichten. De onver moeibare back kon naar twee Belgische clubs, maar besloot toch langer bij Hoek te blijven. „Een goede selectie, dat was een belangrijke voorwaarde voor mij", aldus Wilson. „Ik denk dat de contouren daarvan nu zichtbaar zijn. Al moet er de komende tijd nog wel iets bij komen." maandag 12 maart 2018 I Zaalvoetballer Saïd Bouzambou is zijn avontuur bij Permata Indah Mandokwari in In donesië goed be gonnen. Het eer ste duel werd met 2-1 gewonnen, het tweede met 8-3. In dat laatste tref fen scoorde de Vlissinger er vier. 13 Voetballer Bart Deprez was zater dag twee keer trefzeker voor hoofdklasser Smitshoek. Daar mee bezorgde hij zijn ploeg een punt bij Jodan Boys: 2-2. Deprez staat al op een to taal van dertien doelpunten. Drie spelers in de hoofdklasse maakten er meer. Judoka Indy God schalk heeft voor de tweede keer in een week tijd een Nederlandse titel gewonnen. Zater dag werd ze kam pioen van Neder land in de leef tijdscategorie tot 18 jaar, haar ei genlijke categorie. Een week eerder deed ze dat al in de klasse -21 jaar. Goes deelt hekkensluiter pas heel laat de genadeklap uit Len Wolters Wijchen Erwin Franse (rechts) viert zijn doelpunt met Raymond Wolff. fotoorangepictures/reneroelofs - Raymond Wolff Woezik-Goes 0-3 (0-1). 25. Da niël Wissel 0-1, 80. Raymond Wolff 0-2, 82. Erwin Franse 0-3. Scheidsrechter J.P. Peeters (Den Haag). Gele kaarten: Michael Jan sen (Woezik), Tim de Winter (Goes). Toeschouwers: 150. Goes: Brian Meulmeester, Klaas van Hecke, Sherief Tawfik, Jan Paul van Hecke, Jop Dekker (72. Yannick van de Woestijne), Ruben Hollemans, Tim de Winter, Remon de Vlieger (57. Raymond Wolff), Francis Kabwe Manengela (80. Ray Kroon), Erwin Franse, Daniël Wissel. Na de competitiewedstrijd tegen Argon (5-1-zege, zie pagina 10 en 11) maakte de technische commis sie van Hoek zaterdag bekend dat het drie spelers van de huidige se lectie langer heeft vastgelegd Fa- bian Wilson, Zinho Chergui en Bart Marijn Wijkhuijs spelen ook volgend seizoen bij de hoofdklasser. Barry van der Hooft Hoek o.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 37