üyarJsdsn 26 FAMILIEBERICHTEN Johanna Maria (Jo) van den Broeke -'t Gilde Michaël Alouisius Cambeen Marcel Guus Peters Q fïlensen inq.nl Omer Johannes Moens Jacinta Maria Emilia Ingels Elsa Maria Louisa van de Poele Dag lieve moeder, dag oma nu moet je gaan Al het werken en alle zorgen, het was goed, het is nu gedaan. Bedroefd, maar met een goede herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, en dankbaar dat haar een verder lijden is bespaard gebleven, delen wij mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder en trotse oma weduwe van Anthonie van den Broeke 17 augustus 1927 f 22 februari 2018 Maasbree: Ton en Rudy van den Broeke-Smeets Je He Inge Sander Precious Temeuzen, Rodenbachstraat 67 Correspondentieadres: De Ortolaan 5 5993 HC Maasbree De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 1 maart om 11.00 uur in de aula op de Zuider begraafplaats, Bellamystraat 28c, 4532 CP te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis bent u welkom in de koffiekamer van voornoemde aula voor een informeel samenzijn. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Vele jaren ben jij bij ons gebleven, voor gezin en kinderen alles gegeven. 't Was een leven van grote werkzaamheid, altijd opnieuw weer tot weldoen bereid. God riep je weg uit dit aards bestaan, eeuivig dank voor watje voor ons hebt gedaan. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve, zorgzame pa, opa en overgrootvader echtgenoot van Annie d' Hondt Hij overleed in de leeftijd van 78 jaar. St. Jansteen: Annie Heikant: Jolanda en Freddy Eline en Kurt, Kobe Jeroen Hulst: John en Chantal Tim Judith Carmen Vogelwaarde: Michel en Jessica 22 februari 2018 Wilhelminastraat 118, 4564 AB St Jansteen U kunt afscheid nemen van Marcel in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 28 februari van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 1 maart om 15.30 uur in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium. Enkel schriftelijk condoleren. Geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Vrede en alle goeds Eduardus Marie Verdurmen 'n Strijder in hart en nieren de strijd om los te laten En nu... Het is goed zo. Have I told you lateley that I love you echtgenoot van Annemiek Peters-zur Lage Hij overleed in de leeftijd van 64 jaar. Annemiek Eva en Danny, Ward, Staf Esther en Rick, Rafaëlla, Nayra, Silvana, Thijs, Noa, Joël, Julia Janneke en David, Sarah, Judah, Lisah Michaël en Nicky Joshua 21 februari 2018 Molenstraat 91, 4543 CN Zaamslag kijk ook op zaterdag 24 februari 2018 Toen kwam die onverwachte dag, de dag dat de stilte kwam... Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat van ons is heengegaan mijn lieve man, pa, schoonvader, onze opa en ouwe opa Sluis echtgenoot van Annie Vermeesch Aardenburg, 19 september 1928 t Sluis, 21 februari 2018 Sluis: Annie Moens-Vermeesch Waterlandkerkje: Marian en Willem Dekker-Moens Dordrecht: Isabella en Thijs Nienke, Bas Waterlandkerkje: Frans en Inge Finn, Raff Waterlandkerkje: Patrlck Correspondentieadres: Klein Brabant 18, 4508 NG Waterlandkerkje Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord en aan dokter Slock voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 27 februari om 10.30 uur in de Johannes de Doperkerk te Sluis. Aansluitend is de begrafenis aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Floe moeilijk is 't vechten en dan met zoveel kracht. Maar ondanks het verlies van de strijd om het leven heb je ons ontzettend veel geluk en liefde gegeven. De lege plek, het doetzo'n pijn maar in gedachten zul je altijd bij ons zijn. Heel verdrietig zijn wij, dat we afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze mama, schoonmoeder en allerliefste oma echtgenote van Ronald Buzeijn in de leeftijd van 63 jaar Aardenburg: Ronald Buzeijn Oostburg: Manon en Serge Isha en Ftristo Aardenburg: BoukjeenJohn Sanne, Marte 22 februari 2018 Correspondentieadres: Burchtstraat 28, 4527 CH Aardenburg Een bijzonder woord van dank aan afdeling B2 van ziekenhuis de Flonte, dokter van Dijk en dokter Goethals voor de zeer liefde- en begripvolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 1 maart om 10.30 uur in de katholieke kerk aan de Weststraat te Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring aldaar. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Na een leven dat gekenmerkt werd door liefde, geloof en strijdbaarheid is overleden onze lieve ma, oma en omi weduwe van SintJansteen, 14 november 1924 t Terneuzen, 22 februari 2018 IJzendijke: Peter Verdurmen Sonja Verdurmen-Filius Neil en Jamila Oost-Souburg: Maria de Wit-Verdurmen Ton de Wit Marijke en Sander, Sep, Mas Roos en Adriaan Detmold (D): Jacinta Versteegh-Verdurmen Bob Versteegh Arjan, Hadewych Groede: Godelieve de Feijter-Verdurmen Johan de Feijter Iris en Thijs Willemijn en Maarten Biervliet: Frans Verdurmen Stefan de Kooning IJzendijke: Johnny Verdurmen Laura Re Lorenzo, Riccardo 4515 BK IJzendijke, Prinsessenstraat 1 De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 27 februari 2018 om 10.30 uur in de Mauritskerk, Kerkstraat 2, 4515 CC IJzendijke, waarna de begrafenis volgt op de begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 62