ÜvarJailen J? FAMILIEBERICHTEN 25 Maria Helena Dekker - Faas Marie Dekker - Faas Q fHensen.inq.nl Johanetta Eliza Alphonsina de Rechter - Weemaes Hans Segboer Owen Schalkwijk Jopie Meliefste-Bouman Helena Jansen-Buijze Sander Dekker Sander Dekker Marie Dekker - Faas zaterdag 10 maart 2018 kijk ook op "Houd moed, alles komt goed" Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen, zijn wij nu verdrietig dat na een lang leven van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder sinds 28 september 1992 weduwe van Franciscus Pharaildis Maria de Rechter Sint-Jansteen, 6 juni 1930 t Koewacht, 8 maart 2018 Ma, eeuwig dank voor wat u voor ons hebt gedaan. Emmy en Eddy Bas en Imke Nico en Tessa, y Patricia en Jos Ingrid en John Gerard en Monique Ines en Pieter, Noud Laura en Dominique, Vince Nele en Tim Marian en Ronald Anouska en Rico Renate Michiel en Fleur Marleen en Matheijs Joep en Fram;oise Toon Dirk en Gieske Correspondentieadres: Monuta Uitvaartzorg, Postbus 344, 4530 AH Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 14 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c, 4532 CP te Terneuzen. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 15 maart om 14.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c, 4532 CP te Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid is er een informeel samenzijn in de koffiekamer. Een speciaal ivoord van dank aan het personeel en de vrijwilligers van WZC De Lange Akkers voor de liefdevolle verzorging aan moeder gegeven. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Als oud- collega's van CBS 't Honk en Alpha Scholengroep zijn we verdrietig door het overlijden van Door zijn markante persoonlijkheid laat hij een onuitwisbare indruk na. Wij wensen zijn gezin veel sterkte toe met dit verlies. Team CBS 't Honk CvB Alpha Scholengroep Goes, 9 maart 2011 Geschokt hebben wij kennisgenomen van het veel te vroege overlijden van Wij wensen onze collega's Angélique Schalkwijk, Lynn Schalkwijk en Francoise Hoek-Adan en alle andere nabestaanden sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het management en de medewerkers van het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis. Claudia Brandenburg en Lisette te Velde, Raad van Bestuur Onze lieve moeder, groot en overgrootmoeder heeft nu haar rust gevonden weduwe van PIETER MELIEFSTE Middelburg, 27 aug.1927 Etten-Leur, 5 maart 2018 Etten-Leur: Marijke en Cees Vlissingen: Peter en Carla Klein- en achterkleinkinderen Corr.adres: Waldhoornlaan 188, 4876 BG Etten-Leur De crematie heeft naar wens van moeder in besloten kring in Breda plaatsgevonden. Een mens ging dood, dat hoort bij het leven. Dat weet klein en groot. Het gebeurtheel even. Maar wij moeten zeggen; mijn vrouw, onze moeder en oma is ter ruste gegaan en haar leven zal Heer, bij U geborgen zijn. echtgenote van Salomon Jan Jansen is op 7 maart overleden in de leeftijd van 89 jaar. Saam Jansen Jozien en Wim den Hartogh-Jansen Kitty en Sjaak van Houcke-Jansen Heieen Jansen Hanny en Lidoir de Nijs-Jansen Suzie Jansen Els en Fik Sterck-Jansen Chris Bekker Sylvia Jansen Onno Jansen Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Molenstraat 19 4543 CN Zaamslag De dienst van Woord en Gebed, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op woensdag 14 maart om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de dienst kunt u de naaste familie persoonlijk condoleren in de aula van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je kaarsje is uit, maar je licht zal schijnen. Bedroefd delen wij u mede dat heden, vredig en rustig, van ons is heen gegaan mijn lieve vrouw, onze lieve ma, oma en omi echtgenote van 09-06- 1930 Nieuwvliet Axel: Vogelwaarde: Hoek: f 08 -03 -2018 Axel S. Dekker Henry Dekker Jenny Dekker en Karei Meertens Arwen en Adam, James Rowen en Anneke Goes: Sjako Dekker en Krisja Corstens Tom Zuiddorpe: Riny Dekker en Nicole Schouwaert Bas en Melis sa Jop en Bo Goes: Elly Dekker en Peter Eversdijk Dewi en Tara Axel, 9 maart 2018 Handelstaat 40, 4571 XC Axel De afscheidsplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaats vinden op donderdag 15 maart om 11.00 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c, alwaar u na de plechtigheid gelegenheid heeft tot condoleren. Marie ligt opgebaard in Familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u op woensdag, 14 maart om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat uit onze familiekring is weggenomen onze dierbare schoonzus en tante echtgenote van Zwager en schoonzussen Dekker Neven en Nichten Oostburg, 9 maart 2018 Een goed mens, een levensgenieter, ons maatje door dik en dun. De liefste en mooiste herinnering aan een bijzondere vrouw die we nooit zullen vergeten. Je vriendinnen, Irma (in herinnering)Mien, Diny, Ellen en Emmy Axel, 8 maart 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 61