V Marus Adriaan Flikweert Petronella Maria Geertruida van der Kooi-Ernst COLOFON Familieberichten op Mensen .nl FAMILIEBERICHTEN 13 Adriana Geelhoedt-de Jonge -Addy- Oma Addy Addy GESLOTEN Slagerij Geelhoedt Diep bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze neef Ronald van de Gruiter Wij wensen Mieneke en de (klein) kinderen veel kracht en sterkte toe voor de komende tijd. M. van de Gruiter t S.C. van de Gruiter de Hondt René en Angelique van de Gruiter Hanneke en Gerrie Becude van de Gruiter en kinderen In de vroege ochtend van 26 februari is onze geliefde moeder na een kort ziekbed onverwachts overleden - Petra - weduwe van Cornelis Johannes van der Kooi t Terneuzen, 26-02-2018 Wendy en Vino Berry t Erik-Jan en Mariska Iris en Greet 's-Gravenhage, 25-10-1943 Assenede (België): 's-Gravenhage: Hulst: Biervliet: Correspondentieadres: Weststraat 28 4521 AX Biervliet De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 2 maart om 13.30 uur in de r.k.k. Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat 2 in Terneuzen. Na de dienst bent u welkom in Brasserie Westbeer, Scheldeboulevard 1 in Terneuzen. Daar is er gelegenheid de naaste familie te condoleren en met elkaar herinneringen op te halen. Wanneer u persoonlijk afscheid van Petra wilt nemen kunt u contact opnemen met Wendy +32492458258 of Iris 0611519732 Jan de Visser woensdag 28 februari 2018 Leven het is net als sneeuw Je kunt het niet bewaren Troost is, dat het er was Uren, dagen, maanden, jaren Herinneringen kun je wel bewaren, van hoe goed het was, maar dat besef je later pas. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij ons in het leven gaf, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma zij was bijna 60 jaar echtgenote van Piet Geelhoedt 26-8-1933 t 25-2-2018 Terneuzen P.J. Geelhoedt Etten-LeurPiet en Ilse Rick en Snejana - Tim, Isabelle Pim en Liane Tilburg Zaamslag Stuvesande 348 4532 MK Terneuzen Frank en Henry John en Kaylee Tristan Rayna Jailynn Zaterdag 3 maart is er vanaf 9.45 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtig heid aanvangt. Vrijdag 2 maart van 19.00 - 19.30 uur kunt nog afscheid van Addy nemen in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Ter Schorre', huisje A27voor de liefdevolle verzorging. Dag lieve je was altijd zo trots op ons. We zullen je nooit vergeten. T? Tristan C? Rayna Q? Jailynn T2 De tijd gaat voort, alleen in gedachten kijken we terug. bedankt voor al je goede zorgen, warmte en aandacht voor ons. Personeel Slagerij Geelhoedt In verband met de uitvaart van Addy zijn wij zaterdag 3 maart de gehele dag Terneuzensestraat 21, 4543 BM Zaamslag Selamat jalan sobat Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft, moeten wij u met droefheid mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze dierbare vader, schoonvader, opa en opa stok echtgenoot van Elizabeth Maria Provoost Wissenkerke, 21 januari 1926 t Breskens, 26 februari 2018 Breskens: E.M. Flikweert-Provoost Bellingwolde: Jaap Flikweert en Suus Anne de Bruin Rogier Michelle en Bart Yvonne Cissy en Leroy Silas Sint Kruis: Anneke en Hubert Paridaen-Flikweert Stephanie en Thomas, Théodore Rosalien en Bert, Isa en Julie Leonard en Dieuwertje Terneuzen: Tonni Gubbens Westlandstraat 4-319 4511XX Breskens De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 3 maart om 13.00 uur in de SoW-kerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de nieuwe begraafplaats aan de Rijksweg te Breskens. Gelegenheid tot schriftelijke condoleance in de kerk. Wilt u indien u geen uitnodiging ontvangen heeft, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot onze spijt is overleden onze oud-voorzitter en erelid Vele jaren was hij voorzitter van onze vereniging. Wij zullen zijn inzet en betrokkenheid missen. Wij wensen zijn kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van Vogelvereniging De Cultuurvogel Oost-Souburg, 28 mei 2011 •VW SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45