/Y"*- V- V 4 HEILIG HUISJE Totaal gefascineerd door interieur en wonen is Djolien Boone-de Wit (30). Soms tot frustratie van haar familie. Met haar man Bas en twee kinderen woont ze aan de Oude Domburgseweg in Oostkapelle. Het is haar 'paradijsje'. Huizenpaspoort Dit hebben onze lezers allemaal in huis f Vervuld van trots laat ze het huis van haar dromen zien. „Als 15-jarig meisje kwam ik hier al in de straat voor bezoekjes aan de dierenarts. Iedere keer zei ik: 'dat is een prachtig huis'. Toen het te koop stond, was ik bij mijn eerste be zoek meteen verkocht. Al fluisterde mijn moeder zachtjes: 'waar begin je aan?'. Er zat zelfs geen trap in, geen isolatie. Ik zag de potentie dwars door het achterstallig onderhoud heen. Vrijwel alles hebben we aangepakt. Geen opgave, maar juist een prach tige uitdaging. Bezig zijn met interi- Mijn schoonvader zag dit huis als zijn laatste grote project eur, stylen, trends en projecten in en rondom huis zie ik als mijn levens werk. Op internet en in tijdschriften verzamel ik plaatjes. Printen, knip pen, plakken en collages maken, zo kom ik aan mijn inspiratie. Liefst 'knutsel' ik op mijn favoriete plekje bij de haard. Als Bas thuiskomt van zijn werk en zegt 'was het weer zo'n dag?', ja, dan was het weer een dag van interieur en stylen. Hij hoeft alleen maar naar de vensterbank te kijken en hij weet genoeg." Scandinavisch „Veel planten zijn belangrijk, dat haalt het buitengevoel naar binnen. Designspullen van het merk House Doctor mogen zeker niet ontbreken, die komen in iedere kamer terug. Mijn smaak is in de loop der jaren sterk veranderd. Eerst was ik vooral gericht op een brocante en landelijke inrichting, maar tegenwoordig ben ik meer gecharmeerd van de Scandina vische stijl. Ik hou niet meer van druk, maar juist van 'less is more', veel licht en veel zwart-wit. Diverse stijlen komen terug en over elk detail is nagedacht. Bijvoor beeld het zeegras op de vloer van de kinderkamer, de gladde muren in de badkamer of de speciale lampen van de Nederlandse ontwerper Anton de OOSTKAPELLE vrijdag 2 maart 2018 P2 'Het is bijna jammer dat Hans Puik 44 —Djolien Boone Het huis heeft veel karakter en is nos talgisch gelegen aan de Oude Dom burgseweg in Oost kapelle. Djolien kocht de woning in 2010 en de eerste grote ver bouwing was de aan leg van een vaste trap. Het huis heeft vier slaapkamers, waaronder een aan gebouwde kamer boven de carport. Op de benedenverdieping is een badkamer, een woonkeuken, een woonkamer en speel ruimte voor de kinde ren. De totale woon- oppervlakte is 170 m2. De huidige speel ruimte was voorheen een kippenschuur, waar inwoners naar toe kwamen om hun vee te laten slachten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 48