Oi/sr latlsn J ina de (Baal-ldemijn FAMILIEBERICHTEN 23 Cornelia Janneke Boekhout - de Hullu J? Q ITIensen inq.nl Bastiana Helena van de Velde - Anemaet Leendert Pieter Smit - Leo - Corry Piet Boekhout Janna Luteijn Lijna Deurloo - de Bruijne 2 maart 1912 10 maart 2018 V J maandag 12 maart 2018 kijk ook op 'Mijn genade is u genoeg' In Gods liefde geborgen onze liefhebbende en altijd belangstellende moeder, oma en over-oma echtgenote van Cornelis van de Velde overleden 8 december 1972 Amersfoort: Hanna van de Velde Heieen Reijerse en AlbertTrip Boudewijn, Mathilde Marty en Jan Peter Schouten - Reijerse Willem en Mayke Bernd Bruinisse: Corry en Chris de Jonge - van de Velde Biezelinge: Ada en Nico de Regt - van de Velde Tineke en Michiel de Wit - de Regt Jannick, Nia Koen de Regt en Sharine de Rooij Kapelle, 10 maart 2018. Bruelisstraat 131, 4421 CP Kapelle. We nodigen u uit om samen met ons het leven van onze moeder en oma te gedenken in de 'Opstandingskerk' te Biezelinge, Biezelingseweg 6 op donderdag 15 maart a.s. om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats naast de kerk. Daarna ontmoeten wij u graag in de consistorie van de kerk. Onze dank gaat uit naar dokter Schrier en de medewerkers van Allévo en Cederhof Thuiszorg voor de liefdevolle verzorging en aandacht die ze onze moeder en oma hebben gegeven en bijzonder erkentelijk zijn we allen die moeder gedurende vele jaren trouw zijn blijven bezoeken. Iedere dag werd haar wereld kleiner en haar mogelijkheden minder. Het is goed zo! Op zondag 4 maart is rustig van ons heengegaan onze moeder, groot- en overgrootmoeder Clasina Suzanna Paliwoda - den Hollander sinds 1985 weduwe van Stanislaw Paliwoda in de leeftijd van 92 jaar. Erna Kooi - den Hollander Jaap Kooi (in liefdevolle herinnering) Sandra en Sooi Chimène en Leroy Odile Saskia en Freddy Étienne Tiadine Eddy Paliwoda Gea Paliwoda - Middeljans Petra en Jack Nathan, Rembrandt Mark Richard Paliwoda Correspondentieadres: Platanenstraat 10 4388 PC Oost-Souburg Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Still, still, 's ist nur ein Traum, 's geht alles vorbei, was es auch sei. So, so, spürest es kaum, 's ist nur ein Hauch, wie du auch. Gustav Falke 1853-1916 Op 9 maart om 00.30 uur is mijn lieve man en onze zorgzame vader thuis, in ons aller bijzijn heel rustig heengegaan Dordrecht, 23 december 1928 t Vlissingen, 9 maart 2018 We wisten allemaal dat het einde naderde en zijn dankbaar dat we nog twee maanden heel intens van eikaars aanwezigheid mochten genieten. Truus Smit-Wagenaar Nineke Smit Gertruud Smit Lonne en Wim van Liere-Smit Ayesha en Pieter van Tilburg-Smit Vlissingen: Dordrecht: Eindhoven: Middelburg: Vlissingen: Oranjedijk 42, 4381 AV Vlissingen Het was Leo's wens om een dankdienst in de Sint Jacobskerk (Oude Markt 2, 4381 HK Vlissingen) te houden. Deze dienst vindt plaats op vrijdag 16 maart om 13.00 uur. Vanaf 12.00 uur is er gelegenheid om een herinnerings kaars aan te steken in de stiltekapel. Hiervoor liggen in de kerk kaarsen gereed. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. Leo wilde liever geen bloemen, in plaats daarvan zou hij het erg op prijs hebben gesteld als u een bedrag doneert aan Stichting ALS Nederland of KWF Kankerbestrijding. Collectebussen zijn hiervoor in de kerk aanwezig. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden in het crematorium te Middelburg. We bedanken het personeel van Zorgstroom, de huisartsende oncologen en alle anderen die Leo hebben verzorgd heel hartelijk voor hun liefdevolle begeleiding en verzorging. Tot op hoge leeftijd in goede gezondheid, altijd zelfstan dig het leven in eigen hand houdend, is in haar vertrouwde omgeving rustig ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, oma en super-oma sinds 2003 weduwe van Jaap de Baar 's Heer Hendrikskinderen, 15-9-1916 f Hulst, 10-3-2018 Zij blijft in onze herinnering als een positieve en ruimdenkende vrouw. Goes Hulst Best Geldrop Eindhoven Jac t en Jenny Kitty en Gerard Adri en Marie-Louise Plonie en Paul Jos en Ewa Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Lyceumstraat 23 4561 HT Hulst De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 15 maart om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg te Hulst. Mocht u geen kaart hebben ontvangen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar dokter de Visser en naar het Thuiszorgteam Hulst voor alle zorg en aandacht. Met groot verlies, maar vervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Zuidzande, 7 december 1922 Breskens, 9 maart 2018 Johan en Willy Ko en Corry Kleinkinderen en achterkleinkinderen Speciaal woord van dank aan alle medewerkers afdeling Boulevard (Hooge Platen) voor hun liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Schoolstraat 1 4501JN Oostburg Het afscheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Overleden op de leeftijd van bijna 105 jaar Retranchement 13 maart 1913 t Sluis 11 maart 201 Met uitdrukkelijke Dank aan personeel en vrijwilligers van Rustoord Rozenoord,alsmede Dr. M. de Meijer. Wij nemen in stilte afscheid van Tante Namens de Familie Zus en Jack Luteijn Olly van Rhee Correspondentieadres: Zus Amys Luteijn, Markt 6 4525 AD Retranchement Degene die ik lief heb verlaat ik om degene die ik liefhad terug te vinden Tot het laatste moment zelfstandig en vol belangstelling voor haar kinderen, klein- en achterkleinkinderen is tot onze droefheid overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en ouwe oma 22 oktober 1933 -1 10 maart 2018 weduwe van Anton Deurloo Zierikzee Ad en Elrna Deurloo - Priemis Burgh-Haamstede Nelleke en Kees Dalebout - Deurloo Hoedekenskerke Yvonne en Rudie Fierloos - Deurloo klein- en achterkleinkinderen Ma ligt in haar eigen huisje, Duinoordweg 93, 4328 EB te Burgh-Haamstede. Er is gelegenheid om daar afscheid van haar te nemen. Wie langs wil komen is welkom tot en met dinsdag 13 maart, na telefonische afspraak met Nelleke, tel: 06 12206663 Geheel volgens de wens van ma zal de crematie in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Fam. Deurloo, Speelmansplaat 23, 4301 ZN Zierikzee.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 23