Overige tv
veruolg zaterdag 10 maart 2018
rjlv" RTL7
RTL8
Q SBS9
ZIGGO SPORT
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
16.30 Autovisie TV 17.00 RTL Trans
portwereld 17.30 Promotor TV
18.00 HELDEN VAN 7: ICEROAD
TRUCKERS
19.00 STOP! POLITIE
20.00 IDIOTEN OP DE WEG
20.30 COBRA 11
Duitse misdaadserie. 'Die
Geisel.' Na de ontvoering
van een jong meisje volgen
Semir en Alex een vrouw die
mogelijk iets met de zaak te
maken heeft
21.30 COBRA 11
Duitse misdaadserie.
'Familienfest.' Andrea en
Semir worden achtervolgd
door de mensensmokkelaar
Grigorov.
22.30 COBRA 11
Duitse misdaadserie.
'Lackschaden.' Semir en
Alex bevinden zich in het
gerechtsgebouw als er plots
schoten vallen.
23.30 GAMEOFTHRONES
00.55 TELESHOP7
06.30 Ochtend- en dagprogramma's
14.41 Super 414.52 Super 415.05
Rescue Bots 15.27 Rescue Bots 15.52
Mr. Bean 16.03Mr. Bean 16.17Koning
Julien 16.39 Oggy en de kakkerlakken
16.46 Oggy en de kakkerlakken 16.53
Oggy en de kakkerlakken 17.00 Glee
18.00 The Voice Kids 20.00 CSI: Miami
20.55 CSI: Miami 21.50 CSI: Miami
22.45 CSI: Miami 23.40 Hitchcock:
Drama.
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
16.20 Drukte in de dierentuin 16.55
Dorpsdierendokters 17.45 Huizenjacht
18.40 Huizenjacht 19.30 Vtwonen
20.30 Step Up: Muzikaal drama. Wan
neer de roeke-loze straatdief Tyler
Gage in een hogeschool schade aan
brengt, wordt hij tot een werkstraf
veroordeeld. Tot de rijke Nora zijn
danstalent opmerkt. 22.35 Take Me
Home Tonight: Romantische komedie.
00.25 Ravenswood 01.20 AstroTV
10.30
INSIDEAJAX
Een blik achter de
schermen bij Ajax.
13.30
MANCHESTER UNITED -
LIVERPOOL
Live verslag van het
Premier League-duel.
16.15
SEVILLA - VALENCIA
Liveverslag van de
wedstrijd in La Liga.
18.30
CHELSEA-
CRYSTALPALACE
Liveverslag van het duel
in de Engelse competitie.
20.45
MALAGA-BARCELONA
Liveverslag van het duel
in de Spaanse competitie.
23.25
ROUNDUP
Terugblik op de duels in
Engeland en Spanje van
vandaag.
23.55
CHARLOTTE HORNETS -
PHOENIX SUNS
Liveverslag van het
NBA-duel.
advertentie
06.00 South Park (marathonuitzend
ing) 12.05 American Dad! 12.35 Family
Guy (marathonuitzending) 19.50 South
Park 21.05 Baskets 22.00 How I Met
Your Mother 23.00 Modern Family
23.50 South Park (marathonuitzending)
05.00 Brooklyn Nine Nine 05.20
You're the Worst 05.40 The Opposition
with Jordan Klepper
06.45 Ochtend- en dagprogramma's
16.30 Wielrennen: Parijs-Nice (Frank
rijk) 17.15 Schansspringen: World Cup in
Oslo (Noorwegen) 18.45 Langlaufen:
World Cup in Oslo (Noorwegen) 19.55
Nieuws 20.05 Biatlon: World Cup in
Kontiolahti (Finland) 21.00 Wielrennen:
Parijs-Nice (Frankrijk) 22.00Wielrennen:
Tirreno-Adriatico (Italië) 23.00 Schans
springen: World Cup in Oslo (Noorwe
gen) 00.30 Nachtprogramma's
OMROEP ZEELAND
08.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.20
Uit in Zeeland 19.30
Zeeland Nu 19.40 Zee
land de week 19.50 Uit
in Zeeland 20.00 Zee
land Nu 20.10 Zeeland
de week 20.20 Uit in
Zeeland 20.30 Zeeland
Nu 20.40 Zeeland de
week 20.50 Uit in Zee
land 21.00 Zeeland Nu
21.10 Zeeland de week
21.20 Uit in Zeeland
21.30 Zeeland Nu 21.40
Zeeland de week 21.50
Uit in Zeeland 22.00
Zeeland Nu 22.10 Zee
land de week 22.20 Uit
in Zeeland 22.30 Zee
land Nu 22.40 Zeeland
de week 22.50 Uit in
Zeeland 23.00 Nacht
programma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 17.30
Jamie's Quick and Easy
Food 18.00 Het journaal
18.10 The Lesser Cau-
casus 19.00 Het jour
naal 19.35 ledereen
beroemd 20.10 Animal
Airport 20.40 F.C. De
echte Kampioenen 21.15
Het collectief geheugen
22.00 Witse 22.50 Het
journaal 23.15 Section
de Recherches 00.10
Nachtprogramma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 20.00
Het journaal 20.10
Vranckx 20.40 Stella
Blómkvist 22.10 Welkom:
Kortfilm. 22.30 Die
Wand: Fantasydrama.
