üi/sr leden 26 FAMILIEBERICHTEN Nelly Hofman-Molegraaf Lydie Blaakman Edith Maria Josepha de Waele Q fTlensen inq.nl Simon Bosselaar Simon Bosselaar Simon Simon Bosselaar Simon Bosselaar Mirjam Willekens - Asselman Rinus Hofman Lydie Blaakman Arie Pieter Volker kijk ook op zaterdag 3 maart 2018 Aart zijn hand hebben wij gelopen. Met zijn handen verzorgde hij zijn gezin. Nu zijn handen stil gevallen zijn, treedtervooronseen leegtein Met groot verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze sterke, trotse papa en opa 28 februari 1953 -Aagtekerke- 1 maart 2018 Els Bosselaar-de Witte Paul en Ingrid Femke, Floris Vinsent en Carina Sarxder, Nienke Marjan en Dennis Julian, Deori Westhovenseweg 1 4363 RK Aagtekerke Simon is thuis. Liever geen bezoek. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 7 maart van 19.00 tot 20.30 uur in de Opstandingskerk aan de Jacob Catsstraat 7, 4364 AL Grijpskerke. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 8 maart om 13.00 uur in bovengenoemde kerk. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Prelaatweg te Aagtekerke. In plaats van bloemen graag een donatie aan "Support Casper". De collectebus zal gereed staan in de kerk. Samen bouwen, naar het strand en logeren. Dag lieve opa Simon. Bedankt voor alle fijne keren. We zullen je niet meer in het echt kunnen zien en dat doet pijn. Toch zal je altijd bij ons zijn. Femke, Floris, Julian, Sander, Nienke, Deon. Oud-Beijerland: Kortgene: Koudekerke: Zaamslag: Middelburg: Oudelande: Ban-sur-Meurthe (Fr.): Wemeldinge: Goes: Jan Bosselaar (in herinnering) Jan en Leny Bosselaar Koos en Cor Polderman Ella en Kees Toorenaar Laus en Henny Bosselaar Sammie Bosselaar (in herinnering) Kees-Paul en Ina Bosselaar Liesbeth en Frans de Kok Jolien en Onno Holl neven en nichten Verdrietig om het overlijden van onze neef Verbonden door ons geboortehuis. Wij wensen Els en de familie veel sterkte toe. Koos en Ko Jos en Nely Bets en André 2 maart 2018. Voor alles wat gebeurd is er een uur Een tijd voor alles wat er is onder de Flemel Een tijd om lief te hebben Een tijd om te verliezen Een tijd om verder te leven Fleerdank u voorde tijd Met intens verdriet leven we mee met Els, de kinderen en kleinkinderen, na het overlijden van Diaconie PKN Grijpskerke. Annemarie, Wim, Ko, Rias Ondanks zijn levenslust en strijdlust heeft Simon deze strijd uiteindelijk verloren. We moeten helaas afscheid nemen van onze grote en dappere (fiets) vriend. Onze fietstochten zullen nooit meer hetzelfde zijn. Wij wensen Els, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe Ko Jan enMarja Provoost Jaap en Anneke Riemens Krien en Karin Brouwer Leo en Tjitske Sinke Heengegaan in vrede. Gebor(g)en en gestorven aan de Westhovenseweg onze dierbare broer en oom. Vol bewondering hebben we gezien hoe Els en de kinderen hem verzorgd hebben. Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van weduwe van Jean-Paul Willekens (Schoon)broers en -zussen, neven en nichten Kloosterzande, 1 maart 2018 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en opoe weduwe van in de leeftijd van 88 jaar. Freddy en Lia Angelo en Aldona, Nigel, Milow Edwin Riet Gilbert en Marian Karla t Angelique, Yael Jaimy en Esther, Cassidy, Winoha Jay en Martijn, Sem, Pien, Dop Axel, 24 februari 2018 Correspondentieadres: Brahmslaan 2, 4536 CZ Terneuzen We hebben in besloten familiekring afscheid genomen op vrijdag 2 maart in het Monuta crematorium te Terneuzen. En nu zijn de bloemen rood, het wordt plotseling gezien. En soms loop je daar zomaar aan voorbij. Het gevoel van blijdschap door a! die eenvoud, het gevoel van geluk. 14 juli 1952 f 28 februari 2018 Namens de familie: Angelique en Alexandra Correspondentieadres: Burgemeester Lespinassestraat 10 6226 HN Maastricht U kunt afscheid nemen van Lydie in het mortuarium van het ZorgSaam Ziekenhuis Antonius, Pastoor van Genklaan 6 in Oostburg, op zondag 4 maart van 13.00 tot 14.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 7 maart om 10.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Lydie hield van bloemen Geschokt en verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Lydie was jarenlang werkzaam bij onze organisatie als bemiddelingsmedewerker van het gastouderbureau Onze gedachten gaan uit naar haar kinderen en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe. Collega's, Gastouders, Directie en Raad van Toezicht Kinderopvang Zeeuws- Vlaanderen Enige en algemene kennisgeving In dierbare herinnering nemen we afscheid van Zij overleed in de leeftijd van 78 jaar. Koewacht: Carlos de Waele, kinderen en kleinkinderen 1 maart 2018 C orrespondentieadres Frans van Waesberghestraat 52, 4561 AE Hulst U kunt afscheid nemen van Edith in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 5 maart van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 6 maart om 14.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium vanaf 13.30 uur. Enkel schriftelijk condoleren. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van WZC de Vurssche voor de goede en liefdevolle verzorging. Onze lieve Peet is overleden. Vlissingen, 5 mei 1946 Tjakske Volker-Kruit Gerard en Lucia Vince Kathelijne en Carlo Schubertlaan 6, 4384 LN Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Goes, 26 februari 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62