Column WE DEDEN ZOVEEL LEUKS DAT HET NIET LEUK MEER WAS Yentl en de Boer hebben één doel: gelukkig zijn. Op papier leefden ze het afgelopen jaar een schitterend leven, in de praktijk viel het een beetje tegen. erwachtingen. Verwondering. Ruis, focus. Gelukkig zijn. De onderwerpen van onze nieuwe voorstelling Magie sluiten zo eng goed aan bij de thematiek van geluksgoeroe's David en Arjan die normaal op deze plaats staan, dat we meteen enthousiast waren toen de krant ons vroeg eenmalig hun column over te nemen. De vriendelijke mensen van de krant zeiden erbij dat als wij niks met 'geluk' hebben, we ook een persiflage mochten maken. Maar we hebben dus toevallig wél heel veel met geluk. En wat minder met persiflages. De wereld mag wel wat minder cynisch, wat ons betreft. We zitten dit te typen in de kleed kamer, een paar uur voor aanvang van de eerste try-out van onze nieuwe voor stelling. De bibbers lopen al lekker over de ruggengraat en de frisse faalangst stijgt naar de kop. Een paar maanden hebben we ons tot schrijven aangezet. We hebben geprobeerd alle ruis buiten te slui ten: niks geen schnabbels voor Yentl en de Boer, niks geen liedjes schrijven voor televisieprogramma's, niks geen columns voor algemene en andere dag bladen. Want we zijn door schade en schande wijs geworden; de afgelopen jaren hadden we zoveel leuke dingen in ons leven dat het eigenlijk niet meer leuk was. We wonnen prijzen, stonden voor uitverkochte zalen, werkten samen met geweldige mensen, mochten supervaak leuke dingen doen op tv, we werden ver liefd, gingen samenwonen, speelden in een film, kochten een scooter en een kat, namen een duet op met Nick en Simon, keken 225 Netflix-series (terwijl we on dertussen een Facebook-, Instagram- en Twitterpagina onderhielden), speelden in het Concertgebouw, maakten twee cd's en als kers op de taart gingen we op tournee met onze band. Op papier gewel dig, maar hoe drukker we werden, hoe grimmiger het leven. Hoe minder er te la chen viel. En daar was het toch om te doen geweest. Dus we gooiden het roer rigoureus om. Veel minder doen, meer focussen, meer genieten. En ja, dat werkt. We voelen ons geluk kiger en rustiger. Maar we instagrammen nog steeds als we The Crown kijken en we zitten gewoon weer een paar uur voor aanvang een column te typen. Dus neem vooral niet te veel van ons aan. Maar wat we jullie (en onszelf) wel willen meege ven is: hou het licht. Het heeft allemaal geen zin als je er niet van geniet. Doe wat je moet doen en waar de tijd om vraagt, maar zorg vooral dat je ook blijft lachen om jezelf en deze gekke wereld, fl magazino 39 Neem niet te veel vcin ons aan WG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 103