5 Ook deze woningen zijn gebouwd in 1910 Op de bank zie ik niets van de film. Ik zit dan om me heen te turen Groof boven de eettafel. Niet alles is modern en splinternieuw. Heel be wust zijn enkele originele details be houden. Zoals de vloeren in de hal en woonkamer en enkele deuren van de slaapkamers. Als mensen op bezoek komen, vinden ze dat de charme van dit huis. Je moet kunnen zien dat deze woning bijna 120 jaar oud is. Alleen had ik dit nooit gekund. Bas heeft geholpen en gelukkig heb ik een lieve schoonvader. Hij heeft een klusbedrijf en zag dit huis als zijn laatste grote project. Elke keer als ik plannen bedacht, ging ik met hem sparren. Wat is praktisch en het meest kostenefficiënt? Vervolgens voerde hij de projecten uit. Afgelopen december is de laatste grote verbouwing afgerond, de woonkeuken. Een achtergevel werd gesloopt om één grote ruimte te creë ren. In de woonkeuken vind je ook het pronkstuk in huis, het kookeiland met pitt cooking. We zijn bourgon- diërs en borrelen graag met familie of vrienden aan de keukentafel, heerlijk met de houtkachel aan. Lekker koken en genieten van het leven." Legerspullen „Mijn broer heeft het syndroom van Down. Om de 14 dagen komt hij lo geren en ik vind het belangrijk dat hij zijn eigen kamer heeft. Hij is fan van het leger, dus die heb ik aangekleed met oude veilingkisten en legerspul len. Dit huis is mijn leven. Op vakantie gaan we niet. Waarom weggaan als het thuis een paradijsje is? Vrienden vragen vaak: wat is het volgende wat jullie aan gaan pakken? Ergens is het bijna jammer om te zeggen dat we rond zijn. Alhoewel, als ik op de bank zit en we gaan een film kijken, zie ik daar niks van. Ik zit om me heen te turen. Misschien kunnen we daar en daar nog iets veranderen? De grote projecten hebben we ge had, maar je bent gelukkig nooit he lemaal klaar. De kinderkamers moe ten om de paar jaar veranderd wor den. Dus over een tijdje kan ik weer volop mijn gang gaan." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 2 maart 2018 's-Heer Arendskerke Adres: Spoorstraat 17 Prijs: €375.000,- k.k. Bouwjaar: 1910 Kenmerken: Een roy ale woning, gelegen aan de rand van 's-Heer Arendskerke. Een heerlijke, rustige locatie met veel groen rondom. Kapelle Adres: Dijkwelsestraat 45 Prijs: €209.000,- k.k. Bouwjaar: 1910 Kenmerken: Vrij staande woning met woonkamer, keuken en eetkamer, bijkeu ken, badkamer, vier slaapkamers en een tuin met schuur en overkapping. Koudekerke Adres: Schuttestraat 2 Prijs: €122.000,- k.k. Bouwjaar: 1910 Kenmerken: Dit huis, dat vroeger deel uit maakte van een bur gemeesterswoning, heeft vanuit de woonkamer geweldig uitzicht over de Kou- dekerkse dorpskern. we klaar zijn' Djolien Boone Djolien Boone-de Wit (30), inkoopassistent bij Bomont. Op aan dringen van vrienden en collega's is Djolien een instagramac- count begonnen(wo- nenbydjo), waarop ze actuele foto's van het huis plaatst. Bas Boone (32), makelaar/taxateur in opleiding Samen hebben ze twee dochters, Liv van 3 jaar en June van een halfjaar oud. In huis leven ook twee katten, allebei Britse kortharen. Buiten scharrelen enkele kip pen en huppelt een konijn rond. Goes Adres: Heernisseweg 63 Prijs: €175.000,- k.k. Bouwjaar: 1910 Kenmerken: Op loopafstand van het centrum van Goes. Een ruime voor- en achterkamer, een aangebouwde bijkeu ken/serre, vier slaap kamers en een grote tuin. Borssele Adres: Noordsingel 12 Prijs: €132.500,- k.k. Bouwjaar: 1910 Kenmerken: Een leuke tweekapper die recent flink onder handen is genomen. Met woonkamer, keuken, twee slaap kamers, een badka mer en een berging. Bas en Djolien hebben afgelopen december de laat ste grote verbou wing afgerond. FOTO'S MECHTELD JANSEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49