O X Louis Daniël de Feijter klimop ff|ensen[ingn[ FAMILIEBERIC 13 Wies COLOFONFamilieberichten Cornelia Johanna Neeteson Mieke Marijs-Butler Nick Nodelijk Adriana Johanna Vermeulen woensdag 7 maart 2018 1 Cor 13 De Here nam tot zich onze broer en zwager Krijn Coppoolse 87 jaar Leun Leen Gre n en nichten 2 maart 2018 De HERE is mijn herder, mij ontbreekt niets; Hij doet mij nederliggen in grazige weiden; Hij voert mij aan rustige wateren; Psalm 23 I en 2 In alle rust is van ons heengegaan onze lieve en zorg zame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 1987 weduwe van Ferdinandus Meeuwis de Jonge 8 oktober 1927 +5 maart 2018 Etten-LeurNelly de Jonge en Jan Edgar Dijkstra Terneuzen Jan en Bianca de Jonge-Wille Josje en Brian - Caitlin, Nienke Karlijn en Thomas Femke en Ronald Terneuzen Marleen de Jonge Thijs Youri Hoek Peter en Edith de Jonge-van Buren Talitha Lydia en Brian Rachel Lotte Etten-LeurFerdy de Jonge en Jolanda Witte Mirjam Esther Correspondentieadres: IJsbaanstraat 14 4537 PH Terneuzen Vrijdag 9 maart is er van 19.00 - 19.30 uur gelegen heid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 37 te Terneuzen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zaterdag 10 maart om 10.30 uur in de kerk van de Protestantse Gemeente, Langestraat 6 in Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van woon zorgcentrum "Vremdieke" voor de liefdevolle verzorging Wij ontvingen het droevige bericht dat zo kort na elkaar overleden zijn: Hoek Corrie de Jonge-Neeteson 90 jr. Terneuzen Briena van Cadsand-de Jonge 88 jr. Canada Meeuwis de Jonge 84 jr. Wij wensen de families met dit verlies veel sterkte toe. Namens schoonzussen, zwager, neven en nichten van fam. de Jonge. Mijn groot en blijmoedig hart Kende vreugde, liefde, geluk, hoop en smart. Mijn vooreen ieder beminnelijke lach Verraadde elke dag hoe ik alles overzag. De regie had ik graag zelfbij leven En heb die pas in de laatste minuten afgegeven. Wat was ik trots op mijn gezin Klein- en achterkleinkinderen pure win-win. Met veel verdriet omdat zij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Ko Marijs in de leeftijd van 89 jaar Yerseke: Colijnsplaat: Yerseke: Bentille: Breskens, 4 maart 2018 Jaap en Addy Marijs Heidi en Remko Blok Esmée, Zoë Jurgen en Francisca Marijs Inge Sjaak Marijs t Correspondentieadres J. Marijs, De Zaete 23,4401 NN Yerseke De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal worden geleid door Ds. D.F. Blom op vrijdag 9 maart om 16.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wij willen graag alle medewerkers van Hooge Platen te Breskens hartelijk bedanken voor de wanne en liefdevolle verzorging. Jullie waren in deze moeilijke tijd een enorme steun voor ons. Wie bij vergetelheid geen rouwbericht heeft ontvangen, wordt vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl "Herinner mij vol levenslust, het water heeft dat vuur geblust" Met verdriet in ons hart laten we weten dat veel te vroeg van ons is heengegaan. Breda, 11 september 1997 t Breda, 3 maart 2018 Zundert: René en Marion Nodelijk - Buijsse Merwin en Demi Biervliet: Opa en Oma Buijsse - Calon Enno en Rianne Buijsse - Boerjan Dordrecht: Opa en Oma Nodelijk - van Aken Heikant: Tony en Mojca Nodelijk - Güstin Waaijenbergstraat 2b 4881 NC Zundert Nick is bij ons thuis. U kunt hem op donderdag 8 maart tussen 19.00 en 20.00 uur nog éénmaal groeten. Het afscheid vindt plaats op zaterdag 10 maart om 13.30 uur in zaal "Bij ons...in Zundert", Molenstraat 5 in Zundert. Nick wordt later in de middag in besloten kring begeleid naar het crematorium in Breda. Voel u vrij om bij het afscheid aanwezig te zijn. Eert die de wereld heeft omarmd met een intensheid, blijmoedigheid en ernst, die een ieder wist te vangen met zijn humor en wanne lach, heeft afscheid van ons genomen. Na een leven lang kennis, wijsheid en liefde te hebben geschonken is op 83 jarige leeftijd overleden mijn lieve man, onze vader en schoonvader echtgenoot van Terneuzen, 14 juni 1934 t Terneuzen, 5 maart 2018 Adrie de Feijter - Vermeulen Peter en Ella Patrick (in herinnering) Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van de Thuiszorg Terneuzen en aan allen die ons hebben bijgestaan tijdens Wies zijn ziekte. Correspondentieadres: Schuttershof 40, 4537 BS Terneuzen De crematieplechtigheid, waarin we Wies zijn leven willen gedenken, zal plaatsvinden op maandag 12 maart om 14:00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend bent u welkom in de koffiekamer voor een informeel samenzijn. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45