IfPbet^g üvarJaden Harrie van Rooijen 1 niensen.inq.nlFAMILIEBERIC15 Gerrit Johannis Schot Gerrit Johannis Schot Cornelis Adriaan van der Weel COLOFON Familieberichten Geen wind meer in de zeilen het water één groot spiegelend meer. En in deze oneindigheid liet jij voor het laatst je anker neer. Diep bedroefd, maar dankbaar voor watje voor ons betekende, hebben we afscheid genomen van mijn lieve partner, onze (schoon)vader en opa Weduwnaar van Magda Schot - Kalkman Partner van Koos Jacobs - Herregraven Wemeldinge, 28 mei 1934 f Weurt, 23 februari 2018 Harry Marleen en Frank In liefdevolle herinnering Robert Karin en Aadam Roy en Petrie Gijs Lieke Femke Adres: Jonkerstraat 36 6551 DK Weurt De begrafenis heeft in familiekring in Terneuzen plaatsgevonden. ■- ï&r* Bedroefd, maar met fijne herinneringen, delen wij u mede dat is overleden onze broer, zwager en oom Corry Vuijk - Schot en Hans Weintré Willy Mijnsbergen - Schot en Rinus Mijnsbergen Neven en nichten Ad Ad van der Weel Cornelis Adriaan van der Weel Ad van der Weel Hartverwarmend is het medeleven dat wij ervaren na het overlijden van Wij zijn daar heel dankbaar voor. Namens allen, Jacqueline van Rooijen Burgh-Haamstede, maart 2018 vrijdag 2 maart 2018 Na maanden tussen hoop en vrees is er een einde gekomen aan het leven van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa 13 mei 1945 28 februari 2018 El ly Marlieke (in herinnering) Tom Leandra Peter en Ria Correspondentieadres: Park de Moucheron 23 4336 AZ Middelburg Gelegenheid om afscheid van Ad te nemen op zaterdag 3 maart van 16.30 tot 16.45 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal om 17.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden, waarna er gelegenheid is om informeel samen te zijn. Wij bedanken de IC afdelingen van Erasmus en ADRZ voor de liefdevolle en kundige verpleging. - slagschip spelen in onze eigen tent op de camping - op de Batavus naar het Uilenbos - peperkoek eten tijdens het vissen bij Rammekens - in de kano surfen in Dishoek bij storm - in weer en wind rondleidingen verzorgen - de dierbare herinneringen blijven Rust zacht mijn Brother in Arms. Middelburg: Lenco en Ankie van der Weel Zoetermeer: Lea van der Weel Mark Hilkhuijsen Melanie Zevenhoven: Eva van der Weel Daan Venne Met grote bewondering voor zijn kracht en moed hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Elly van der Weel- van Bel, in de leeftijd van 72 jaar. Terneuzen: Wil Leijnse- van Bel Kats: Carla en Leen van Loon- van Bel Kinderen en kleinkinderen Middelburg, 28-02-2018 Ad was jarenlang onze penningmeester, museumgids en rondleider. We zullen zijn inzet en spontaniteit erg missen. Wij wensen Elly, Tom en de kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Middelburg: Bestuur en vrijwilligers Stichting Bunkerbehoud Je deed het met plezier, maar je hoeft niet meer in winterse buien uitleg te geven bij de tank in Westkapelle. Rust zacht. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC. NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43