Yi Van Belzen is het goudhaantje Bouzambou redt punt Corn Boys is eindelijk van de hatelijke nul af 17 iil'uüüi ïii.2!!"! Geen beste keus, zou blijken. An- dré Siereveld schoof door naar het middenveld, maar de aanvoerder We hebben onze dip gehad met twee nederlagen, nu voeren we de druk op kon zonder steun weinig uitrich ten tegen de superieure tegen stander. De Boys had zijn beste fase een kwartier voor rust. Het leverde de aansluitingstreffer op via een strafschop van Siereveld, gegeven door scheidsrechter Kaptein, na dat Niek Hamelink werd gevloerd door De Meeuwen-aanvoerder Vincenzo Lorello. Eikenhout vond het enige minpunt dat zijn ploeg verslapte. „Voor de rest hebben we een prima wedstrijd gespeeld." Hiensch voerde in de rust twee wissels door. Bart Gort, die was geslachtofferd vanwege de tactiek, en Urmeion Martis, die door privé-omstandigheden de laatste weken weinig had getraind, kwa men in het veld. Zij stonden er koud in toen Dek de 3-1 maakte. Het leek een afgang voor de Boys te worden toen Lorello na een af geslagen hoekschop de 4-r maakte en vlak daarop invaller Pim Francke een vrije trap van Jordan Francke met het hoofd verlengde tot treffer: 5-1. Dek en De Nooijer waren toen al gewisseld, net als de geblesseerde Siereveld. Zijn team genoot Bart van Fraeyenhove deed uit een vrije trap iets terug. Martis, die evenals Gort goed inviel, zag daarna zijn inzet gekeerd worden op de doellijn door Maas Boogaard. De degradatiezorgen blijven voor de Boys. Hiensch krijgt ook binnen de club de nodige kritiek vanwege de slechte resultaten. Zo is er onbegrip over zijn spelers keuze. Waarom doet hij bijvoor beeld geen concessies aan Martis, door de spits in de basis te laten starten? „Ik heb een gesprek gehad met Urmeion. Dat gaat goed ko men. Zorgelijk is ook het gebrek aan beleving en strijd bij zijn spe lers, maar Hiensch gelooft stellig dat het nog goedkomt. Het contrast met De Meeuwen is groot. Eikenhout: „Er zit zoveel beleving in deze groep. We heb ben de dip gehad met twee neder lagen. We voeren nu weer de druk op naar de rest. Ik zie Arnemuiden als de gevaarlijkste outsider." Terneuzense Boys-De Meeuwen 2-5 (1-2). 4. Delano Langezaal 0-1, 10. Menno de Nooijer 0-2,35. André Siereveld 1-2 (strafschop), 46. Robin Dek 1-3, 68. Vincenzo Lorello 1-4, 70. Pim Francke 1-5, 80. Bart van Fraeyenhove 2-5. Scheidsrechter: G. Kaptein (Hoedekenskerke). Aan tal toeschouwers: 150. Arnemuiden-Prinsenland 2-1: Ar nemuiden kwam uit een door Yannick Schaier benutte straf schop op voorsprong, maar Prin senland kwam nog voor rust via Dennis de Geus op gelijke hoogte. Het duel oogde, mede door de straffe wind, behoorlijk romme lig. In de tweede helft trok Arne muiden toch de overwinning naar zich toe. Uit een fraaie voorzet van Jarco Boogaard scoorde Leon van Belzen de winnende treffer. MZC11-SSV65 1-1: „Wij hebben twee punten verloren. We waren voor rust de betere ploeg en SSV na de rust", sprak MZC-elftallei- der Walter de Jonge. Na een hal fuur spelen schoot Masoud Os- mani een voorzet van Sven Heij- boer in de kruising. MZC'11 kreeg een paar kleine kansjes. De tweede helft ging het bij een vrije trap mis voor de thuisploeg. „Een ongelukkig moment. Iedereen dacht dat de vrije trap nog niet ge nomen was. Onze keeper Bart van der Wouden stapte iets vooruit en SSV scoorde", beschreef De Jonge de goal van Thomas Mattheijer. SSV'65 was met een bal op de lat daarna nog dichtbij de overwin ning, maar het bleef bij 1-1. tergebied binnen en schoot de 0-1 op het scorebord. In de 35ste mi nuut kon Hontenisse wederom jui chen, toen Dennis Malcontent voor de 0-2 zorgde. Dat was ook de eind stand. Oefenmeester Marco van Vlierberghe