Allround Medewerker Akkerbouw (m/v) Lid Raad van Toezicht yy nationale vacaturebank lekker op de fiets naar je werk alles op alles voor jouw baan. Koninklijke Maatschap deWilhelminapolder HILLEBRAND B.Ü7 Werkplaatschef WVO Zorg is op zoek naar Interesse? Bekijk de vacature op www.wvozorg.nl Samen voelt beter zorg (specialisatie pootgoedteelt) Tip: bekijk onze website www.kmwp.nl VERSPAN ING De bedrijfsactiviteiten van Hillebrand Verspaning B. V. richten zich voornamelijk op het bewerken en leveren van onderdelen voor de petrochemische industrie, bruggen, waterbouwkundige werken, bedrijfsgereedschap en de baggerindustrie.. Wij zoeken op korte termijn een: De werkplaatschef heeft de leiding over alles wat in de werkplaats gebeurt. Je hebt ervaring met de verspaning (CNC/ Conventioneel) en kunt goed met mensen overweg. Je bent verantwoordelijk voor de planning van de werkzaamheden van 15-20 collega's en stemt deze af met de gevraagde leverdata. Je draagt er zorg voor dat de werkzaamheden op de juiste wijze, binnen de gestelde tijden, kostenbewust en door de juiste personen worden uitgevoerd en ziet toe op de veiligheid. Je hebt overleg met de leiding m.b.t. wijzigingen, planning, bezetting en dagelijkse gang van zaken. Functie eisen: -Leidinggevende ervaring -Ervaring in de verspaning (CNC/conventioneel) -MBO/HBO opleiding -Je bent dienstverlenend en denkt in oplossingen -Je kunt omgaan met planningen en deadlines, hebt oog voor kwaliteitziet waar verbeteringen mogelijk zijn en doet het nodige deze door te voeren Wij bieden: -Werken in een dynamische werkomgeving binnen een groeiend bedrijf -Zeer afwisselende, uitdagende functie -Goede beloning en secundaire voorwaarden. Voor informatie zie www.hillebrandbv.nl of neem contact op met dhr. A.C. Jacobse, tel. 0118-674022 Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan: Hillebrand Verspaning B.V., t.a.v. dhr. A.C. Jacobse, Herculesweg 10, 4338 PL Middelburg of per e-mail: m.jacobse@hillebrandbv.nl WVO Ben jij die vaardige duizendpoot, met een duidelijke fulltime komt versterken? Wie zijn wij: De Koninklijke Maatschap deWilhelminapolder (KMWP) is een groot landbouwbedrijf met ruim 1.900 ha grond ten noorden van de stad Goes in de provincie Zeeland. Op ca. 1.400 hectare grond worden gewassen als graan, consumptie- en poot- aardappelen, uien, suikerbieten en luzerne geteeld. Daarnaast bestaat het eigendom uit ca. 500 hectare verpachte gronden, mossel- en oesterpercelen, dij ken, bossen, wegen, overige buiten- en binnendijkse wateren en natuurgebieden. De KMWP is in eigen dom van ruim 400 maten, woonachtig in Nederland en daarbuiten. Op het toonaangevende bedrijf zijn 13 medewerkers dagelijks met veel gedrevenheid aan het werk om het bedrijf op een duurzame en rendabele wijze voort te zetten. Wat zoeken wij: Wij zoeken een allround medewerker akkerbouw met een uitgebreid scala aan vaardigheden voor een breed takenpakket waarbij groot belang gehecht wordt aan specialisatie m.b.t. pootgoed teelt (o.a. selectie, oogst, bewaring en verwerking). Daarnaast ben je actief in alle andere voorkomende werkzaamheden op het akkerbouwbedrijf (o.a. grondbewerking, oogst- en transportwerkzaamhe den). hands-on mentaliteit, die ons team in Wilhelminadorp Profiel: Affiniteit met en kennis van de akkerbouwsector; Werkervaring in soortgelijke functie; HBO werk- en denkniveau; Plannings- en organisatievermogen; Zelfstandig; Accuraat; Hands-on-mentaliteit; Flexibele instelling o.a. t.o.v. werktijden; Rijbewijs B/T en heftruckcertificaat; Selectiediploma en licentie gewasbescherming. Wat bieden wij: Afwisselende, verantwoordelijke en uitdagende functie binnen ons groeiend, dynamisch bedrijf; Werkzaam in een enthousiast team met hart voor de agrarische sector; Marktconform salaris en arbeidsvoorwaarden; Functie met groeipotentie. Solliciteren: Is je interesse gewekt? Stuur dan vóór 1 april 2018 je motivatiebrief en CV door naarfb@kmwp.nl onder vermelding van 'Sollicitatie allround medewerker akkerbouw'. Voor aanvullende vragen betreffende de vacature, kun je contact opnemen via telefoonnummer 0113-276376. Wij zetten alles op alles voor jouw baan, dus ook die ene bij jou in de buurt, want met onze slimme zoekfuncties krijg je eenvoudig alle banen te zien die passen bij jouw wensen, zo zetten wij alles op alles. vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32