üvar latlsn FAMILIEBERICHTEN 15 JPfiVv Jacobus Jeroen Augustinus Ronny Goethals Elizabeth Lena Janna van der Maas - de Wild Jacoba Priester - Geelhoed Lenie Vleugel-van Boven COLOFON Familieberichten Q ITIensen inq.nl Vol fijne herinneringen aan wie hij was en wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat heden zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve pa en opa Jaap Voorhout 18 augustus 1927 t Bergen op Zoom 27 februari 2018 weduwnaar van Anna Christina van der Slot Temeuzen: Albert en Ina Augustinus - de Feijter Kim en Yorick Roosendaal: Tiny Augustinus Timothy en Sabine Daphne RoosendaalSj aak Augustinus Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Verbogt Rockx t.a.v. familie Augustinus Dorpsstraat 36, 4661HP Halsteren Ons pa is in familiekamer Verbogt Rockx, Dorps straat 36 te Halsteren, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 5 maart van 12.30 tot 13.00 uur. De plechtige uitvaartdienst vindt plaats op maandag 5 maart om 14.00 uur in de H. Quirinuskerk, Dorps straat 51 te Halsteren, waarna we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof. Aansluitend kunt u in De Wittenhorst, Lindenlaantje la te Halsteren, in een informeel samenzijn herinneringen ophalen. Iedereen die zich betrokken voelt is van harte welkom. Zij was moe, zo moe. Na een moeilijke laatste periode in haar leven is rustig ingeslapen onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Wij hebben veel respect voor haar strijd om bij ons te kunnen blijven. Pieternella Elizabeth van den Boomgaard - Riemens sinds 1994 weduwe van Marcus Johannes van den Boomgaard Oostburg, 26 augustus 1922 Oost-Souburg, 21 februari 2018 Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Jenny en Leen de Fouw Chantal Besse - de Fouw in liefdevolle herinnering Jessy en Kayleigh Danny en lngrid Besse Wilma van Eek Jan van Eek in liefdevolle herinnering Gwen en Jurgen de Weert Correspondentieadres: Berkenstraat 76 4388 LN Oost-Souburg De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Wij willen de medewerkers van Ambachtsveld 31 bedanken voor de liefdevolle zorg. ^cdfticwma anna ^DiAemnvi - Cath rien - Marus Adriaan Flikweert Maar vroeg of laat verschijnt het land dat elk verstand te boven gaat. Waar ik volmaakt, opnieuw ontmoet wie ik voorgoed was kwijtgeraakt. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven is in volle vrede, na een werkzaam en zorgzaam leven, van ons heengegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Betsie sinds 1993 weduwe van Jacobus van der Maas 23 februari 1922 23 februari 2018 Kats: Martha en Herman Marlies Kaj Freya Joke i^k Rick Valerie Femme Fleur Goes: Heieen Ettore Renato Renato t Sandro Christina 5' Nassaulaan 107, 4461 SW Goes De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Koos Diepbedroefd, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoondochter, schoonzus en nicht M. J. Vleugel-de Witte M. J. Vleugel in herinnering Dies en Leny Vleugel-de Pundert J. M. van Belsen-de Witte J. van Belsen in herinnering Wemeldinge, 26 februari 2018 donderdag 1 maart 2018 kijk ook op In kleine kring hebben we afscheid genomen van mijn dierbare zus Axel, 20-9-1929 Axel, 17-2-2018 Jan Dieleman Anny Dieleman t Paul Kijzer t Correspondentieadres: Zuidsingel 28 4571 HP Axel Uit onze familiekring werd weggenomen onze geliefde oom Echtgenoot van Elizabeth Maria Provoost. Neven en Nichten Flikweert Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen Het bericht dat echtgenoot van onze collega Claudine is overleden, heeft ons diep geraakt. We leven intens met haar mee en hopen ook de nodige steun te kunnen bieden. Claudine, Evelien en Stefan, Ruben en Marijn, wij wensen jullie heel veel sterkte en moed om dit grote verlies te kunnen dragen. De collega's van afdeling 2, Ziekenhuis ZorgSaam Oostburg Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid genomen van onze moeder en oma sinds 18 januari 1985 weduwe van Jan Cornelis Priester in de leeftijd van 84 jaar. Leendert en Arianne Priester - Bos Jesper Aniek 27 februari 2018 Zuid-Kerkstraat 11Colijnsplaat Correspondentieadres: Middenstraat 4, 4485 AJ Kats Onze moeder en oma is opgebaard in Uitvaart centrum van Gentevoort, Verrijn Stuartweg 28 te Goes. Daar is gelegenheid om nog even bij haar te zijn op zaterdag 3 maart van 16:00 tot 16:30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op maandag 5 maart om 13:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Nadien is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Indien wij vergeten zijn om u een rouwkaart te sturen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43