ÜvsrJsdsr] 24 FAMI Wilhelmus Josephus van Immerseel - Wim - Bertina Tanghe-Westdorp Alouisius Neve fïlensen inq.nl Lydie Blaakman Lydie Blaakman Peter Budde Peer Peer Budde Peer Budde Als tranen een trap kunnen bouwen en herinneringen een brug dan klommen wij hoog naar de hemel en vlogen wij gewoon met je terug. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en hele lieve opa echtgenoot van Erna Amelia Johanna van Immerseel - Zwartelé Graauw en Langendam, 15 maart 1931 t Terneuzen, 2 maart 2018 Terneuzen: Terhole: Breskens: Hoogland: Erna Margot en Walter Monique en Joep Pauline Manon en Frans Kirsten Milan Ronald en Susan Lauren Kiki Benthe Alberdingk Thijmstraat 81 4532 CZ Terneuzen U kunt afscheid nemen van Wim in het uitvaartcentrum Terneuzen (naast het crematorium), Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op woensdag 7 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 8 maart om 13.30 uur in de Emmaiiskerk, Alberdingk Thijmstraat te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar het verzorgend- en verplegend personeel van De Blide. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Rimts van der Starre kijk ook op Zeg me dat het niet zo is Zeg me dat het niet zo is Zeg me dat het niet waar is Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze dochter, zus, schoonzus en tante Christina Blaakman-Tanghe, Gustaaf, Liesbeth, Marian, Jacq, Ben, Marion, Annemarie, Eric, Hannie, Lia, Peter, Huub, Paul, Nellie, Frank, kinderen en kleinkinderen Diepbedroefd en vervuld van dierbare herinneringen, hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Wij herinneren Lydie als een trouwe en enthousiaste vrijwilligster, die niets liever deed dan een bijdrage leveren aan onze organisaties. Wij gedenken haar met grote dankbaarheid. Onze gedachten gaan uit naar haar kinderen en naar allen die haar zo zeer zullen missen. Wij wensen hen kracht en troost om dit verlies een plaats te geven. Namens alle vrijwilligers en beide besturen van: Wereldwinkel Oostburg Ontmoetingscentrum JOTA, Oostburg Voor altijd in mijn hart Intens verdrietig, maar met grote dankbaarheid voor al het moois dat we samen mochten beleven, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve man en beste vriend echtgenoot van Miep Budde-Vanhommerig Nijmegen 1 2 november 1 955 Middelburg 28 februari 201 8 Miep Eefje De Ruyterstraat 59, 4335 GJ Middelburg De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 7 maart om 11.30 uur in de aula van crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Ik wil jullie na afloop van de plechtigheid van harte uitnodigen in de koffiekamer. Intens bedroefd en verdrietig zijn wij nu is overleden mijn broer, zwager en oom Zierikzee: Jan Budde Corry Budde-Jansen Utrecht: Ricardo Budde Miron Hart Stijn Reinder Verdrietig nemen wij afscheid van onze zwager en oom Bourgondiër met een nuchtere kijk op het leven een sterke twee-eenheid met onze lieve Miep. Bewonderenswaardig optimistisch en met veel gevoel voor humor vond je altijd een manier om van het leven te genieten. In vele mooie herinneringen altijd bij ons, deel van de familie. Jo en Jannie Vanhommerig Frans en Henriëtte Vanhommerig Leon en Janny Vanhommerig Willem Vanhommerig en Els Noordhoek Neven en nichten Wij zijn vervuld van smart, maar je blijft altijd in ons hart. Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze broer Harlingen Heinz en Wil Harlingen Joke en Peter Midlum Wil Harlingen Teake (in liefdevolle herinnering) en José neven en nichten Maar vroeg of laat verschijnt het land dat elk verstand te boven gaat. Waar ik volmaakt, opnieuw ontmoet wie ik voorgoed was kwijtgeraakt. In volle vrede is na een werkzaam en zorgzaam leven van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van Guust Tanghe sinds 1981 Biervliet, 13 augustus 1922 t Oostburg, 1 maart 2018 Emmie en Ernie Eddie en Emmie Anny en Bonnie Els en Johan Trees en Sjaak Peter Bennie en Monique Riet en Sjaak Gemma en Frans Mario en Anja 18 kleinkinderen en 22 achterkleinkinderen Correspondentieadres: Koningin Julianastraat 9,4513 AX Hoofdplaat Speciaal woord van dank aan De Hoge Platen en De Stelle, afdeling Klaproos voor de goede en liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 8 maart om 10.00 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Wilt u indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze als zodanig beschouwen. De strijd is gestreden met telkens nieuwe moed, verbazingwekkend krachtig 't is op, zo is het goed. Met heel veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en pépe echtgenoot van Margaretha van Rattingen Hontenisse, 17 oktober 1930 t IJzendijke, 2 maart 2018 Boekhoute (B.) IJzendijke: M.l. Neve-van Rattingen Biervliet: HennyenCarla Björn en Paula Daisy en Paul Marion en Mario Cindy en Kurt Britt, Brent Anneke en Tim Daan, Lentl, Kaat Hamme(B.): Peter Ca rmen Correspondentieadres; H. Neve, Singel 25, 4521 BS Biervliet Een speciaal woord van dank aan Thuiszorg Terneuzen, Thuiszorg Oostburg De artsen Duysens-Power en van der Maas. Het afscheid zal plaatsvinden op vrijdag 9 maart om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5, 4515 LA IJzendijke. U bent in de gelegenheid om te condoleren van 10.30 tot 10.55 uur op voornoemd adres. De crematie vindt in besloten kring plaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24