'We zijn ontzettend knuffelig' Uiigeslapen Fotograaf Shody Careman portretteert mensen die net wakker zijn. Dit is de laatste aflevering van deze rubriek. Wilt u ze allemaal nog eens zien? Kijk dan op de site. „Ik slaap altijd wel goed. Vroeger ging ik veel te laat naar bed, maar tegenwoordig probeer ik er voor 12 uur in te liggen. Ik slaap meteen. Doorde weeks word ik om 7 uur wakker van de wekker en in het weekend zetten we geen wekker. Molly kruipt dan meestal om half 7 bij mij en mijn man in bed. Soms doet ze dat 's nachts ook, maar dan breng ik haar terug naar haar eigen bed. Mijn slaap is me heilig." „Lastig, want ik wil geen ander leven dan dit. Ik hoef geen ander huis, ik hoef niet veel te reizen. Ik ben niet zo'n dromer. Als ik een idee heb, dan ga ik er meestal wel mee aan de slag. Nu ben ik voor het LINDA.-merk bijvoor beeld bezig met audio. Wat is LINDA. in muziek en in geluid? Wie weet kunnen we wel radio gaan maken, dat zou te gek zijn. LINDA.-covers waar ik nog van droom? Ik zou er dolgraag eentje maken met Linda en Maxima. Of met Linda en Oprah Win- frey. We hebben ook een keer George Clooney op de cover gehad doordat we die wens een paar keer hardop hadden uitgespro ken. Dan is er kennelijk op een gegeven moment toch iemand die opbelt en aan biedt iets voor ons te bete kenen. Wie weet leest Maxima deze krant wel." „Molly en ik zijn ontzettend knuffelig, dus ik vind het heerlijk om eerst even goed te knuffe len. We proberen de za terdagochtend relaxed te houden, met krantjes en kruimelen op bed. Daarna gaat alles toch de was in. Lekker lang in pyjama blijven lopen, nog een keer koffie halen, 's mid dags sporten en bood schappen doen. En misschien een wandeling op de hei met de hond van de buren." 7.00 uur LINDA.-hoofdredacteur Jildou van der Bijl (46) uit Huizen geniet met haar dochter Molly (6) van de zaterdagochtend, precies zoals een zaterdagochtend bedoeld is. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? Grieteke Meerman 41 zaterdag 3 maart 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 68