Overige tv
m ZIGGO SPORT
ueruolg zaterdag 21
RTL7/// RTL7
vari 2018
RTL8
Q SBS9
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
16.30 Arctic Challenge 17.00 RTL
Transportwereld 17.30Truck Tractor
Puiling
18.00 HELDEN VAN 7: ICEROAD
TRUCKERS
19.00 STOP! POLITIE
Realityreeks.
20.00 IDIOTEN OP DE WEG
Realityreeks.
20.30 COBRA 11
Duitse misdaadserie.
21.30 COBRA 11
Duitse misdaadserie.
22.30 WORLD BOXING SUPER
SERIES: SMITH VS.
BRAHMER
Liveverslag van de tweede
halve finale in het super-
middengewicht vanuit
Duitsland.
00.00 GAMEOFTHRONES
Dramaserie. Westeros is uit
balans door The Red Wed
ding, de afschuwelijke om
mekeer waar veel persona
ges om het leven kwamen.
01.05 TELESHOP7
06.30 Ochtend- en dagprogramma's
14.41 Super 414.52 Super 415.05
Rescue Bots 15.27 Rescue Bots 15.52
Mr. Bean 16.03Mr. Bean 16.17Koning
Julien 16.39 Oggy en de kakkerlakken
16.46 Oggy en de kakkerlakken 16.53
Oggy en de kakkerlakken 17.00 Glee
17.55 The Voice Kids 20.00 CSI: Miami
20.55 CSI: Miami 21.50 CSI: Miami
22.45 CSI: Miami 23.40 The Forgotten:
Thriller.
06.00 Ochtendprogramma's 15.00
Super Buddies: Familiefilm. 16.20
Drukte in de dierentuin 16.55 Dorps
dierendokters 17.50 Huizenjacht 18.45
Paleis voor een prikkie 19.35 Vtwonen
20.30 Les Misérables: Musical. In het
Frankrijk van de 19de eeuw wordt
Jean Valjean, een man die lang in een
strafkamp heeft gezeten, voorwaarde
lijk vrijgelaten. Zijn verleden laat hem
echter niet met rust. 23.40The Slap
00.35The Slap 01.20 AstroTV
12.30
PREMIER LEAGUE
PREVIEW SHOW
Vooruitblik op de Premier
league-speelronde.
13.30
LEICESTER CITY -
STOKECITY
Liveverslag van de
Premier League-wedstrijd.
16.15
REAL MADRID-ALAVÉS
Liveverslag van het La
Liga-duel in Bernabéu.
18.30
WATFORD-EVERTON
Liveverslag van de
wedstrijd in de Engelse
competitie.
20.45
BARCELONA- GIRONA
Liveverslag van de
Catalaanse streekderby.
22.55
ROUNDUP
Terugblik op de duels in
Spanje en Engeland.
23.55
NBA: PHILADELPHIA
76ERS-ORLANDO
MAGIC
Liveverslag van het
NBA-duel.
advertentie
06.00 South Park (marathonuitzen
ding) 12.05 American Dad! 12.35 Family
Guy (marathonuitzending) 19.50 South
Park 21.05 Jeff Ross: Roasts the
Border 22.00 How I Met Your Mother
23.00 Modern Family 23.50 South Park
(marathonuitzending) 05.00 Last Man
on Earth 05.20 You're the Worst
05.40 The Opposition with Jordan
Klepper
08.15 Ochtend- en dagprogramma's
15.30 Langlaufen 16.00 Snowboarden
16.30 Alpineskiën 17.00 IJshockey 17.30
Olympische Winterspelen 18.00
Schaatsen 18.30 Curling 19.00 IJs
hockey 19.30 Extreme Sports 20.00
Noordse disciplines 20.30 Alpineskiën
21.00 Olympische Winterspelen 21.30
Schaatsen 22.00 IJshockey 22.30
Extreme Sports 23.00 Alpineskiën
23.30 Nachtprogramma's
OMROEP ZEELAND
08.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.10
Trugkieke 18.30 Zee
land Nu 18.40 Trugkieke
19.00 Zeeland Nu 19.10
Trugkieke 19.30 Zee
land Nu 19.40 Trugkieke
20.00 Zeeland Nu 20.10
Trugkieke 20.30 Zee
land Nu 20.40 Trug
kieke 21.00 Zeeland Nu
21.10 Trugkieke 21.30
Zeeland Nu 21.40
Trugkieke 22.00 Zee
land Nu 22.10 Trugkieke
22.30 Zeeland Nu
22.40 Trugkieke 23.00
Nachtprogramma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 13.30
Sporza: Omloop Het
Nieuwsblad 17.35
Sporza: Veldrijden 18.00
Het journaal 18.10 Born
to Fly 19.00 Het journaal
19.35 ledereen beroemd
20.05 Joker+ en Lotto
20.15 Heathrow 20.40
F.C. De echte Kampioe
nen 21.20 Het collectief
geheugen 22.05 Witse
22.55 Het journaal
23.20 Penoza 00.05
Nachtprogramma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 18.00
Sporza: PyeongChang
201819.05 Highlands
20.00 Het journaal
20.10 Vranckx 20.40
Hard Sun 22.40 Sweet
Dumplings: Korte film.