was na afloop gema tigd tevreden. „In de tweede helft sloop er gemakzucht in de ploeg, o- 5 had makkelijk gekund vandaag." Philippine-Victoria'03 0-2: De gast heren waren gisterenmiddag niet bij de les. Victoria'03 was brutaler, feller, sterker en effectiever. Tien minuten voor rust kwamen de Bra banders dan ook op een verdiende o-i-voorsprong, na klungelig bal verlies op het middenveld. Philip- pine had niks in de pap te brokke len en moest in de 61ste minuut de 0-2 incasseren. Acht minuten later kreeg Philippine dé kans om terug te komen in de wedstrijd. Yannick Vanhijfte zag zijn inzet echter op de paal belanden. bezoekers verschenen scherp aan de aftrap. Terneuzen nam initiatief en had het meeste balbezit. Tot kansen leidde dit echter amper. In de 25ste minuut kwam Steenber gen op voorsprong door een treffer van Toni Ngombojoao. Na de pauze was Terneuzen wederom de betere partij en kwam het ook langszij. Said Bouzambou was de gevierde man. „Een lange bal van Rico van Overmeren over de verdediging, ik liet 'm stuiteren en schoot hem binnen", reconstrueerde de link- spoot zijn goal. HVV'24-UVV'40 5-1: De thuisploeg had gisterenmiddag weinig moeite met UW'40. Door doelpunten van Roy van Dorsselaer, Jeroen Maas (2), Jasper Sponselee en Joshua Geertsen won HVV'24 met maar liefst 5-1. Trainer Pieter Ongena was na afloop zeer te spreken over zijn ploeg. „Het uitvoeren van opdrach ten was goed vandaag. Met een nieuwe speler, Sinan Coban, had den we een aanspeelpunt in de voorste linie. Ik ben oprecht blij met het vertoonde spel en we heb ben laten zien dat we een hogere plek ambiëren." In de vijfde klasse A van het zon dagvoetbal werden gisteren maar twee wedstrijden gespeeld: Aar- denburg-SDO'63 en Corn Boys- Biervliet. Het eerste duel eindigde in 1-0, het tweede in 0-0. Voor Corn Boys betekende het doel puntloze gelijkspel het eerste winstpunt van dit seizoen. De Sassenaren moesten daar twaalf wedstrijden op wachten. Corn Boys-Biervliet 0-0: Biervliet was qua voetbal de bovenliggende partij en zorgde met een aantal schoten van afstand ook voor de meeste dreiging. Corn Boys speelde echter met een voorbeel dige inzet en verdiende alleen op basis daarvan al een punt. Naar mate de wedstrijd vorderde werd Biervliet steeds wanhopiger, het bleef dus bij de brilstand. Aardenburg-Corn Boys 1-0: Beide ploegen hielden elkaar lang in evenwicht en gelet op het ge ringe aantal uitgespeelde kansen werd als snel duidelijk dat het aantal doelpunten op de vingers van één hand te tellen zou zijn. Uiteindelijk trok de thuisclub aan het langste eind. Tien minuten voor tijd bepaalde Jeroen de Bart de eindstand op 1-0. IliliSS"!, iTCjvaHii maandag 26 februari 2018 2V uit winterdepressie - Daan Eikenhout Liefst vier van de vijf doel punten van De Meeuwen vie len uit een standaardsituatie. De gevaarlijkste man daarbij was Jordan Francke. Hij was bij alle vier die doelpunten di rect betrokken. Arnemuiden deed zaterdag goede zaken in de tweede klasse E van het zaterdagvoet bal. De Walcherse ploeg bleef ook in de derde competitie wedstrijd van 2018 zonder pun tenverlies, want voor eigen pu bliek werd Prinsenland met 2-1 verslagen. Daardoor klom de ploeg uit het vissersdorp naar de tweede plaats op de rang lijst. Die positie had SSV'65 ook in handen kunnen hebben, naar MZC'11 stak daar een stokje voor. In Zierikzee werd het 1-1. Klaas Verspoor Vlissingen Arnemuiden staat met 25 punten op plek twee. Zwa- luwe en SSV'65 hebben evenveel punten. A Tom Kuitems (SSV'65, midden) doet een uiterste poging de bal te veroveren, foto dirk-jan gjeltema Steenbergen-Terneuzen 1-1: De Eddy van der Hooft Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49