Kees de Koeijer Marianne Burgers - van Dam donderdag 8 maart 2018 klimop ft fDensenlinq.nl FAMILIEBERIC 15 Alphonsus Prudentius Josephus Cornelissens -Fons - Maria de Koeijer - van Vooren Zaterdag 3 maart kregen we de trieste mededeling dat Kees de Koeijer is overleden. Hij was een van onze vrijwilligers waar je altijd op kon rekenen. Was zeer betrokken bij al onze activiteiten in t buurthuis. Maar het was ook altijd gezellig om zomaar samen te zijn met hem en gezellig wat te kletsen. We kunnen het niet begrijpen en beseffen dat hij er niet meer is. Wij wensen Maria en familie veel sterkte. Vrijwilligers Buurthuis de Kameleon Agnes Colleta van Dorsselaer Jacomina Francina de Visser - Minderhoud Onze familie zal nooit meer compleet zijn. Lieve Nick, rust zacht. Heikant Viernheim Middelburg Tony en Mojca Nodelijk-Gustin Joere en Andrea Damjan Biervliet Purple Springs Biervliet Enno en Rianne Buijsse-Boerjan Michiel en Tabitha Richard en Charlotte Martijn en Naomi Kom vanavond met verhalen hoe de oorlog is verdwenen, en herhaal ze honderd malen: alle malen zal ik wenen. Leo Vroman Na een bewonderenswaardig, zelfstandig en betrokken leven is na een kort ziekbed overleden onze lieve moeder, oma, omama en zus Drager van het Verzetsherdenkingskruis Weduwe van Jaap Burgers sinds 9 januari 2006 Rotterdam f Goes 26 juli 1921 6 maart 2018 Amsterdam: Henri en Humphrey Middelburg: Bram en Els Margot en Erik Lotte en Richard Senna Nylah Arnoud en Aretha Vlissingen: René en Thea Tomas en Renske Liza en Dennis Rotterdam: Emiel en Magda Slijkstraat 61 4381 JH Vlissingen De crematie zal plaatsvinden op maandag 12 maart om 12.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is hier ook gelegenheid defamilie te condoleren. Hanny de Kraker-Dekker COLOFON Familieberichten Verdrietig delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom Hontenisse, t Kloosterzande, 8 mei 1937 6 maart 2018 Zussen, broer, schoonbroer, schoonzussen, neven en nichten De afscheidsdienst vindt plaats op zaterdag 10 maart om 14.00 uur in de R.K. kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 in Hulst. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Correspondentieadres: Uitvaartzorg en afscheidshuis "de Koestering" t.a.v. familie Cornelissens Groenendijk 51, 4587 CS Kloosterzande Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Antonius voor hun liefdevolle en jarenlange verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje, en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: ik ben moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en stiefvader echtgenoot van Terneuzen, 30 mei 1941 t Terneuzen, 3 maart 2018 Maria de Koeijer - van Vooren Silvester en Dennis Camillo en Anita Correspondentieadres: Martinus Eijkestraat 21, 4531 HT Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden op woensdag 7 maart in het Monuta crematorium te Terneuzen. Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele andere mooie dingen zijn herinneringen aan mijn vrouw, onze ma en oma Bedroefd nemen we toch nog onverwacht afscheid van echtgenote van Bobby Henri van Deursen Sint Jansteen, 26-5-1931 t Sint Jansteen, 6-3-2018 Bob van Deursen Ilse en Henri Kay Kyra Correspondentieadres: Inghelosenberghe 15 4564 DK Sintjansteen henrilse@hotmail.com De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 12 maart om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. Ook als u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u welkom. "De Heer is mijn Herder Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Mina gehuwd geweest met Lous de Visser 29 november 1954 Domburg 6 maart 2018 Cathrien Peeters - de Visser Jan Peeters Anita in liefdevolle herinnering Chris de Visser Jaap de Visser Marja de Visser - Polderman Wouter en Lizan, Ruben Erwin en Michelle Jasper en Lieke Pieter de Visser Correspondentieadres J.W. Schuurmanstraat 103 4357 EJ Domburg Wij nodigen u uit voor de dienst van Woord en Gebed op maandag 12 maart om 10.00 uur in de Johannes Kerk, Markt 8 te Domburg. Aansluitend aan de dienst zullen wij haar naar haar laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraafplaats, ingang Babelweg, Domburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Poort", zijingang van de Kerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij willen de medewerkers en vrijwilligers van "Simnia" hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Vandaag zou ze 74 jaar zijn geworden... Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze lieve ma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Jacco en Ursula Axel, maart 2018 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 1 5.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43