O üysrJailan 1 rjlgnsgn.inq.niFAMILIEBERIC13 Licia Boeije Augustinus Bernardus Corijn Rinus Jan Jacobus Marcus Straub Jacinta Buzeijn - Ingels Ronald van de Gruiter Ronald van de Gruiter Gust Karien De Decker Marinus van der Starre - Rinus - We gaan je missen. Lou JeannekeAdri Marij, Piet Jenny, Gwenny Yuri, Alex Suzanne, Irene en Harm, Jef Maarten Kruithof dinsdag 27 februari 2018 De mensen van voorbij, zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij zijn in een ander weten. Bij God mogen ze wonen, daar waar geen pijn kan komen. De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. In dierbare herinnering berichten wij u het overlijden van weduwe van M.C. de Bokx f 23 maart 1978 levenspartner van L.D. Vanhijfte f 3 januari 2013 Axel, 9 februari 1925 f Hoek, 26 februari 2018 Familie Boeije Familie Vanhijfte correspondentieadres Irisstraat 44a 4542 EG Hoek De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 2 maart om 13.30 uur in Zorgcentrum 'Vremdieke', Irisstraat 30 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Nieuwe Kerkstraat te Sluiskil, waarna er gelegenheid is elkaar te ontmoeten in restaurant 'Dallinga', Nieuwe Kerkstraat 5. Dank aan het personeel en vrijwilligers van 'Vremdieke voor de liefdevolle aandacht die jullie hadden voor Licia, in het bijzonder team 'Noordhoek - Schriftelijke condoleance - Ontroerd hebben we vernomen dat onze geliefde voormalige teamleidster van ons is heengegaan. Ze was een voorbeeld voor ons ailen en we zullen haar erg missen. We wensen Ronald en de kinderen, heel veel kracht toe om dit verlies te verwerken. namens haar collega's in Coensdike te Aardenburg Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van Ronald was vanaf de oprichting van ons bedrijf lid van de Raad van Advies We zullen zijn deskundigheid, inzet en betrokkenheid missen. Wij wensen Mieneke, kinderen, familie en medewerkers veel sterkte toe. ZeeuwseVisveilingen, Directie en personeel Ons bereikte het droevig nieuws van het onverwacht overlijden van Wij wensen zijn familie en allen die hem dierbaar waren veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers United Fish Auctions N. V. 23 februari 2018 De wil was er nog, de kracht niet meer. Met dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij met grote droefheid kennis, dat na een kort ziekbed toch nog plotseling van ons is heengegaan, onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader weduwnaar van Olga Martens Biervliet, Oostburg, 26 april 1931 23 februari 2018 Terneuzen: Lina Corijn Axel: Miranka Corijn en André Boer Oostburg: Erica Kosten-Corijn en Adrie Kosten Terneuzen: Erwin Corijn en Sandra van Santen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Schorpioen 11,4501 HA Oostburg De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 2 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats te Oostburg. Gust is opgebaard in het mortuarium van het Sint Antoniusziekenhuis te Oostburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 28 februari van 19.00 tot 20.00 uur. Gelieve schriftelijke condeleance. Rust nu maar uit je hebt je strijd gestreden. Ie hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden, En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze dochter, zus, schoonzus en tante echtgenote van Luc Verstraete In de leeftijd van 63 jaar Eede: Luc Verstraete Maldegem: Agnes De Decker-De Baets Familie De Decker, kinderen en kleinkinderen Familie Verstraete, kinderen en kleinkinderen t AZ St.-Jan Brugge, 25 februari 2018 Rijksweg 19,4529JAEede Er is gelegenheid tot begroeting en afscheid nemen op woensdag 28 februari en donderdag 1 maart van 14.00 u tot 18.30 u bij uitvaartverzorging De Nachtzon, Aardenburgkalseide 296 te Maldegem. De afscheidsdienst vindt plaats in besloten kring in aula De Nachtzon. Na de crematie volgt de bijzetting van de as op de begraafplaats te Eede. Dit bericht geldt als enige kennisgeving. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Ik heb het leven liefgehad, jullie allemaal evenzeer. Graag was ik hier nog wat gebleven, maar helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve zorgzame man, onze pa en opaatje echtgenoot van Marie-Louise van Damme in de leeftijd van 71 jaar. Marie-Louise van der Starre-van Damme Nino en Fuensanta Jens Benthe Miquel Tonny en Dennis 25 februari 2018 Azaleastraat 3 4581 BP Vogelwaarde De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 3 maart om 10.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. - schriftelijke condoleance - Mede namens mijn moeder, mijn zussen, broers, schoonzussen, zwagers, neven en nichten geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man Hij overleed in de leeftijd van 71 jaar. Marjan Straub-Steenis 19 februari 2018 Weidezicht 19, 4462 VK Goes De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid hebben we kennisgenomen van het bericht dat op 21 februari 2018 is overleden onze oud-medewerker en collega Maarten is 84 jaar geworden. Op 1 juli 1973 kwam Maarten in dienst van de raffinaderij en is tot aan zijn pensionering in juli 1993 werkzaam geweest in het toenmalige Manufacturing Department. Wij herinneren ons Maarten als een betrokken en gemotiveerde collega die de aan hem toebedeelde taken altijd met verve heeft uitgevoerd. Wij wensen zijn dochter, schoonzoon en verdere familie veel sterkte bij de verwerking van dit grote verlies. Directie en medewerkers Zeeland Refinery N. V. Vlissingen-Oost COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45