Overige tv
fj
ueruolg zondag 25 februari 2018
!TL"" RTL7
RTL8
SBS9
(zi ZIGGO SPORT
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
i%
'1-
\w
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
16.00 Autovisie TV 16.30 Autovisie TV
17.00 RTL Transportwereld 17.30 RTL
Autowereld
18.00 CUSTOM CARS: LAS
VEGAS
18.30 CUSTOM CARS: LAS
VEGAS
19.00 STOP! POLITIE
20.00 IDIOTEN OP DE WEG
Realityreeks over de meest
bizarre en gevaarlijke
situaties op de weg.
20.30 EE]CASINO ROYALE
Bondfilm van Martin Camp
bell (Duitsl./GB/Tsjechië/
USA 2006) met Daniël
Craig (James Bond), Eva
Green (Vesper Lynd) en
Mads Mikkelsen (Le Chiffre).
23.30 THE TRANSPORTER
Actieserie. 'Diva.' Frank
wordt ingehuurd om de
bekende zangeres Ferrara
Mclntyre te begeleiden naar
haar optredens.
00.35 BUSINESS CLASS
02.05 TELESHOP7
06.30 Ochtend- en dagprogramma's
16.03 Mr. Bean 16.17 Koning Julien
16.39 Oggy en de kakkerlakken 16.46
Oggy en de kakkerlakken 16.53 Oggy
en de kakkerlakken 17.00 The Real
Flousewives of Orange County 18.00
Uitstel van executie 19.00 hielp, mijn
man is klusser! 20.00 CSI: New York
20.55 CSI: New York 21.50 CSI: New
York 22/15 CSI: New York 23.40 Crime
Scene Investigation
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
15.10 African Cats 15.40 Ground Floor
16.05 Ground Floor 16.35 Two and a
Half Men 17.00 Dokter Tinus 17.55
Zomer in Zeeland 18.55 De 20 grappig
ste uitslovers 19.30 Lachen om Flome
Video's 20.30 Wegmisbruikers 21.25
Undercover in Nederland 22.25 Mr.
Frank Visser: hoe is het nu met? 23.20
Strafkamp voor etterbakken 00.15 Un
derground: The Julian Assange Story:
Biografisch drama. 01.55 AstroTV
11.55 HOCKEY HOOFD
KLASSE: HURLEY-
BLOEMENDAAL
Liveverslag van het
duel in de Floofdklasse
vrouwen.
15.05 MANCHESTER UNITED-
CHELSEA
I Liveverslag van de kraker
in de Premier League.
FINALE LEAGUE
CUP:ARSENAL-
MANCHESTER CITY
Liveverslag van de finale
om de League Cup.
20.45 SEVILLA - ATLÉTICO
MADRID
Liveverslag van de
wedstrijd in Ramón
Sanchez Pizjuan.
22.40 RONDO
Herhaling.
23.35 HOCKEY HOOFD
KLASSE
Samenvattingen.
advertentie
06.00 Modern Family (marathonuit
zending) 11.45 The Mick 12.05 How I
Met Your Mother 13.55 Friends
(marathonuitzending) 18.25 Modern
Family 18.55 Family Guy 19.50 South
Park 21.05 Broad City 22.00 How I Met
Your Mother 23.00 Modern Family
23.50 South Park (marathonuitzending)
05.00 Last Man on Earth 05.20 You're
the Worst 05/40 The Opposition with
Jordan Klepper
07.25 Ochtend- en dagprogramma's
17.00 Wielrennen: Het Nieuwsblad
(België) 17.30 Langlaufen 19.00
Langlaufen 20.00 Olympische Winter
spelen 20.30 Wintersporten 20.35
Olympische Winterspelen 20.40
Langlaufen 21.00 Olympische Winter
spelen 23.00 Olympische Winter
spelen 23.30 Wintersporten 23.35
Olympische Winterspelen 23.40
Langlaufen 00.00 Nachtprogramma's
OMROEP ZEELAND
08.00 Ochtend- en
dagprogramma's 17.30
Zeeland Nu 17.40 Onze
Club 18.00 Zeeland Nu
18.10 Onze Club 18.30
Zeeland Nu 18.40 Onze
Club 19.00 Zeeland Nu
19.10 Onze Club 19.30
Zeeland Nu 19.40 Onze
Club 20.00 Zeeland Nu
20.10 Onze Club 20.30
