üvar leden 12 FAMILIEBERICHTEN Q Mensen inq.nl Maria Elizabeth Brugge-de Brauwer Theo Hageman Gors^ Alberic Petrus Audenaerd weduwnaar van Gerarda Herwegh Lied 416 uit het liedboek Ga met God en hij zal met je zijn Wij zijn erg bedroefd dat onze lieve, meelevende en zorg zame zuster, schoonzuster en tante is overleden. Maar dankbaar zijn we dat haar een verder lijden bespaard is gebleven. Johanna Vogel - van Belzen Hanny Middelburg: Jeanet Vlissingen: Klaas Terneuzen: Wim Middelburg: Riet Vlissingen: Kees en Corrie Vlissingen: Jaap en Matty Veenendaal: Gerard We wensen onze zwager Govert veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Neven, nichten en de broers, zusters, schoonzuster en zwagers die ons zijn voorgegaan. Middelburg, 3 maart 2018 Maria Celina Leona Cardon - Ria - Ria Cardon Als het leven niet meer leefbaar is woorden en kleuren vervagen, heb je er vrede mee, als daar het einde is. En blijven de mooie herinneringen die het verdriet helpen dragen. Na een arbeidzaam leven hebben we afscheid genomen van mijn zorgzame man en onze lieve oom Hubregt Pieter Geelhoedt - Huib - na een huwelijk van bijna 70 jaar met Mina Faas Zaamslag, 13-11-1924 t Hulst, 28-2-2018 W.A. Geelhoedt-Faas Ivana en Pauline Truffinoweg 258 4561 NT Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk Pallion en de verzorgenden van Unit 2 en Hospice De Meander voor alle zorg en aandacht. Het is niet aan ons om te beslissen, Theo, we zullen je heel erg missen... Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud is plotseling van ons heengegaan onze lieve broer, schoonbroer en oom Hengstdijk, 10 december 1933 t Hengstdijk, 4 maart 2018 Hengstdijk: Marie en René t de Kort - Hageman IJzendijke: Bea en Wilfried van de Plasse-Hageman Vogelwaarde: Johan t en Juul t Hageman-van Damme neven en nichten Correspondentieadres: Meerkoetstraat 2, 4585 AM Hengstdijk U kunt afscheid nemen van Theo in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 7 maart van 15.30 tot 16.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 10 maart om 13.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Mevrouw A.A. de Keijzer kijk ook op woensdag 7 maart 2018 Na een leven dat gekenmerkt werd door z'n eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is rustig van ons heengegaan, onze pa, schoonvader, grootvader (opa) en overgrootvader, broer en schoonbroer Westdorpe, t Westdorpe, 01-01-1925 02-03-2018 Benny en Emmy Bianca, Samantha en Koen, Aswin Werner en Jill, Matthew Paul en Leonie t - Addy Christian en Patty, Sietse, Tristan Stefan Ludig en Ria Wesley en Bianca Julian Familie Audenaerd Familie Herwegh Correspondentieadres: De Witte Leeuw 42, 4554BG Westdorpe Wij danken oprecht al het personeel van 't Verlaet, alsmede, speciaal de verzorgsters in 't Polderke voor de korte maar liefdevolle aandacht die onze pa hier mocht ontvangen. Er is gelegenheid om een laatste groet te brengen aan Briek op vrijdag 9 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op 10 maart 2018 om 10.00 uur in de aula van bovengenoemd crematorium. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula. Zij die door omstandigheden, geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lief moedertje, we hebben je mogen begeleiden op je laatste levensdagen. Het was fijn om dit met al je dierbaren te mogen doen. Een lievere moeder, oma en overgrootoma hadden wij ons niet kunnen wensen. Je stond altijd voor ons klaar. Wat zullen we je ontzettend gaan missen. weduwe van IzaakJan Brugge Groede, 13 juni 1922 Sluis, 5 maart 2018 Kloetinge: Hans en Mettie Rob en Hilde, Nina, Jelle Karin en Dirk, Kaytee, Gian, Maron Schoondijke: Leo* Aardenburg: JeannetenLuc Denny en Sheila, Fenna Fleur Daniëlle en Niek Aardenburg: Thea en Adri Elien en Kenny Amy V en Stephan Susan Correspondentieadres: Eedeweg 20, 4527 AK Aardenburg We willen graag dokter Slock en het verzorgend personeel van Rozenoord bedanken voor de liefdevolle verzorging. We willen u uitnodigingen voor een gemoedelijk samenzijn in restaurant De Kreeke, Valeiskreek 12, 4529 JR Eede op vrijdag 9 maart van 19.00 uur tot 21.00 uur om u de gelegenheid te geven de familie aldaar te condoleren. We nemen zaterdag 10 maart in besloten familie kring afscheid van ons moeder. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon... Plotseling niet meer in ons midden, onze lieve mama, oma, zus en schoonzus in de leeftijd 72 jaar. Martina en Marcel Hoogendijk Dimitri en Chantal Rebecca en Jordy Erika en Jos Saman Mare en Tessa Eline Emilio Familie Cardon 28 februari 2018 correspondentieadres: Burgemeester Geillstraat 2 4531 EB Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. In warme herinnering Op 72 jarige leeftijd is zeer onverwachts onze mede bewoonster overleden We wensen de familie veel sterkte bij dit verlies. Bewoners en medewerkers, Cavalier Terneuzen. Activiteiten Centrum Zeeuwsch Vlaanderen Begin deze week ontvingen wij het trieste bericht dat moeder van onze leerling Mitchell is overleden. Wij condoleren de familie en wensen hen veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Namens alle leerlingen en medewerkers van het Reynaertcollege. P. de Witte Voorzitter College van Bestuur Hulst, 6 maart 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44