üi/sr leden Johanna Hermina de Witte 1 rHgnsgn.inq.nlFAMILIEBERIC25 Jacobus Pattist Jacinta Buzeijn-lngels Irène Louise Bogaard Leendert Cornelis van Tatenhove George Johannes van Dorsselaer Ko Heden bereikte ons het bericht dat is overleden de heer J. Pattist oud-medewerker huishoudelijke dienst van het Zwin College, alsmede scholen die hiervoor de basis hebben gevormd. Wij wensen zijn levenspartner en familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens alle geledingen van het Zwin College te Oostburg, F.C.M. Neefs, bestuurder/algemeen directeur Ronald van de Gruiter De strijd is gestreden, je ogen vallen dicht, voor ons blijft in herinnering, je vriendelijk gezicht. Na een goed leven en een korte strijd hebben wij afscheid genomen van mijn zorgzame broer en onze oom in de leeftijd van bijna 81 jaar. J.J. Pijpelink-van Tatenhove W. Pijpelink t Jan en Ria Lonneke en Jairo Queenie Qiana Quintischa 23 februari 2018 Correspondentieadres: Irisstraat 34 4542 EG Hoek Woensdag 28 februari is er van 19.00 - 19.30 uur gele genheid afscheid te nemen van Leen in de torenkamer, in het kerkgebouw van de Protestantse Gemeente, Langestraat 6 te Hoek. Donderdag 1 maart zal om 14.00 uur de dienst van Woord en gebed worden gehouden in de kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in de kerk. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van ZorgSaam Thuis Hoek en de vrijwilligers van 'Stichting Hospice Zeeuwsch-Vlaanderen', voor hun goede zorgen. Niets is sterker dan de liefde die van haar voor ons die van ons voor haar Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij thuis, zoals we dat graag wilden, afscheid moeten nemen van mijn liefhebbende en zorgzame echtgenote, onze lieve moeder, oma liefje, schoonzus, tante en nicht ruim 63 jaar getrouwd geweest met Wim Westbroek Neede, Sas van Gent, 22 juni 1926 24 februari 2018 Sas van Gent Wim Westbroek Sulistrowice, Polen Alice en Reinder Prak-Westbroek Laura en Ivo Roeland en Lisanne Badhoevedorp Dick Westbroek en Mieke Reinders Wim en Nicole Bram Hei- en Boeicop Saskia en Erik Houtman-Westbroek Bente en Patrick Laurens Anne-mijn Krimpen a/d Lek Sandra Westbroek Wij zijn Buurtzorg team Sas van Gent zeer dankbaar voor de liefdevolle, professionele verzorging en ook huisartsenpraktijk Sas van Gent zijn wij zeer erkentelijk voor alle aandacht en zorg. Corre spondentieadres Stevensstraat 14, 4551 CK Sas van Gent Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op donderdag 1 maart om 19.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op vrijdag 2 maart om 11.00 uur in de PKN kerk, Louisastraat 43 te Sluiskil waar gelegenheid tot condoleren is om 10.30 uur voordat de dienst zal plaatsvinden. Aansluitend nodigen wij u uit voor koffie in de Ark van de PKN kerk. De crematie zal in stilte plaatsvinden. U kunt ook condoleren op: www.degeslooteneboom.nl/online-condoleanceregister In plaats van kaarten Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve pa, opa en over-opa weduwnaar van Celina Maria Theresia Schuerman Hij overleed in de leeftijd van 91 jaar. St. Jansteen: Ineke en Johnny Raes-van Dorsselaer Benjamin en Kimberly, Tess Zuiddorpe: Monique en Werner Weemaes-van Dorsselaer Sanne en Alwin 23 februari 2018 Correspondentieadres: Oude Drydijck 33, 4564 CT Sint jansteen De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 27 februari om 13.30 uur in de kapel van O.L. Vrouw ter Eecken te Kapellebrug. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in Gemeenschapshuis De Warande, Wilhelminastraat 43 te Sint Jansteen. maandag 26 februari 2018 Groot mens, warm hart, zoveel liefde en nu zoveel verdriet... Met heel veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van mijn lieve levenspartner levenspartner van Clara Blomme weduwnaar van Toos Visser Retranchement, Terneuzen, 3 maart 1936 20 februari 2018 Oostburg: C. Blomme Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Burgemeester I. van Houtestraat 22,4501 CE Oostburg Het afscheid van Ko heeft in besloten kring plaatsgevonden. Soms is er zoveel wat we voelen Maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Wij wensen Ronald, Boukje en John, Sanne en Marte, Manon en Serge, Isha en Hristo heel veel sterkte met dit verlies. Albert en Anita Bianca en Kurt, Joy en Wout, Yasmine en Niels, Martijn, Lorenzo Miranda en Mathieu, Lisanne en Jardi, Kevin en FaithNathalie, Vivian Mark en Delphine, Sem, Esmee, Giel Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde directeur en werkgever Wij wensen zijn vrouw Mieneke, kinderen en overige familie zeer veel sterkte toe. Medewerkers Zeevisgroothandel G. van de Gruiter en Zn. Middelburg, 26 februari 2018 Verdrietig delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn geliefde moeder, oma en ons omaatje weduwe van Andreas Petrus Verbraeken 31 januari 1926 Sluis 23 februari 2018 Sluis: Lies en Frits Staal-Verbraeken Ingrid en Rudi Anouk en Stijn Elisa, Floor Eli net Nadia Manon Correspondentieadres: Kaai 34 B, 4524 CK Sluis Een speciaal woord van dank aan alle (oud) medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord Sluis. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 28 februari om 10.30 uur in de H. Johannes de Doperkerk te Sluis. De begrafenis is aansluitend op de begraafplaats aldaar. Wilt u, indien u geen uitnodiging heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25