Zeeland Nu 20.40 Onze
Club 21.00 Zeeland Nu
21.10 Onze Club 21.30
Zeeland Nu 21.40 Onze
Club 22.00 Zeeland Nu
22.10 Onze Club 22.30
Zeeland Nu 22.40 Onze
Club Nachtprogramma's
Nachtprogramma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
Het journaal 18.10
Dagelijkse kost week
end 19.00 Het Journaal
- Sportweekend 20.00
Drukte in de dierentuin
20.30 Taboe 21.30
Salamander 22.15 Het
journaal 22.35 Joanna
Lumley's Japan 23.25
Sporza: PyeongChang
2018 00.25 Nachtpro
gramma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
Sporza: PyeongChang
201819.00 Rolkrant
19.30 Vranckx 20.00
Het journaal 20.15
Wereldrecord 21.05 Mo-
rocco to Timbuktu: An
Arabian Adventure
22.05 God woont in
Berchem 22.55 La
Chana 00.20 Nachtpro
gramma's
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 14.25
Outback Truckers 15.25
Asphalt Cowboys 16.20
Wheeler Dealers 17.15
Fast N' Loud 18.10
Kindig Customs 19.05
Rocky Mountain Rail-
road 20.00 Salvage
Hunters 21.00 Alaska:
The Last Frontier 22.00
Gold Rush 23.00 Gold
Rush: White Water
00.00 Nachtpro
gramma's
NATIONAL GEOGRA-
PHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 14.30
The Incredible Dr. Pol
18.30 Ice Road Rescue
20.30 Inside North
Korea: Dangerous
Games, 21.30 Air Crash
Investigation 22.30
Wicked Tuna: North vs.
South 23.30 LA 92: The
Riots 01.52 Nachtpro
gramma's
BBC1
07.00 Ochtend- en dag
programma's 14.00 BBC
News 14.15 Wanted
Down Under Revisited
15.00 Money for Noth-
ing 15.45 Get Away for
Winter 16.30 Songs of
Praise 17.05 Earth's Nat-
ural Wonders 19.05
BBC News 19.20 BBC
Regional News and
Weather 19.30 Country-
file 20.30 Hold the Sun-
set 21.00 Call the
Midwife 22.00 Strike -
Career of Evil 23.00
BBC News 23.20 BBC
Regional News and
Weather 23.30 Match of
the Day 2 00.15 Nacht
programma's
m
/'/VjPViM
BBC 2
07.00 Ochtend- en dag
programma's 18.30
Flog It! 19.00 Back in
Time for Tea 20.00 Win
ter Olympics - Today at
the Games 21.00 Top
Gear 22.00 Life and
Death Row: The Mass
Execution 23.15 The
Mash Report 23.45 Top
Gear: Extra Gear 00.10
Nachtprogramma's
ARD
05.30 Ochtend- en dag
programma's 18.00
Sportschau 18.30
Bericht aus Berlin 18.50
LindenstraBe 19.20
Weltspiegel 20.00
Tagesschau 20.15 Tatort
21.45 Anne Will 22.45
Tagesthemen 23.15 Ttt -
titel thesen tempera-
mente 23.45 Druck-
frisch 00.15 Nachtpro
gramma's
ZDF
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.30
Terra X: Superhelden
20.15 Herzkino: Chaos-
Queens: Lügen, die von
Herzen kommen 21.45
Heute-journal 22.10 In-
spector Banks 23.40
ZDF-History 00.25
Nachtprogramma's
WDR
06.05 Ochtend- en dag
programma's 20.00
Tagesschau 20.15 Wun-
derschön! 21.45 Sports
chau Bundesliga am
Sonntag 22.15
Geheimniskramer 23.15
Zeiglers wunderbare
Welt des FuBballs 23.45
Das Institut - Oase des
Scheiterns 00.10 Nacht
programma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.40
Hors circuits 19.35 Rim-
baud, le roman de Harar
20.30 Journal (France
2) 21.00 La balance:
Politiefilm. 22.40 Journal
(RTS) 23.10 Le combat
ordinaire: 00.45 Nacht
programma's
581 zondag 25 februari 2018
PZ