22.55 Short Term 12:
Drama. 00.30 Nacht
programma's
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 15.25
Asphalt Cowboys 16.20
Wheeler Dealers 17.15
Property Wars 18.10 De
Haven van Rotterdam
19.05 Blowing Up His-
tory 20.00 Somebody's
Gotta Do It 21.00 Fast
N' Loud 22.00 Kindig
Customs 23.00 Made
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 15.00
Deep Sea Treasures:
World War II: Drain the
Ocean 16.00 Deep Sea
Treasures: Drain The
Ocean: Deep Sea Mys
teries 17.00 Deep Sea
Treasures: Drain the
Bermuda Triangle 18.00
Drain Alcatraz 19.00
Lost Treasures of The
Maya Snake Kings
20.00 Inside North
Korea: Then and Now
21.00 Drugs Inc. 23.00
Science of Stupid on
Snow 23.30 Science of
Stupid Extreme Sports
00.00 Nachtprogram
ma's
BBC1
07.00 Ochtend- en
dagprogramma's 14.15
Live Winter Olympics
201817.00 Live Six
Nations Rugby Union
20.00 BBC News 20.15
All Together Now 21.20
Casualty 22.10 Troy: Fall
of a City 23.10 BBC
News - Weather 23.30
Nachtprogramma's
BBC 2
07.00 Ochtend- en
dagprogramma's 17.00
Trust Me, l'm a Doctor
17.30 Final Score 18.30
Tom Kerridge: Lose
Weight for Good 19.00
Hugh's Wild West 20.00
Winter Olympics 21.00
David Attenborough's
Natural Curiosities 21.30
Dad's Army 22.00 Judi
Dench: All the World's
Her Stage 23.00
Philomena: Biografisch
drama. 00.30 Nachtpro
gram-ma's
ARD
05.30 Ochtend- en
dagprogramma's 17.50
Tagesschau 18.00
Sportschau 20.00
Tagesschau 20.15 Wer
weiB denn sowas XXL
23.25 Tagesthemen
00.00 Nachtprogram
ma's
ZDF
05.35 Ochtend- en
dagprogramma's 16.05
Bares für Rares 17.05
Landerspiegel 17.35
Plan b 18.05 SOKO
Wien 19.00 Heute 19.25
Die Bergretter 20.15 Der
Samstagskrimi: Unter
Verdacht 21.45 Der
Kriminalist 22.45 Heute-
journal 23.05 Das ak-
tuelle Sportstudio 00.30
Nachtprogramma's
WDR
06.20 Ochtend- en
dagprogramma's 16.45
Tamina in Maastricht
17.15 Lust auf Backen
17.45 Kochen mit Mar-
tina und Moritz 18.15 Der
Vorkoster 18.45 Aktuelle
Stunde 19.30 Lokalzeit
20.00 Tagesschau
20.15 Das Traumhotel -
Myanmar 21.45 Kein
Herz für Inder: Tv-
familiefilm. 23.15
Mitternachtsspitzen
00.15 Nachtprogram
ma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's
18.30 Faut pas rêver
20.30 Journal (France
2) 21.00 Soir de fête a
Rio 23.00 Journal (RTS)
23.35 Faites entrer l'ac-
cusé 01.05 Nachtpro
gramma's
by Destruction
Nachtprogramma's
541 zaterdag 24 februari 2018
PZ