EtefiiSbiJiuiF'ins' k FAMILIEBERICHTEN 27 Maarten Arie Kruithof _Y Maatje van de Guchte-Sandee COLOFON Familieberichten familieberichten Q ITIensen inq.nl /T v_ Piet van der Linden r~ Piet van der Linden 9 Koos de Rijke-Meertens Paulus Dees - familieberichten zaterdag 24 februari 2018 kijk ook op Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Piet heeft als Teeltadviseur de relatie met zijn telers altijd met veel persoonlijke toewijding onderhouden. Hij wist hierdoor de belangen van de onderneming en die van onze graszaadtelers met elkaar te verbinden en legde hiermee een basis voor een succesvolle en langdurige samenwerking. Als manager Field Production heeft hij in het afgelopen jaar zijn team op inspirerende wijze geleid in uitdagende omstandigheden. Wij verliezen in Piet een zeer betrokken collega en lid van ons managementteam. Wij zijn hem voor zijn bijdrage aan onze onderneming en aan de graszaadteelt in zijn gebied veel dank verschuldigd. Wij wensen zijn gezin, familie en naasten veel sterkte en kracht om dit verlies te verwerken. Directie en collega's DLF B.V. Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze collega en leidinggevende Piet heeft meer dan 15 jaar met ons samengewerkt, eerst als Teeltadviseur en het laatste jaar als onze manager. Hij was een fijne collega die ons vaak met raad en daad heeft bijgestaan. We herinneren hem ook als een motiverende leider die niet op de voorgrond trad en die altijd aandacht had voor ieders persoonlijke situatie. Wij zullen hem erg missen. Roger Boogaert, Wim Remijn, Jan Ros, Arie de Keijzer, Jan Vogelaar, Meeuw de Bruijne, Jo Vermue, Martin Steenhart, Klaas-Jan Priem De vlag hangt halfstok. "Wees blij met en voor mij." Strijen, 23 juni 1933 t Goes, 21 februari 2018 Echtgenoot van Lenie Kruithof - van Drongelen f Iris Tyro Het afscheid zal plaatsvinden dinsdag 27 februari om 15:00 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na het afscheid is er gelegenheid tot condoleren. Correspondentieadres: Commejanstraat 22 4437 AR Ellewoutsdijk maartenkrthf5@gmail.com 06-22067078 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Jacinta Buzeijn-Ingels Wij wensen Ronald, Manon en Serge, Boukje en john, Sanne, Marte en Isha veel sterkte toe met dit grote verlies Paz en Suzanne Menno en Eline Harm en Veroni Stijn en Wendy Tijs en Nadia Stephan en Lobke Marijn en Katrien Michel en Melanie Stijn en Jolanda Mario en Linda Caroline en Theo Niek en Sofhie i Wij hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Een kaart, telefoontje of bloemen, het was ons een troost in deze moeilijke tijd. Het is voor ons een liefdevolle herinnering dat Koos in haar leven voor veel mensen zoveel heeft betekend. Wij willen u daar dan ook hartelijk voor bedanken. Ad en Nancy, Ellen en André - Lars Mark Hoek, februari 2018 Voor de blijken van medeleven, die wij zowel persoonlijk als schriftelijk van u mochten ontvangen, na het overlijden van onze geliefde zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Jan Cornelis Pannekoek zeggen wij hartelijk dank. Het is ons tot grote steun geweest. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Bameveld, februari 2018 We danken iedereen hartelijk voor het tonen van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze vader en opa Het heeft ons goed gedaan. Familie Dees Zaamslag, februari 2018 Mede namens mijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind wil ik u bedanken voor uw hartelijk medeleven ons betoond tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. A. Bron - de Croock Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Oostburg, 24 febmari 2018 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze (schoon)zus en tante zeggen wij u hartelijk dank. Familie Sandee Terhole, 24 febmari 2018 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 1 6.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 63