Laat dat nou niemand verbaze u bolderman.nl Voorjaarsknallers met vertrekgarantiesf boldErman.nl 13 799, afgeleid door een danseres die vanaf het podium haar billen in zijn ge zicht schudt, schuift een dollarbiljet tussen haar dij en een streepje onder goed, en vervolgt dan met een ver haal dat veel klanten vertellen: hij komt hier eigenlijk nóóit en is hier heus niet voor Stormy Daniels. „Ik ben hier voor zaken." Het Witte Huis is geenszins geluk kig met de tournee van de presiden tiële stripper. Dat ze betaald werd in campagnetijd, zou wel eens tegen de verkiezingsregels kunnen zijn. Een playboymodel kreeg eerder een ver gelijkbaar bedrag, meldde tijdschrift New Yorker vorige week. Trump ont kent, maar dat een flinke som dollars is overgemaakt, doet vermoeden dat er wel degelijk iets is voorgevallen. Vindt in ieder geval echtgenote Me- lania: ze zou laaiend zijn geweest na een onthulling van de Wall Street Journal over het zwijggeld en was een paar weken vrijwel onzichtbaar. De stripteases van Stormy Daniels vestigen bovendien opnieuw de aan dacht op Trumps omgang met vrou wen. Van misbruik is in dit geval geen sprake. Maar je net bevallen echtgenote bedriegen met een por noster, en de minnares in kwestie vervolgens met behulp van advoca ten en geheime betalingen het zwij gen opleggen - dat staat niet zo mooi als je toch al onder een vergrootglas ligt vanwege je vrouwonvriendelijke houding. pornovedette die paaldansend haar relaties met de wereldleider in het Witte Huis etaleert - het circus gehalte van de Ame rikaanse politiek is al tijd al hoog, maar onder Trump bereikt het nieuwe records. En niemand kijkt er nog van op. In het bijna dagelijkse Witte Huis tumult komen een affaire met een pornoactrice en een advocaat die haar stilzwijgen kocht niet boven drijven. Trump heeft toch al nooit gepretendeerd een moreel voorbeeld voor de puriteinse Amerikaanse na tie te zijn. Zelfs zijn ultraconserva tieve christelijke achterban accep teert het bestaan van Stormy. En zelfs in Club Gossip is het publiek tam als ze haar nieuw verworven roem te gelde probeert te maken. „Er zijn belangrijkere dingen dan wie de president neukt", zegt onder nemer Andy Randazzo. Hij is even Bedenk eens dat Obama het met een pornoster deed. Nu zijn we niet eens verrast Een overspelige president, een pornoster, een nijdige First Lady en een flinke som zwijggeld: alle ingrediënten voor een rel zijn er, maar Amerika is immuun geworden voor de vuile was van Donald Trump. Het jongste schandaal uit het presidentschap van Trump treedt op in een stripclub tussen de groothandel en het grillrestaurant van Melville, niet ver van New York. Voor 20 dollar mag je ernaar kijken: pornoster Stormy Daniels die in roodkapjekostuum op het podium verschijnt en er in minis- cule string weer afstapt. Er zijn rode petjes met de campagneslogan van de president voor iedereen, belooft Club Gossip, dat voor de gelegenheid een poster van een halfblote Stormy met Trumps handelsmerk op haar hoofd verpreidde. Ze kon alleen op deze druilerige donderdagdavond, zegt manager Polo Pacheco. Stormy Daniels, vol gens haar paspoort Stephanie Clif- ford, is volgeboekt sinds uitlekte dat ze vlak voor de verkiezingen van 2016 van Trumps advocaat 130.000 dollar kreeg om haar mond te houden. Clif- ford deed eerder uit de doeken dat ze vlak na de geboorte van diens jongste zoon seks had met Trump, sinds de betaling ontkent ze dat weer, zij het wat halfslachtig. De Make America Horny Again- tour, noemt ze haar reis langs Ameri kaanse nachtclubs, waar ze een dansje doet, haar kleren uittrekt en af en toe poseert voor foto's met fans dan wel haters van de man die haar beroemd maakte. Na afloop zijn er steevast journalisten, die willen we ten wat er écht is gebeurd tussen haar en Trump. Marilyn Monroe „Ik wilde de Marilyn Monroe van de 21ste eeuw wel eens zien", zegt Gary DeLadate (28), refererend aan een maïtresse uit de Kennedy-jaren, als hij omringd door vrouwen in weinig verhullend kant wacht op de ver meende minnares van zijn president. Hij is een tikje verwonderd over de situatie. „Probeer je eens in te denken dat Obama het met een pornoster deed. Nu zijn we niet eens verrast." Een presidentschap dat wordt bejubeld in een stripclub en een 599,- Bij Bolderman aanbetalen niet verplicht! w 5 www.bolderman.nl 12 dagen Hoogtepunten van Sicilië 12 dagen Rondreis Polen 12 dagen Lutago, Zuid-Tirol 12 dagen Mooiste fjorden en kusten van Noorwegen 12 dagen Rondreis Griekenland 12 dagen Rondreis Roemenië zaterdag 24 februari 2018 GO Trump met een pornoster? Melania Trump is er knap chagrijnig van dat haar man pornoster Stormy Daniels zwijggeld zou hebben betaald. FOTO'S AFP EN AP - Gary DeLadate, clubbezoeker Karlijn van Houwelingen Melville v.a. slechts v.a. slechts Vertrekdata: 23 april 7 mei 18 juni 2,16, 30 juli etc. Vertrekdata: 9, 30 april 2 juli 20 aug 10 sept 1, 22 okt. Vertrekdata: 16, 30 april IA, 28 mei/11, 25 juni 9 juli etc. Vertrekdata: 28 april 12, 26 mei 7, 21 juli 1 sept etc. Vertrekdata: 19 mei 2,16, 30juni14, 28 juli/II aug etc. Vertrekdata: 23 april 7,21 mei 4,18 juni 27 aug etc. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden. ANVR Brochure en (0318)58 09 58 boekingen: 1 Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer exci Calamiteitenfonds reserveringskosten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 13