sas FAMILIEBERICHTEN 27 JZÏM VPP»* l lAnkbetuigiritj Lodewijk Polvliet Mariska SCootweg Q IHensen inq.nl Willem Kornelis Zwigtman frietje (Boer-Poppe -gré- Jan Jansen Jan Leijs Bastiaan de Schipper Adrianne de Blaeij-Kruijsse "Weer samen" Debora Cornelia van Overeem - Oele Peter J.L. de Lijser Jacomina Pieternella de Koeijer-Jansen feu/i/ie oa/i c/e/i tJl/Hi/i(/e/i-((/o/t/e/ss Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 3 maart 2018 kijk ook op WIM Wij zijn verdrietig, onze lieve vader, schoonvader en geweldige opa is overleden. Het zal stil zijn zonder hem. weduwnaar van Nel Zwigtman-Huibregtse 19 April 1931 28 Februari 2018 Middelburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op maandag 5 maart a.s van 9.30 tot 10.00 uur in rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg Wij nodigen u aansluitend uit om bij de crematieplechtigheid aanwezig te zijn om 10.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren. Correspondentieadres: Kievithof38, 4332 CL Middelburg Rob Zwigtman Josien de Graaf Bas en Anouk, Sara en Marcos, Roos en Daniël Wilma Koster Zwigtman Martin Koster Aron en Tamara, Esra en Michel, Yosja en Eva Heden bereikte ons het bericht dat op 23 februari 2018 op 76 jarige leeftijd is overleden Jan was sinds 1959 lid van de FNV en de laatste veer tien jaar actief bij het organiseren van bijeenkomsten. Namens de FNV bedanken en herdenken we Jan vanwege zijn inzet en betrokkenheid bij het uitdragen en verwezenlijken van de doelstellingen van de FNV. Frans Verduit, voorzitter FNV Midden-Zeeland Els Westdijk, bestuurder Lokaal FNV Wij nemen afscheid van onze lieve man, vader, schoonvader en opa Rotterdam 24 oktober 1930 t Goes 2 maart 2018 Goes Geertruida de Schipper- de Koster Ellewoutsdijk Cees en Nelly Utrecht Jessica en Jan Kleinkinderen en achterkleinkinderen Vogelzangseweg 58 4461 NH Goes Donderdag 8 maart nemen wij om 14u afscheid in de Vrij Evangelische Kerk te Wemeldinge. Na afloop ontmoeten we u graag in de koffiekamer. Onze hartelijke dank gaat uit naar alle handen die hem zo liefdevol verzorgd hebben. Als de klok van Arnemuiden Welkom thuis voor ons zal luiden Wordt de vreugde soms vermengd met droefenis Als een schip op zee gebleven is Zo maar, zo plotseling weggegleden uit ons leven weduwe van Jan Boer sinds 28 september 2001 Arnemuiden, 8 september 1931 Heinkenszand Ridderkerk: Hoogstede, D t Vlissingen, 23 februari 2018 Hans en Pauli Kees en Yvonne Sylvia en Gert klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: C.R. Boer Tarbot 84 2986 NC Ridderkerk De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. De vele kaarten, telefoontjes en overweldigende belangstelling die wij mochten ontvangen, na het overlijden en bij de uitvaart van hebben ons enorme steun gegeven om zijn verlies te verwerken. H. Polvliet - Petiet J. Polvliet - Tweebeeke Kinderen en Kleinkinderen Koudekerke, 3 maart 2018 Langs deze weg willen wij u danken voor de vele blijken van medeleven na het onverwachte overlijden van mijn vrouw, onze lieve moeder, oma en schoondochter Het medeleven, persoonlijk of schriftelijk tot uiting ge bracht, was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Ad de Blaeij Kinderen en kleinkinderen J. de Blaeij-Kole Terneuzen, maart 2018 Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij ontvingen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Het is voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken, maar uw belangstelling is voor ons een grote steun. A. Jansen-Dieleman Kinderen en kleinkinderen Voor u blijken van belangstelling en medeleven, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Maddy en Martien Esmeralda en Jacco Henk en Cobie Linda Jorden, Rachael, Janelle Terneuzen, maart 2018 Voor uw blijken van zorg, belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen tijdens zijn ziekte en na het overlijden van onze vader, opa en broer zeggen wij u hartelijk dank. Paul, Ingrid, Peter en Joost en familie de Lijser De vele kaarten en persoonlijke condoleances die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve ma, oma en over-oma hebben ons veel steun gegeven. Hiervoor onze hartelijke dank. Ko de Koeijer Lenie de Koeijer-de Meester Pleunie en Jaap Buijze-de Koeijer Klein-achterkleinkinderen Zaamslag, maart 2018. Voor de vele blijken van meeleven die we mochten ontvangen na het plotseling overlijden van onze lieve, onvergetelijke dochter en zus zeggen wij u hartelijk dank. Uw belangstelling heeft ons goed gedaan. Martin en Joanne Slootweg - van Zweden Wilco Jonathan Krabbendijke, maart 2018 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoon lijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij heb ben gekregen na het overlijden van onze moeder en oma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, de lieve kaarten en mooie verhalen ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Richard en Marian Brian Sharona Vogelwaarde, maart 2018 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon 10118) 623359 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nt Btauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63