5 Huizen nabij het centrum met groen uitzicht Ik ben trots op de badkamer. Die heb ik helemaal zelf gemaakt Jacco: „Het echte pronkstuk is de badkamer. Die heb ik helemaal zelf gemaakt. Er zijn maar weinig men sen die zo'n grote badkamer hebben, volgens mij. Hij is goed gelukt. Ver der zit ik het liefste in mijn muziek- hoek, maar dat komt er te weinig van, omdat ik altijd laat thuis ben. Meestal zitten we na het eten met een borrel tje in de woonkamer." Margareth: „Ik zit het liefste in de eetkamer. Mensen die bij ons komen eten, vinden die kamer ook knus en gezellig." Jacco: „Ik wil juist meteen naar de woonkamer zodra we klaar zijn met eten. We hebben al lang genoeg in dat hokje gezeten, denk ik dan. We hebben ruimte zat." Margareth: „Toch blijft iedereen er altijd plakken." Jacco: „Ja, maar het is de enige plek waar we niet lekker muziek kunnen draaien. Daarom zit ik er minder graag." Margareth: „Als je in de zomer in de tuin zit en uitzicht op de molen hebt, geeft dat zo veel rust. Je waant je in de polder, terwijl je ook zo in de stad staat." Jacco: „We hebben altijd zon en nooit wind. We hebben hier al veel barbecues gegeven." Jacco: „Als we dit huis verkopen, gaan we boven de kapsalon wonen. We willen dat appartement volledig verbouwen. Dat wordt mijn laatste project." Margareth: „Het is kleiner, dus je kunt er niet alles in kwijt. Je moet an ders gaan denken, maar dat is juist een uitdaging." Jacco: „In het programma Floortje Naar Het Einde Van De Wereld zag ik een Nederlandse vrouw die op een eilandje woonde. Ik kan me daar in vinden, want wat heb je nu in feite nodig? Ik kan zo vertrekken. Marga reth niet, zij kan niet zonder de basi liek van Hulst." Margareth: „Mijn hartje ligt in de binnenstad van Hulst." Jacco: „Ik heb aangeboden om een stuk uit de basiliek te slaan, zodat ze dat op haar nachtkastje kan zetten." Even voorstellen KIJK VERGELIJK vrijdag 23 februari 2018 de bas ek Jacco de Koene Jacco de Koene (57) werkt als zelfstandig manager arbeid bij Agro Care. Hij heeft een dochter: Jazz (24). Margareth van Trappen (55) heeft een eigen kapsalon in Hulst. Ze heeft een zoon: Nick (21). Zierikzee Adres: Hoofdpoort straat 15 Prijs: €174.500 k.k. Bouwjaar: 1880 Kenmerken: Heren huis met een per ceeloppervlakte van 201 m2. De hoekwo ning heeft vier slaap kamers. Aan de ach terzijde zicht op een bolwerk met molen. Sluis Adres: Rentjes 3 Prijs: €173.000 k.k. Bouwjaar: 1948 Kenmerken: Tussen woning met een per ceeloppervlakte van 231 m2 en twee slaapkamers. Uitzicht op een groen, monu mentaal plantsoen. Borssele Adres: Plein 34 Prijs: €150.000 k.k. Bouwjaar: voor 1906 Kenmerken: Vrij staande woning met een perceelopper vlakte van 304 m2. Het huis heeft drie slaapkamers. De wo ning ligt aan een park en heeft een vrij uitzicht. 's-Heer Arendskerke Adres: Terlucht 4 Prijs: €975.000 k.k. Bouwjaar: 1950 Kenmerken: Land huis met vier slaap kamers. Perceelop pervlakte: 42.550 m2. Het huis heeft een losstaande stenen schuur en bos- en weidegrond. Middelburg Adres: Sportlaan 2 Prijs: €349.000 k.k. Bouwjaar: 1937 Kenmerken: Tussen woning met een per ceeloppervlakte van 85 m2. Het huis heeft vier slaapkamers, een tuin en een aan gebouwde houten berging. Het huis ligt aan het water. In de boerderij is flink geklust. FOTO'S CAMILE SCH ELSTR AETE

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 49