btMuErrri3n.nl Voorjaarsknallers met vertrekgaranties! baldErman.nlE rULTUUR 29 O) Ê/Èk huwelijk, die houvast, daar stond ze voor." Neerlands grootste vakvrouw kreeg het eerbetoon dat haar paste. Met 'tout Hilversum', maar vooral ook haar dierbaren. Zoon Joost deed de introductie, haar zus en twee van haar drie dochters hielden een emo tionele toespraak. Net als Freek de Jonge en Joop van den Ende, die sprak over hun bijzon dere band. Ja, kritisch was ze altijd geweest op zijn programma's en wat was hij blij met die lovende brief van haar. Paul de Leeuw zong 'k heb je lief, een jaar na zijn indrukwekkende woorden op de uitvaart van regisseur Guus Verstraete. Verlinde: „Daar dacht ik nog aan toen ik hier naartoe liep. Het zijn er veel. Guus, Joop Braakhekke, Sandra Reemer. Nu even niet meer. Mies heeft zo'n mooie rijke leeftijd bereikt en tot het laatst bepaald hoe zij haar leven wilde lei den." In de aula van Crematorium Amersfoort dwaalden de gedachten bij menig bezoeker ongetwijfeld ook af naar het afscheid van Leen Timp, de grote liefde van Mies, die vijfjaar geleden overleed en op dezelfde plek werd herdacht. Niet in de laatste plaats door de jazzmuziek van het Modern Jazz Quartet, die gedurende de plechtigheid werd gedraaid en - net als in 2013 - iets zachter werd ge zet als er toespraken werden gehou den. „Zo was Leen er toch ook een beetje bij", aldus Verlinde. Mies noemde hij zijn grote inspiratiebron. „Ze was onvergetelijk." 5 dagen Berlijn Van der Valk SPECIAL 8 dagen Verrassend Oenemarken 8 dagen De Engelse Rivièra 10 dagen Bantry Bay en subtropisch Ierland 10 dagen Toscane: Florence, Pisa en Elba 10 dagen Westkust van Ierland Bij Bolderman aanbetalen niet verplicht! 5 www.bolderman.nl woensdag 7 maart 2018 A 'Hilversum' liep uit voor de crematieplechtigheid: Jeroen en Herma Krabbé met zoon Martijn; Simone Kleinsma, Martine Bijl en echtgenoot Berend Boudewijn; Matthijs van Nieuwkerk, Linda de Mol met een goede vriendin, Paul van Vliet met echtgenote Lidewij, Cornald Maas, Martin Elferink en partner André van Duin, Frits Barend en Ron Brandsteden A Presentator Hans van Willigenburg, zangeres Liesbeth List en Joop van den Ende met echtgenote Janine be wezen Mies Bouwman de laatste eer. fotosdanielkroll 'i-M vi.fr Vertrekdata: 21 mei 9, 23. 30juli13 aug/22, 29 okt. 'Sgsjrsl Vertrekdata: 19 mei 2,16, 30 juni 14, 28 juli 11 aug etc. Vertrekdata: 5,19 mei 2,16, 30 juni14, 28 juli/II aug etc. 4-STERREN HOTEL Uw voordeel 70,-p Uw voordeel Vertrekdatum: 16 april Vertrekdatum: 16 april Vertrekdata: 30 april/28 mei 25 juni 23 juli 20 aug etc. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. ANVR Brochure en (0318)58 09 58 boekingen: Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 29