]n jfefioriyni COLOFON Familieberichten (T1ensenLinq.nL OvarJüdüri 26 FAMILIEBERICHTEN Irène Louise Bogaard Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Q fïlensen inq.nl Tini bndestem.nl/familieberichten Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande kijk ook op maandag 26 februari 2018 Verdrietig delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn geliefde moeder, oma en ons omaatje weduwe van Andreas Petrus Verbraeken 31 januari 1926 Sluis 23 februari 2018 Sluis: Lies en Frits Staal-Verbraeken Ingrid en Rudi Anouk en Stijn Elisa, Floor Eli net Nadia Manon Correspondentieadres: Kaai 34 B, 4524 CK Sluis Een speciaal woord van dank aan alle (oud) medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord Sluis. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 28 februari om 10.30 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis. De begrafenis is aansluitend op de begraafplaats aldaar. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In liefdevolle herinnering 26 februari 2015 26 februari 2018 Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend. Plotseling uit ons leven verdreven, blijf je in onze harten leven. Adri, Diana, Nicole en Marco van Wijck SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenbndestem@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Op bndestem.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Naam Plaats volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 26