Adagio c}#) Jozias Neuféglise Liza de Paepe - de Wever Hans Michielsen Bennie Neve Adriana van den Berge Raaij makers D. Caljouw Rina de Back - van Boven Adrie Bolleman Tanneke Schrijver - Schipper -Tanny- f/(a/i/wx 0<hs£er/>cum Sjaan Amandia Bonnewel-Eversdijk c £M£J}£3/] kijkookop ft fDensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 2T Wij hebben ervaren hoe velen met ons hebben meegeleefd, na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa Een handruk, even een arm om je heen, een kaart een telefoontje of bloemen, het is voor ons een troost te weten dat Jas in zijn leven voor veel mensen zoveel betekend heeft. Wij willen 11 allen hartelijk danken voor uw blijk van medeleven, het was voor ons van grote waarde. Francien, Elly en Willy, Matthijs Sas van Gent, maart 2018 Arnemuiden lOmaart 2018 Dankbetuiging na overlijden van Daniël Caljouw 01-10-1930-21-01-2018 Tijdens het korte ziekbed en na het overlijden van vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader willen wij als familie Caljouw iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven in welke vorm dan ook. We zijn ontroerd door de zeer vele kaarten en brieven die we uit het gehele land hebben ontvangen. We mochten het ervaren als een bijzonder liefdevolle steun en dit heeft ons erg goed gedaan. De warme en liefdevolle band, zijn wijze woorden en medeleven die wij altijd met hem mochten ervaren zullen we missen. Langs deze weg willen wij u allen bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Neeltje Hamelink - Regeling Temeuzen, maart 2018 Kinderen, Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Wij danken u voor de belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van C. J. (Kees) Schrijver Wilhelminadorp, 10 maart 2018 Hierbij willen we u hartelijk danken voor de kaartjes en het medeleven na het overlijden van Haar kinderen en kleinkinderen IJzendijke, maart 2018 Onze oprechte dank voor de overweldigende belangstelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen tijdens het verblijf in het ziekenhuis en bij het overlijden van onze zoon, broer en oom Het heeft ons erg goed gedaan. Familie Michielsen Nieuwdorp, maart 2018 Flelaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Daarom willen wij op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, bloemen, vele kaarten en lieve woorden ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Speciale dank aan Miranda Brasser van DELA voor de goede begeleiding. Flulst, Fabiënne, kinderen en kleinkinderen Judith Cracau-Lootens Saar de Groote We danken iedereen hartelijk voor het tonen van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Het heeft ons goed gedaan Familie van den Berge Familie Raaij makers Philippine maart 2018 Ko van der Moere J de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio zaterdag 10 maart 2018 Dat zo velen geraakt zijn door het overlijden van onze bijzondere moeder, schoonmoeder en oma heeft ons diep ontroerd. Wij willen u dan ook graag bedanken voor alle belangstellingen medeleven voor en na haar overlijden. Jaap en Annelies Lesley in herinnering, Jodie Ronald en Benita Lizzy Breskens, maart 2018 Het is onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken. Vandaar dat wij eenieder willen bedanken middels deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de enorme steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn lieve man, zorgzame vader en schoonvader De overweldigende belangstelling, de lieve reacties, brieven, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt eenieder die op welke wijze dan ook met ons heeft meegeleefd. Catrien Bolleman-den Beer Joop en Belinda Axel, maart 2018 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, maart 2018 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn Saartje, onze lieve ma en oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Harry Otterloo Kinderen en kleinkinderen Hoek, maart 2018 Na het overlijden van onze papa en mijn zoon, op 1 januari 2018willen wij iedereen hartelijk bedanken voor alle reacties. De belangstelling was overweldigend en hartverwarmend. Het doet ons goed om te weten dat Hannes door zo velen werd gewaardeerd om wie hij was. Sarine, Natascha en Hylkje A. J. Oosterbaan - de Mey Dank u, Voor de troostende woorden, gesproken of geschreven, voor alle tekenen van medeleven. Het was voor ons een grote steun na het overlijden van onze geliefde moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Een speciaal woord van dank aan uitvaartverzorging Quataert en Jacob 't Hart Dinie Focke-Bonnewel Louise Verschoore-Bonnewel Bram Marleen Bonnewel-van de Wege klein- en achterkleinkinderen De vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook na het overlijden van mijn lieve man zijn mij tot grote steun geweest. Mijn hartelijke dank hiervoor. Dien van der Moere - van Stee Kapel Ie, 10 maart 2018 V uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 info@adagiouitvaartzorg.nl Kreeftenstraat 26, 4691 KR Tholen 0166 - 606041 www.adagiouitvaartzorg.nl 'samen één... voor u en met u... COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63