OvarJaderj "N Hendrik Jan Rollof Rinus van der Starre 12 FAMILIEBERICHTEN Ronny Napoleon Goethals Ronny Ronny Goethals - Henk - Q fT1ens9n.inq.nl Jan Adriaan Bolleman Ivonne Gerarda Marie Reijns - Yvon - echtgenote van George Alphons Joseph Elegeert 1 Ossenisse, 1-4-1937 t Terneuzen, 25-2-2018 HulstGeorge Elegeert Geldrop Veronique en Theodoor Matthijs, Marijn HulstDominique en Birgit Annemiek HulstPascal en Monique Thom, Roos Correspondentieadres: Zeesluis 3 4561 JR Hulst Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 1 maart van 19.00 - 19:30 uur in Uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 te Hulst. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 2 maart om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. De crematie zal in stilte plaatsvinden. &>aJtAcuHna Jcmna ^Öieieman - Cathrien - Enige en algemene kennisgeving Dinie Cové t Rinus Rinus van der Starre kijk ook op woensdag 28 februari 2018 Omdat er liefde is, bestaat er geen voorbij... Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn man, onze lieve papa en schoonvader echtgenoot van Claudine de Taeye Eeklo, 18 januari 1961 Aardenburg, 25 februari 2018 Aardenburg: Claudine Goethals-de Taeye Breskens: Evelien en Stefan G roede: Ruben en Ma rijn Correspondentieadres: Voorstraat 7, 4527 GM Aardenburg De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 3 maart om 10.30 uur in de kerk aan de Weststraat te Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring op de r.-k. begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 9.45 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen Samen is een groot gemis, als Samen er niet meer Is... We leven intens met jullie mee en wensen jullie veel kracht toe om dit grote verlies te verwerken. George en Maria Lieneke, Iman en Pleun Steven en Marieke Jasper Niek en Eveline Lynn Isa Wij zouden jullie willen troosten Bij dit overstelpende verdriet Maar we kunnen alleen maar zeggen Veel sterkte en medeleven Wij vergeten Ronny niet... Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder persoon Eddy Marleen, Rudy Anja, Danny Sonja, Danny Annie Totaal verslagen hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze medewerker en collega Wij hopen dat Claudine en kinderen de kracht zullen vinden om dit verlies te dragen. In gedachte zijn wij bij hen. Directie en collega's Stork Thermeq Moerdijk, 28 februari 2018 Je was een man van weinig woorden, herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Zo bescheiden heb je geleefd, zo bescheiden ben je gestorven. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en eenzaamheid is van ons heengegaan onze neef Boerengat, 17-9-1946 t Hoek, 24-2-2018 Een man van de tijd, is overgegaan in eeuwigheid. Elly van Tatenhove-de Ritter Daan van Tatenhove Correspondentieadres: Van Wuijckhuiseweg 3A 4542 RW Hoek Geheel in overeenstemming met Jan zijn wens, hebben wij in besloten kring afscheid genomen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van woonzorg centrum Vremdieke', voor de liefdevolle verzorging. Axel, 20-9-1929 Correspondentieadres: Zuidsingel 28 4571 HP Axel Axel, 17-2-2018 Jan Dieleman Nooit meer zal je door de tuin lopen, waar iedere bloem en iedere plant, getuigde van je zorgende hand. Nu gaat de hemeltuin voor je open. Bedroefd en verslagen, maar wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van mijn zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma. We zijn dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding, die we van jou mochten ontvangen. In kleine kring hebben we afscheid genomen van mijn dierbare zus Na een kort ziekbed is van ons heengegaan levenspartner van Rotterdam, 2 januari 1928 Terneuzen, 25 februari 2018 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Newtonstraat 10 4532 KH Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen zal plaatsvinden op zaterdag 3 maart om 13.00 uur in het Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de dienst is er gelegenheid om met elkaar herinneringen op te halen in de condoleancekamer van het crematorium. Rust zacht, we zullen je nooit vergeten. De buren uit de Anjerstraat, Kloosterzande. Marti en Dolores), Bennie lngrid, Jo José Geschokt en verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid en actief vrijwilliger van de vereniging Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. T ennisver eniging Vogelvlucht Vogelwaarde Als iets liefs je verlaat, blijft de liefde over. (Schoon)vader van onze vrienden Tonny en Dennis Dapper en sterk Wij wensen Wies, Tonny en Dennis, Nino en Fuensanta, Jens, Benthe en Miquel en de familie heel veel sterkte, liefde, troost en kracht toe in deze moeilijke tijd. Stefan, Lonny, Emma, Tino, Jim, Tijn, Roy, Aukje, Jos, Patricia, Luca, Noah, Amy, Elmer, Petra, Kai, Mika, Jordy, Marscha, Livia, Jolie, Petra, Emelie, Rosalie, Jurgen, Daniëlle, Cas, Puck, Gino, Cindy, Linde-Louise, Anneroos

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44