U 26 FAMILIEBERICHTEN Pieter Wisse Siu Yuen - Wan Truus Bornkamp - de Wit III nu OTnini1*11 Tijmetje Wisse - Folmer Adriaan Elenbaas Adriaan Elenbaas Q Mensen inq.nl Elsa M. van den Muijsenberg-Scheffer Chung To Yuen f Kwai Heung Au Koon Kee Yuen Zhi Fang Li Koon Pang Yuen Lai Hang Yuen Koon Heung Yuen Yuk Kwan Tsim kijk ook op zaterdag 10 maart 2018 Enige en algemene kennisgeving. Altijd samen in gedachten, in gedachten voor altijd samen. Tot ons grote verdriet is onverwacht van ons heengegaan onze lieve zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Weduwnaar sinds 28 juli 2015 van Jozina Sophia van Dierendonck Breskens, 24 januari 1930 Breskens, 7 maart 2018 Breskens Matthy en Henk Brand - Wisse Groede Cor en Ingrid Wisse - Buijsse Sven en Martine Kay en Sven Correspondentieadres; Ph. van Kleefstraat 33 4511 CD Breskens Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Als je onder wordt en niet meer weet waar je als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent, dan hopen wij dat je nu de rust is gegeven. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum "Vuchterhage", van ons is heengegaan weduwe van Johannes Hennanus van den Muijsenberg Zij overleed in de leeftijd van 99 jaar. Uit aller naam: Rita Damen 9 maart 2018 Zorgcentrum "Vuchterhage", Antwerpenstraat 93, Breda Correspondentieadres: Hoofdlaan 8, 4661 AA Halsteren U kunt afscheid nemen van Elsa in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Tuinzigtlaan 41 te Breda, op woensdag 14 maart van 14.30 tot 15.30 uur. De crematie volgt in stilte. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Klein- en achterkleinkinderen Zierikzee, 8 maart 2018 Zorgcentrum "De Wieken" Correspondentieadres Havenpark 2 4301 CD Zierikzee De begrafenis zal woensdag 14 maart om 14.30 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Zierikzee aan de Stapelshofweg. De zon ging mooi onder, die avond. Na een lang leven, het was genoeg, is rustig ingeslapen 23 juli 1924 7 maart 2018 Mar ja Heinrich Friederike en Florian Jurriaan, Solveigh Edmund Wilhelm en Nicole Jaap en Anita Kirsten en Jelle Django l? MüMHiHitfwnfiff ifniiüT,T,nini De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 13 maartom 16.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. correspondentieadres: Yarden Slager Uitvaartzorg van Doornlaan 29,4386 AH Vlissingen De HEER is mij tot hulp en sterkte Psalm 118 vers 7, berijmd Dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Pieter Wisse Roekei, 23 december 1921 Middelburg, 8 maart 2018 Amersfoort Nel Wisse Leendert Mijnders Hanna en Paul, Matthias, Marije, Thijmen, Charlotte Maria en André, David, Jochem, Mirjam Cornelis en Tineke, Tobias, Olivier Petra en Harry Ellen en Johannes Middelburg Henk Wisse in liefdevolle herinnering Ermelo Jaap Wisse en Willy van Brussel Mark en Ellen, Rowan, Sofie Peter, Tycho, Nathan Schoonhoven Elibart en Elly Wisse - Driesse Robert en Sanne, Julia, Roosmarijn Annelies en Wytse, Wende Saskia en Jasper, Maud, Thian Marieke en Koen Middelburg Gerrie en Marijn Dieleman - Wisse Tijmetje Willem Pieter Liesbeth en Wieger Gouda Jaco en Inge Wisse - Reijnhout Aniek Marloes CorrespondentieadresDam 67 4331 GH Middelburg Zo de Heere wil, is er in Middelburg gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op maandag 12 maart in Eben Haëzer, Briandlaan 2 van 19:30 tot 20:15 uur. De uitvaartdienst zal plaatshebben in Barneveld op donderdag 15 maart om 14:00 uur in de aula van begraafplaats De Plantage, Narcissenstraat 260. Na de teraardebestelling is er de gelegenheid tot condoleren in de aula. Geloof, hoop en liefde, maar het meeste van deze is de liefde. 1 Kor. 13 Een markante Baarlander is niet meer Heden is na een ziekbed van enkele maanden zacht en kalm van ons weggegleden: Mijn lieve man, mijn steun en toeverlaat, onze fiere en trotse vader en schoonvader en onze lieve altijd mee levende grootvader en overgrootvader Lid in de Orde van Oranje Nassau 1 augustus 1932 f 8 maart 2018 Corrie Elenbaas-Murre Janmart en Marguérite Elenbaas-Koenigs Claire Kees en Marleen Elenbaas-Kramer Annique Joey, Jovany, Lovina, Jalize Marjolein Richard, Ruben Isa en Louis Walhout-Elenbaas Rosanne Hendrik-Jan, Floris, Isa Laurence Mallory Maurice Femke Leron Leon en Renata Elenbaas-Huige Floris (in liefdevolle herinnering) Lisa Cederic Laura Wij willen het team van Ter Valcke, afdeling TV 23-24 hartelijk danken voor de liefdevolle verzorging. Nieuweweg 16,4435 AD Baarland Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Arjaan en te condoleren op maandag 12 maart van 19.00 tot 19.45 uur in de St. Maartenskerk, Slotstraat 3 te Baarland. Wij nodigen u uit voor de uitvaartdienst op dinsdag 13 maart om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zullen we Arjaan begeleiden naar de Algemene Begraafplaats te Baarland. Na de begrafenis is er nogmaals tot 13.30 uur gelegenheid tot condoleren in "De Kleine Toren", Nieuweweg 3 te Baarland. Bedroefd delen wij u mede dat onze dierbare zwager en oom is overleden Wij wensen onze zus Corrie, kinderen, klein kinderen en achterkleinkinderen alle sterkte toe. Matthy Wim en Frieda Mies Ad en Ria Hans en Carla Neven en nichten 8 maart 2018 I

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62