OvsrJsileri ZBum 0 mmi AMi DunkbaiuijJifig FAMILIEBERICHTEN 15 Abraham Jozias Bliek Henk Everts A A V COLOFON Familieberichten Q ITIensen inq.nl Terugkijkend op een lang en mooi leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, opa en "oude" opa weduwnaar van C. Bliek - Broer Biervliet, 10 januari 1919 Philippine: Oostburg: Heinkenszand: Hoogerheide: Limburgerhof (D): Limburgerhof (D): Hoogerheide: Biervliet, 6 maart 2018 Conny en Adri Bauer - Bliek Francisca en Mark Ard -Jan, Frederieke Hans-Roelof en Corien Jurre, Ilja Hanny en Wim Staal - Bliek Bastiaan en Rosa Leonardo, Jozina Maarten en Thavy Annelien Joost-Jan en Lucinda Jiggy> J°°mJ Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van "Ter Walle" en Dr. Duysens - Power voor alle liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Nieuwe weg 51 4631 TD Hoogerheide De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 10 maart om 10.30 uur in de PKN kerk, Kerkstraat 6 te Biervliet. Aansluitend is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats aan de Beukelsstraat te Biervliet. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "Ter Walle", Ter Wallestraat 7 te Biervliet. Hanny Leenhouts-Tange Tot ons grote verdriet is na een lange periode van ziekte, waarin zij steeds een stap terug moest doen, overleden onze lieve schoonzus Hanny Leenhouts - Tange Goes: Bram Leenhouts Ineke Leenhouts - Bosselaar t Elburg: Magda Leenhouts 7 maart 2018 als ik wil, mag ik dan echt zelf kiezen Hendrika Johanna Maria Zijlstra - Huijberts - Riek - Lief zijn voor elkaar Dorothea Kamphuis Mimi Verburg-Lauret vrijdag 9 maart 2018 kijk ook op His journey's just begun Don't think ofhim as gone away his journey's just begun. Life holds so manyfacets this earth is only one Just think ofhim as resting from the sorrows and tears in a place of warmth and comfort where there are no days and years Think how he must be wishing that we could know today how nothing but our sadness can really pass away. And think ofhim living in the hearts ofthose he touched.... for nothing loved is ever lost and he was loved so much. In alle rust is van ons heengegaan 's-Gravenhage, 30 december 1942 t Breskens, 7 maart 2018 Gerry Andy en Leonie Sarah en Andy Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Westlandstraat 4-115, 4511 XX Breskens Het afscheid zal volgens zijn wens plaatsvinden in besloten kring. Bloemen vol dartelende vlinders en wind die zachtjes ruist door de bomen. De avondnevel treedt in mijn tuin en ik weet ...de tijd van rust is dan toch gekomen. In haar eigen vertrouwde omgeving heeft Hanny in alle rust afscheid genomen van het leven en van ons. Tholen 28 november 1948 Vrouwenpolder: t Vrouwenpolder 7 maart 2018 Han Leenhouts 's-Heer Arendskerke Chesteren Karin Abel Grijpskerke: Mirjam en Dave Emma Ruden Correspondentieadres: Prins Bernhardlaan 9 4354 BJ Vrouwenpolder Op dinsdag 13 maart nemen we afscheid van Hanny. Tussen 10.00 en 11.30 uur kunt u ons condoleren in De Ontmoeting, het bijgebouw van de Pelgrimskerk te Vrouwenpolder. Om 12.00 uur begint in deze kerk de dankdienst voor het leven van Hanny. Na de dienst wordt Hanny in besloten kring begraven. Speciale dank gaat uit naar ds. G. Klein voor de pastorale begeleiding en dr. R. van Tol voor de medische begeleiding. Een gift voor de stichting ALS stellen we zeer op prijs. U kunt dinsdag een bijdrage in de collectebus doen of een bedrag overmaken via IBAN NL50INGB0000100000 Wij hebben afscheid genomen van onze moeder en oma sinds 30 mei 1995 weduwe van Jan Zijlstra Boxtel, 17 november 1933 t Terneuzen, 7 maart 2018 Kinderen kleinkinderen Correspondentieadres: Lindesingel 70, 3053 JL Rotterdam De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 10 maart om 10.30 uur in de Emmaiiskerk, Alberdingk Thijmstraat 2 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Terneuzen. Thea Amsterdam 26 maart 1927 t Veere 7 maart 2018 We zullen haar enorm missen. M.D. Burki-Wilderink W.J. Burki Y. Wilderink-Pape L.D. Oude Essink-Burki M.H. Oude Essink Elianna, Olivier J.W. Burki Correspondentieadres Wagenaarstraat 1 4351 BA Veere Dinsdag 13 maart kunt u van 19.00 tot 20.00 uur afscheid van mama en oma nemen in haar kamer in Nieuw-Sandenburgh, Sandenburghtaan 2 te Veere, kamer 56, afdeling Rozenhof. Woensdag 14 maart is er om 11.00 uur een afscheidsbijeenkomst in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend ontmoeten we u graag in de koffieruimte van het crematorium. Wij bedanken de medewerkers van afdeling Rozenhof in Nieuw-Sandenburgh voor de liefdevolle verzorging en begeleiding van onze moeder en oma. 1 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overgroot-oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. W. Verburg Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, maart 2018 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43