Ifc II T/D/N Back to the good old days in Brogum HAARWERKEN 7 Brogum stapt 10 maart terug in de tijd. Naar de jaren 70 en 80, toen ze volgens oude rot KoWillemsenog échte dansmuziek maakten. Back to the Good Old Days. Dick Nieuwenhuis Een vernieuwde badkamer al mogelijk in 2 weken! De geheimen van zilveren boeksloten In de 'goeie oude tijd' kende Zierikzee nog drie discothe ken, waar de jeugd tot diep in de nacht uitging. „Toen maakte je in het weekend nog gewoon een rondje door de stad", vertelt Ko Willemse. „Je be gon in Old Dutch en daarna ging je naar de Steeg of Mirabel. Want die waren tot vijf uur open." Net als veel leeftijdsgenoten ver langt Willemse vaak terug naar die periode. „En dan vooral naar de muziek. Die was vele malen beter dan die doorsnee bagger van te genwoordig. Nummers uit de ja ren 70 en 80 blijven terugkomen, ook nu nog. Luister maar eens goed naar de basis van een Deep- house-mix. Waanzinnig, dat wél! De tijd van toen wordt heront dekt." De gasten mogen vertellen hoe vaak ze trek hebben in iets vergelijkbaars Willemse draait zelf al een leven lang in disco's en (tegenwoordig) op feestjes en partijen. Begonnen in De Steeg, gevormd in grote Vlaamse clubs als het Feestpaleis in Beervelde, K-Brio in Maldegem en toen weer terug naar de Steeg podium; met zes blazers, een ritme-sectie van heb ik jou daar en een hele batterij aan gitaren. Die zijn bij elkaar minstens driehon derd jaar oud, maar ze pakken met het zelfde gemak nog steeds een zaal van dik tweeduizend man hé- lè-maal in. Ah, dat is fantastisch! Geweldig! Die energie in die mu ziek gaat nooit vervelen." Slaat het initiatief aan, dan is Willemse van plan er een terugke rend feest van te maken. „In die zin wordt dit de try-out. De gasten mo gen vertellen hoe vaak ze trek heb ben in iets vergelijkbaars. En dan kijk ik wat ik met Brogum kan rege len." onder uitbater Jo Meerdink. „Op 25-jarige huwelijken en meer van dat soort gelegenheden waar hoofdzakelijk een wat ouder pu bliek rondloopt, merk je aan alles dat ze helemaal gek zijn van de muziek uit hun jongere jaren. Als ik Relight myfire van Dan Hartman opzet, staat binnen de kortste ke ren de hele dansvloer vol en zingt iedereen uit volle borst mee. Dat was toen zo en dat gebeurt nog steeds. Kortom: één en al feest!" Zo zal het tijdens Back to the Good Old Days in Brogum ook gaan, verzekert Willemse. De heerlijkstefloorfillers zullen elkaar opvolgen, belooft hij. De avond wordt gevuld door dj's Rene Buijse (100% vinyl), Edwin van de Velde (het foute uur) en Mike (De Steeg). Dj Kostas opent de avond met een set ter nagedachtenis aan zijn vader Michel van Luijk, plaat jesdraaier van het eerste uur in het Zierikzeese uitgaansleven. Wil lemse zelf zorgt voor het toetje. „Ik heb vergunning tot drie uur 's nachts. Ook bijna ouderwetse openingstijden dus." De eerste 125 toegangskaarten gingen in de voorverkoop grif van de hand. Willemse houdt het maximum op 200 gasten. „Dan blijft er nog wat ruimte over om de boel in de juiste sfeer aan te kle den. Wat sta-tafels rond de dans vloer, er komt een vip-lounge, ge legenheid voor een hapje tussen door; het wordt zeker niet alleen zweten. Het moet vooral lekker re laxed zijn, maar dan in een omge ving die je helemaal mee terug neemt naar toen. Ik heb pas Tavares nog gezien. Dan staat er ook een band op dat Als ik Relight my f ire opzet, staat binnen de kortste keren de hele dansvloer vol Tegelzetbedrijf Hoge kortingen op alle showroom badmeubelen! Fersoonlijk contact cm cjocdt en betrouwbare service tesjen scherpe prijzen. Kapsalon de Jonge ZIERIKZEE Bernard van Noordwijk hoopt stilletjes op een verrassing, uit een vergeten doos of boekenkast. Al heeft de wereld van zilveren boeksloten en -beslagen nauwelijks meer geheimen voor de deskundige bij uitstek. Altijd al meer willen weten over de herkomst van het zilver werk van dat ene kerkboek of vergeten missaaltje uit de fami lie? Zaterdag 3 maart zit van Noordwijk tussen 14.00 en 16.00 uur klaar in het Stadhuismu seum van Zierikzee om de ge heimen van de zilversmid te ontrafelen. SD zaterdag 24 februari 2018 Muziek uit de jaren 70 springlevend Marcel Modde Back to the Good Old Days 10 maart in Brogum begint om 21 uur. Een toegangskaartje kost 10 euro. bracht ouderwetse gezelligheid, archieffoto dirk-jan gjeltema A De reünie van De Steeg in 2015 - Ko Willemse, 'al z'n hele leven' achter de draaitafel IN ONZE SHOWROOM ADVIES BIJ U THUIS DE REALISATIE - Inspiratie opdoen - Advies krijgen - Afspraak maken, ook's avonds mogelijk - Inmeten badkamer - Bouwkundig advies - Ruwe schets - De bouw bespreken - Het voorwerk - De installatie van uw badkamer - Uitgevoerd door eigen vakmensen Zompe22-4353 RT Serooskerke - 0118-592491 -info@tdnbv.nl -www.tdnbv.nl Wij bieden al 50 jaar oplossingen voor tijdelijk of permanent haarverlies. U wordt ontvangen in een aparte ruimte of komen bij u aan huis. Tevens verzorgen wij declaraties voor alle zorgverzekeraars Gravenstraat 23-A, Middelburg Telefoon: 0118 612074 -^C^) www.kapsalondejonge.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 148