6 Spelletjesavond met vrienden wordt steeds spectaculairder Met haar rol in de tragikomedie I, Tonya bevestigt de Australische Margot Robbie haar klasse als karakteractrice Deze leverde haar diverse blijken van erkenning op, waarondereen Oscarnominatie. Top 5 in de bioscoop The Shape of Water Early Man FILMNIEUWS Scorsese alleen op Netflix Ook Seiena Gomez in Dr. Dolittle Nu in de bios The Post Game Night Annie en Max leven voor spelletjes avonden. Samen met hun beste vrienden strijken ze geregeld neer boven schalen chips voor een serieus potje Hints. Als ook Max' megasuc- cesvolle broer Brooks op een avond aanschuift, pocht hij een veel specta culairdere spelletjesavond voor hen in de aanbieding te hebben. Een heus ontvoeringsspel, compleet met ac teurs en een megaprijs voor de win naar. De groep is enorm onder de in druk van de professionaliteit van het spel wanneer Brooks voor hun ogen meegenomen wordt door gemas kerde figuren, terwijl de kaasjes nog worden aangesneden. Dat de succes volle zakenman écht is ontvoerd, ontdekken ze pas veel later. Het plot is behoorlijk mal, maar de ervaren komische cast zet in deze ac tiekomedie van de makers van Vacation (2015) alles op alles. Hun slapstickachtige grappen en grollen worden fijn afgewisseld door subtiele woordgrapjes en droogkomische in zet van mimiek. donderdag 22 februari 2018 Hoogste opbrengst afgelopen week 1 (-) Black Panther €608.000 2 (1) Fifty Shades Freed €389.000 3 (3) The Post €101.000 4 (2) Maze Runner: The Death Curse €100.500 DRAMA Regisseur Guillermo del Toro vertelt een ontroerend, gelaagd verhaal over de liefde tussen een doofstomme schoonmaakster en een watermon ster dat door de Amerikaanse rege ring gevangen wordt gehouden. Sally Hawkins schittert in deze film die der tien Oscarnominaties kreeg. ANIMATIE Nick Park, de maker van de komische animatieserie Wallace Gromit, duikt nu in de prehistorie in deze vermake lijke opvolger. Centraal staat een voetbalwedstrijd tussen stammen uit het stenen en het bronzen tijdperk. Oscarwinnaar Eddie Redmayne sprak een van de stemmen in. THE IRISHMAN The Irishman, de nieuwe film van Martin Scor sese, zal eind dit jaar in de meeste landen alleen op de abonneezender Netflix zijn te zien. Alleen in China, Noord- Amerika en En geland zal de film de bios coop halen. De hoofdrollen in de film wor den gespeeld door Robert De Niro, Joe Pesci, Harvey Keitel en Al Pacino. KLASSIEKER Zangeres Se iena Gomez heeft ook een rol gekregen in de nieuwe film versie van Dr. Dolittle. De titel rol wordt ge speeld door Ro bert Downeyjr. Andere acteurs in de film, die in april 2019 in première gaat, zijn Michael Sheen, Antonio Banderas, Tom Holland, Emma Thompson en Ralph Fiennes. 5 (-) The Shape of Water €100.000 DRAMA Steven Spielberg houdt in zijn film The Post een pleidooi voor het vrije woord. De regisseur gebruikt daar voor de strijd die The Washington Post in de jaren 70 moest voeren om de geheime Pentagon Papers over de Vietnamoorlog te kunnen publiceren. ACTIEKOMEDIE Regie: John Francis Daley, Jonathan Goldstein. Hoofdrollen: Rachel McAdams, Jason Bateman - Marieke Nieuwdorp Jason Bateman en Rachel McAdams met de bordspellen in de aanslag, foto filmdepot

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 50