00.15 Nachtprogram
ma's
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 14.25
Outback Truckers 15.25
Asphalt Cowboys 16.20
Wheeler Dealers 17.15
Property Wars 18.10 De
Haven van Rotterdam
19.05 Biowing Up His-
tory 20.00 Somebody's
Gotta Do It 21.00 Fast
N' Loud 22.00 Kindig
Customs 23.00 Made
by Destruction 00.00
Nachtprogramma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 13.05
Banged Up Abroad
19.00 The Truth Behind
20.00 Airport Security:
Peru 21.00 Drugs Inc.
23.00 Science of Stupid
in the Country 23.30
Science of Stupid The
Beautiful Game 00.00
Nachtprogramma's
BBC1
07.00 Ochtend- en dag
programma's 14.00 BBC
News - Weather 14.15
MasterChef 15.15 Coast
and Country Auctions
16.00 Countryfile 17.00
Live Six Nations Rugby
Union 20.00 BBC News
20.20 Pointless Cele-
brities 21.10 Casualty
22.00 Troy: Fall of a City
23.00 BBC News -
Weather 23.20 Nacht
programma's
BBC 2
07.10 Ochtend- en
dagprogramma's 14.00
The Caine Mutiny:
Amerikaans drama.
16.00 Escape to the
Country 16.30 Me and
My Dog: The Ultimate
Contest 17.30 Final
Score 18.30 Flog It!
19.00 Hugh's Wild West
20.00 Amazing Hotels:
Life Beyond the Lobby
21.00 David Attenbor-
ough's Natural Curiosi-
ties 21.30 Dad's Army
22.00 Hitchcock's
Shower Scene: 78/52
23.30 Ql XL 00.15
Nachtprogramma's
ARD
05.30 Ochtend- en
dagprogramma's 16.00
W wie Wissen 16.30
Weltspiegel-Reportage
17.00 Tagesschau 17.10
Brisant 17.50 Tagess
chau 18.00 Sportschau
20.00 Tagesschau
20.15 Küss die Hand,
Krüger: Tv-komedie.
21.45 Maria Wern, Kripo
Gotland 23.15 Tages-
themen 23.40 Nacht
programma's
ZDF
08.45 Ochtend- en
dagprogramma's 19.00
Heute 19.25 Die
Bergretter 20.15 Ein
starkes Team 21.45 Der
Kriminalist 22.45 Heute
journal 23.00 Das ak-
tueile Sportstudio 00.30
Nachtprogramma's
WDR
07.00 Ochtend- en
dagprogramma's 17.15
Lust auf Backen 17.45
Kochen mit Martina und
Moritz 18.15 Einfach und
köstlich 18.45 Aktuelle
Stunde 19.30 Lokalzeit
20.00 Tagesschau
20.15 60 Jahre Show:
Gute Unterhaltung!
21.45 Mitternachts-
spitzen 22.45 Straters
Mannerhaushalt 23.30
Nachtprogramma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 20.00
Echo-logis 20.30
Journal (France 2)
21.00 Stars 80 triomphe
22.25 Journal (RTS)
22.55 Devoir d'enquête
00.15 Nachtprogram
ma's
641 zaterdag 10 maart 2018
PZ