OvsrJadsr) J? Ai, 24 FAMILIEBERICHTEN A Theodorus Kloet .lm Wk Maria Gjooris - Schout Theo Cornelis Jan Janse Q fT1ens9n.inq.nl maandag 26 februari 2018 Neeltje Jannetje Davidse - Hoogesteger Nel Nel Davidse - Hoogesteger Adriana Vlaming - Pekaar Vaar-wel Ons boegbeeld van het eerste uur Theo Kloet is overleden Zijn inzet vanaf 1990 als scheepstimmerman, als bootsman, als schipper en als gastheer van opze stichting zullen wij nooit vergeten. Je was lange tijd het gezicht van de SBH. Een goede laatste reis Reus, dank voor alles. Medewerkers en bestuur Stichting Behoud Hoogaars - Cees - Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Anton Steijn P. Steijn L.J. Steijn-Jobse P.J. de Rijke-Steijn P. de Rijke C. Steijn J. Steijn-van den Driest neven en nichten in herinnering in herinnering in herinnering in herinnering Middelburg, 23 februari 201S kijk ook op Als een zonnestraal heb ik je ontmoet Als een zonnestraal heb je ons verlaten En nu blijf je als een zonnestraal voor altijd in ons hart Mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en over-oma is op 73-jarige leeftijd overleden. 2 december 1944 20 februari 2018 Ben van de Voorde Lady en Kaylee John en Carola Dominique en Martin, Jackson, Juarez Rory en fanine Edwin en Moretta Nassaulaan 267 4332 XS Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met verdriet, maar trots op haar, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Wat zullen we je missen. Jan en Hetty Robër Kinderen en Kleinkinderen Jennie Castenmiller - Hoogesteger Willem Langerak Moniek en Robbert Verhagen Maikel en Ramon Anouk en Jason Blommaert Aemy, Kjell en Loïs 3-faar rozen zuCCen Bloeien Na een huwelijk van 64 jaar is na een zeer kortstondig ziekhed, geheel onverwacht, in mijn armen overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder *3 april 1929 t 23 februari 2018 yiissingen Dirk Qooris Qoes IngridMaria Qooris Nleuten Thijs en Caroüen JTulstman Luca, Sophie en Olivier Xloetinge Xim en Thijs Maas Julian JNïjkerk 'Dirk JAnthony en Judith Qooris Amsterdam Michelle Qooris en Mickey 'Bastiaens Mare Qooris Nijkerk yiissingen Merantina Quaegeheur - Schout Roger Quaegeheur t Roh JAnne-Marie De crematie zal in Besloten familiekring p laatsv inden. Correspondentieadres: D. Qooris BoulevardBankert 370 4382 JAC yiissingen Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor mij heeft betekend, geef ik u kennis dat is overleden mijn lieve, zorgzame moeder sinds 31 mei 2001 weduwe van Cornelis Vlaming in de leeftijd van 95 jaar. Biem Vlaming Krabbendijke, 23 februari 2018 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: de Meulemeesterstraat 4 4401 KD Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door ds. L.C.P. Deventer, zal gehouden worden op donderdag 1 maart om 13.30 uur in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegenheid tot condoleren. Mijn bijzondere dank gaat uit naar de huisartsen van Yerseke, de medewerkers van Allévo en Ter Weel te Krabbendijke voor hun goede zorgen en betrokkenheid. Verdrietig, maar in alle rust hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Zierikzee, 20 juni 1938 Oost-Souburg, 23 februari 2018 Henny Kloet-Strijk Ronald Kloet Sandra en Loek ter Horst Marco en Cindy Flameling Erik en Karin Flameling Sandra Flameling en Bert Harinck en kleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg en naar dokter Van den Driest voor hun inzet en goede zorg. Burgemeester Stemerdinglaan 152 4388 KC Oost-Souburg De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op donderdag 1 maart om 14.00 uur in kerk De Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Komt herwaarts tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Mattheus 11:28 Met veel verdriet delen we u mee dat op de leeftijd van 78 jaar overleden is mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overgrootvader Middelburg, 30 december 1939 Terneuzen, 24 februari 2018 Hij is door zijn Vader Thuisgehaald. P. Janse-Sturm Heieen Leo van Bochove Sander Lisette Robin Brandon Mare Linda Joëlle Meivin Bert Marry Janse Job Luuk Cato Frank Heieen Janse Olivier Jacqueline en Takaaki Hara Keichi Eley Nina Antoni Gaudipark 102 4382 KD Vlissingen De rouwdienst vindt plaats op donderdag 1 maart om 10:45 uur in de Marnixkerk, Marnixplein 41 te West-Souburg. Voorafgaand aan de dienst is er van 10:00 tot 10:30 uur gelegenheid tot condoleren. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 24